Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzuci Nergala dopiero po 30-tce?

245
Podziel się

Wróżka przepowiada: "Doda będzie bardzo dobrą matką."

Rzuci Nergala dopiero po 30-tce?
bDJFZEmZ

Z okazji 26. urodzin Dody Super Express poprosił swoją dyżurną wróżkę Gabi o wyczytanie przyszłości piosenkarki z kart tarota.

Jest Wodnikiem i numerologiczną 3. Ta para jest niesamowita - twierdzi wróżka. To komplet szaleństwa. Wodnik to znak kontrowersyjny, a trójka jest niezależna, artystyczna. Ona jest skandalistką, ale nie lubi się tłumaczyć z tego, co robi. Jednocześnie jest bardzo rodzinna. Ma wielu przyjaciół, jest im wierna, ale jeśli ją zdradzą, trudno będzie im odzyskać jej zaufanie.

Czyli na razie nic, czego nie można by było wyczytać na Pudelku. Dalej wróżka odnalazła jednak w kartach znaki przepowiadająe Dodzie macierzyństwo:

bDJFZEnb

Jeżeli kiedykolwiek zdecyduje się na dzieci, będzie bardzo dobra matką, tolerancyjną i opiekuńczą - mówią karty. Przełom w jej życiu będzie między 32. a 34. rokiem życia.

Czyli rzuci Nergala dopiero za 6 lat? A może dopiero wtedy zajdzie w ciążę? Jak widzicie wróżby, żeby się sprawdziły, powinny być maksymalnie niekonkretne.

To będzie wielka zmiana - obiecuje wróżka. Doda nie lubi rutyny w związkach, dlatego nie zawsze ma w nich szczęście. Być może w tym roku będzie chciała małżeństwa i do października jest to świetny okres na legalizację związku. Co więcej, zawsze będzie ją otaczała gotówka, ale jednocześnie lubi ją wydawać. Lubi robić prezenty swoim bliskim.

Jest też dobra wiadomość. Jeśli Doda przejmie się tą wróżbą, istnieje szansa, że pod koniec roku od niej odpoczniemy:

bDJFZEnh

Od października tego roku do września 2011 r. Doda powinna się wyciszyć. Musi wystrzegać się w nadmiarze wszelkich używek i być ostrożna w rzeczach dla niej destrukcyjnych.

bDJFZEnC
KOMENTARZE
(245)
gość
11 lat temu
walil dodzie cala noc zaspermili caly koc
gość
11 lat temu
sztuczna "myszka miki" wielka mi dżaga - he, he ;((
fanka Dody
11 lat temu
bardzo mocno kocham Dode chociasz jej nie znam osobiście.
bDJFZEnD
LA Sun
11 lat temu
Salwy śmiechu...
gość
11 lat temu
najladniejsza najlepiej zrobiona nasza piosenkarka podoba mi sie
gość
11 lat temu
sraty taty majty w kraty. Fakt to jest tak popi*****na gazeta ze sie w glowie nie miesci kto ich slucha ten ma niezle n*****e w glowie. ,,Kosmici mnie porwali podam ich do sadu'' żenada...
gość
11 lat temu
wezcie ta panne ona przykra jest i tyle kawał kurr... reszta szmaty!drugi obciach po kaczkach:)
gość z mroczn...
11 lat temu
mi może kupić prezent :)
gość
11 lat temu
no i fajnie, życie po prostu życie
gość
11 lat temu
z tego wszystkiego to zrozumiałam ,ze na dwoje babka wróżyła
Jadzia ;D
11 lat temu
Ona BD dobra matka ?? Hahahahah xddd Wescie sie nie rosmieszajcie ? nooo nie Doda i ma byc matka ?
gość
11 lat temu
Jak doda walnie Nergalem to ja go biorę :))) Ciachooooo niesamowite MA CZOLO DUZA POWIERZCHNIA DO SPUSZCZANIA
gość
11 lat temu
Wy debila nawet ie wiecie kto to Nergal ! Takk naprawde jest inteligętyny a nie jak doda jeśli nie wieżycie zobaczcie sobie dode u kuby ! Takk naprawde niech robią sobie co chcą to ich życie ! A no a wgl. Nergal Prostuje dode jak widac już nie jest taką totaną Idiotką 111!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAMKNIJ PYSK PSIE NIEWIERNY,WYMALOWANY P****O CO RWIE BIBLIE TO TWOJ IDOL TO WAL SIE CWELU
bDJFZEnv
gość
11 lat temu
Dodzia rzuciła swój ulubiony różowy kolorek żeby lepiej komponować się z nergalem W wersji różowej była bardziej autentyczna
...
Następna strona
bDJFZEnX