Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pavlović o pasierbie: "To wspaniały i BARDZO WRAŻLIWY CHŁOPAK!"

1050
Podziel się

Co na to rodzina zamordowanego?! Jak byście się poczuli na ich miejscu?

Pavlović o pasierbie: "To wspaniały i BARDZO WRAŻLIWY CHŁOPAK!"
bDZreWZN

No i stało się... Spodziewaliśmy się, że niedługo zacznie się jego medialne usprawiedliwianie. Iwona Pavlović w wywiadzie dla tygodnika Na żywo zapewnia, że jej pasierb Kuba, przebywający w areszcie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, to - cytujemy - "bardzo wrażliwy chłopak".

Przypomnijmy: 23 sierpnia ubiegłego roku syn męża jurorki Tańca z gwiazdami, Wojciecha Oswięcimskiego, uczestniczył w bójce, w wyniku której zginął człowiek (zobacz: Ich synowi grozi 10 LAT WIĘZIENIA!).

Ofiara brutalnego pobicia przez kilkanaście dni walczyła w szpitalu o życie. Mężczyzna umierał kilkanaście dni! Zmarł 7 września osieracając kilkuletnie dziecko. Jednym z oskarżonych o jego śmierć jest Jakub O., pasierb Iwony Pavlović.

bDZreWZP

Znam Kubę od czterech lat, mieszkamy pod jednym dachem i wiem, że to wspaniały i bardzo wrażliwy chłopak, o bardzo dobrym sercu - zapewnia Pavlović. Znalazł się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i w złym towarzystwie. Przez to ostatnie święta były dla nas trudne i smutne. Podczas Wigilii w naszych sercach nie zabrakło miejsca dla Kuby.

Dla nich były trudne? To co ma powiedzieć rodzina zamordowanego bestialsko mężczyzny? Jakie święta będzie miało jego osierocone dziecko?

Wiem, że moja popualrnosć bardziej tu zaszkodziła niż pomogła - żali się Pavlović. Gdybym była mniej znana osobą, nikt by o nim nie mówił tak, jak nie mówi się o jego kolegach, którzy również brali udział w zajściu.

Nie potrafimy sobie wyobrazić, jak byśmy się poczuli, gdyby promująca się w telewizji osoba używała zdobytej w Tańcu z gwiazdami sympatii, by wzbudzać litość i bronić kogoś, kto brał udział w zabiciu kogoś z naszej rodziny. Wy potraficie?

bDZreWZV
bDZreXaq
KOMENTARZE
(1050)
gość
11 lat temu
naleśniki a nie cycki
gość
11 lat temu
ta pani chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że nie jest najmłodsza i najjędrniejsza w niektórych miejscach - ZAŁÓŻ KOBIETO BIUSTONOSZ!!!!!!!!!!!!!! fuj
gość
11 lat temu
okropna baba|!!!!!!żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrażliwi ludzie o dobrych sercach NIE UCZESTNICZĄ W LINCZACH I NIE MORDUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRONI FACETA KTÓRY ZAMORDOWAŁ!!!!!! nawet jej przez myśl nie przeszło jak sie moze czuc rodzina ofiary dla niej to sie kompletnie nie liczy
bDZreXar
N
11 lat temu
Kazdy kij ma dwa końce,nic nie wiemy o całym zajściu.Moze faktycznie chłopak nie miał nic wspolnego ze śmiercią biednego mezczyzny. A tej pani potrzebny stanik i koniecznie inne koszule!!
gość
11 lat temu
wiemy że zginął chłopak a gdyby jej pasierb był niewinny nie siedziałby w areszcie fakty są znane!!!!!!!!!!!! jeden nieżyje a drugi brał udział w bójce i siedzi z zarzutami.... a ta baba jest żałosna niech zniknie z oczu bo ludzi denerwuje
Najnowsze komentarze (1050)
Gość
4 lata temu
Powinna stanik nosić
zbis
5 lata temu
Hitler też podobno był bardzo wrażliwy
gość
6 lat temu
to bardzo wrazliwy i dobry chlopak co z tego ze czasem kogos z********i czepiacie sie
Gość
6 lat temu
Ciekawe czy gdyby to jej pasierb został zamordowany byłaby tak łaskawa dla sprawcy
jestem na TAK
7 lat temu
Przestańcie. Ona jest śliczna, serio. Nie bądźcie bezmyślnie krytyczni. Zobaczcie na jej uśmiech, oczy, ruchy... ona umie uwieść samym spojrzeniem. Jestem dużo młodszy, mam 35 lat, ale nie da się jej ignorować. Czepiacie się że bez biustonosza chodzi... no i? I co z tego? Czemu by nie. Ma piękne kształty, pociągające. Ona jest kobieca... ot co zazdrośniki
gość
11 lat temu
ale syf, jak masz kiepskie babo ! załóż stanik, niewiele ale pomoze;p
gość
11 lat temu
CYCKI NABRZUCHU POWIESIONE MASAKRA
gość
11 lat temu
Mamuśka się znalazła! Koleś powinien gnić w więzieniu i codziennie ganiać z kilofem po kamieniołomie! K..wa, 2lata w zawieszeniu za udział w brutalnym pobiciu ze skutkiem śmiertelnym? To ile za strzał z liścia na ryj tej wstrętnej ropuchy z obwisłymi cyckami? 3tysiące premii od państwa? Zero tolerancji dla bandytyzmu!!
bDZreXaj
gość
11 lat temu
A sio maszkaro!!!
gość
11 lat temu
Trudno ...zabił niech odpowiada !!!!!!
gość
11 lat temu
cycki ci wisza
gość
11 lat temu
NO TO Z WRAŻLIWOŚCIA MACOSZE GARDZIOŁKO PODERZNIE MIŁY CHŁOPIEC
gość
11 lat temu
dozywocie powinien dostac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nieszczęscie i cierpienie jednej i drugiej strony
...
Następna strona
bDZreXaL