Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mam 6,5 MILIONA. Będę produkował i grał!"

286
Podziel się

"Alicja Bachleda-Curuś przeczytała scenariusz" - chwali się.

"Mam 6,5 MILIONA. Będę produkował i grał!"
bDJGHlIl

Cezary Pazura 15 lat temu założył wraz z Olafem Lubaszenko i swoją byłą żoną Weroniką-Oleną Marczuk firmę producencką Sting. Po latach musiał ją oddać żonie jako rekompensatę za zrzeczenie się przez nią nazwiska. Jednak aktor nie poddaje się - niedawno powołał do życia nową firmę, Cezar 10, dla której ma poważne, dalekosiężne plany. Opowiada o nich w najnowszym numerze Gali.

We wrześniu dostałem promesę, żeby robić "Sztos 2". A "Weekend" to mój debiut reżyserski. Tymi dwiema produkcjami zajmuje się moja firma. Fajnie jest, nooo. W tej chwili strasznie podnieca mnie praca.

Pazura, który bardzo chętnie reklamuje dealerów samochodowych w tabloidach nie przepuścił oczywiście okazji, by zareklamować siebie:

bDJGHlIn

6,5 miliona złotych. To gigantyczne pieniądze - odpowiada na pytanie o wkład inwestorów w jego produkcję. Nie miałem pojęcia, ile jest tych wszystkich elementów. Efekty specjalne zrobione przez facetów, którzy pracowali przy filmie "Casino Royale" (tylko na dwa z nich wystarczyło nam pieniędzy), dźwięk, wizual, kaskaderka, preprodukcja. Zagram też chyba w jednej scenie pewnego nieprzyjemnego typa, którego zbiją i złamią mu rękę. Będę produkował i grał. I jest to możliwe, bo nie ma tu konfliktu interesów, oprócz tego, że... będę poganiał kolegów, bo już taki jestem. Szkoda pieniędzy**.**

Opowiada też o wyborze aktorki do głównej roli żeńskiej:

Będzie Jan Frycz i Paweł Wilczak - mistrzowie świata. I to jest dla tej damskiej strony, a dla męskiej? Będzie przepiękna kobieta, której wciąż poszukujemy. Mam usta zamknięte pieczęcią tajemnicy... Ale tyle mogę powiedzieć - jestem w kontakcie z Alicją Bachledą-Curuś, która już przeczytała najnowszą wersję scenariusza. Jestem zachwycony Martą Żmudą, Olgą Bołądź, Magdaleną Boczarską, Anią Kwintą, która studiowała aktorstwo sama dla siebie i nigdy nie grała.

Dobrze wiedzieć, że Alicja awansowała już do gwiazd "zagranicznych". Wypada się pochwalić już nawet tym, że przeczytała scenariusz...

bDJGHlIt
bDJGHlIO
KOMENTARZE
(286)
gość
11 lat temu
walnął szneka za złoty trzydzieści.. ;D lepiej pokaż pazura!
gość
11 lat temu
fajny koleś
piszczałkazgł...
11 lat temu
jak masz tyle .to pożycz 200 pln/ów ?
bDJGHlIP
gość
11 lat temu
Alicja, piersi w górę!!!
gość
11 lat temu
no, już ma wygląd dziadka nie tatusia, latka lecą panie pazura..............
gość
11 lat temu
Z zającem swoim w roli głównej . ABC ma otwarte wrota do Hollywod za duże pieniądze . Czaruś , wybij sobie z głowy to że ABC przybędzie do ciebie . Nie stać ciebie na nią .
gość
11 lat temu
no i spoko odwalcie sie od niego
ivss
11 lat temu
Ciekawe czy zagra, dobrze, że facet ma plany i je realizuje :)
gość
11 lat temu
ale jaja kabaret mu sie splukal
KOLA !!!!
11 lat temu
NO TO DO ROBOTY ,, CZARUŚ ,,
gość
11 lat temu
ala to na niego sra!!!!!pazura coś stworzy?watpie.....bachleda moze dostac lepszy kontrakt!!!!!
gość
11 lat temu
Pazura nie masz lustra w domu!!!!!przeciesz Ty jestes juz dziadek!!!!!
gość
11 lat temu
brzydalllllllllllllll....stary pierdziel z miną jakby coś smierdizało koło nosa...
bDJGHlIH
gość
11 lat temu
Dobrze że bogacze nie mogą kupić sobie wieczności
...
Następna strona
bDJGHlJj