Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kupił mamie naszyjnik za 10 tysięcy...

235
Podziel się

Po co się chwali?

Kupił mamie naszyjnik za 10 tysięcy...
bDYHgjfV

Radek Majdan nadal ociepla swój wizerunek. Tym razem postanowił opowiedzieć tabloidowi o imprezie urodzinowej, którą wyprawił swojej mamie. Zaprosił do Warszawy ją i brata i zabrał ich na sushi.

Na zakończenie kolacji obsługa podała okolicznościowy torcik. Pani Majdan skończyła tego dnia 60 lat. Może impreza nie była bardzo wystawna, ale kochający syn wykosztował się na prezent. Jak donosi Super Express, podarował mamie naszyjnik za 10 tysięcy złotych.

Jak myślicie, skąd znają tę kwotę? Czy nie od samego Radka...? Gratulujemy klasy.

bDYHgjfX

Moja mama jest moim aniołem - wyznaje ulubionemu tabloidowi Majdan. Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje. Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę.

Opowiadanie o prezentach dla mam stało się ostatnio modne. Zaledwie kilka dni temu Rafał Maserak pochwalił się w tabloidzie, że podarował mamie samochód (i - co wyraźnie podkreślił - dał jej też pieniądze na podatek), a potem okazało się, że nadal nim jeździ (zobacz: Maserak kłamał, że dał samochód mamie? (ZDJĘCIA)). Naszyjnik Majdana wydaje się lepszym wyborem. Mało prawdopodobne, żeby planował nosić go osobiście.

bDYHgjgy
KOMENTARZE
(235)
gość
11 lat temu
i****a
gość
11 lat temu
super,wkoncu jak odczepila sie s****a DODA,od niego,najwarzniejsza na swiecie jest kobieta ktora jest zasze przy Tobie,do niej mowisz tylko MAMA
gość
11 lat temu
oj Radziu jakiś Ty g***i;P
bDYHgjgz
gość
11 lat temu
ale on t**y , jak on wygląda , jezuuuuuu tragedia
ącki
11 lat temu
ale p*****k co za ciota mami synek
Najnowsze komentarze (235)
futrzi
11 lat temu
przelecialbym go ....
BAAARRRTTTAAA...
11 lat temu
ma gest bo zwykle chłopcy kopacze to prosci ludzie jak raperzy tylko dziwki koks i zabawa takze proste instynkty nic wiecej
gość
11 lat temu
a ja swojej mamusi wziąłem telewizor na raty i to jest gest bo będę spłacał dwa lata
gość
11 lat temu
ale prymityw sraty taty a juz miałam pisac ze ładny po co sie chwalić!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
mama jest najważniejsza na świecie i cieszę się,że są tacy którzy to wiedzą. Każdy inaczej wyraża swoją miłość i ja też dałabym swojej mamie to co Majdan, bo mama zasługuje na to, co najlepsze. Gdybym mogła to uchyliłabym jej nieba,aopowiadanie o tym wszmatławcach to drugorzędnasprawa.
gość
11 lat temu
wie,że najbardziej w życiu kocha matka i warta jest miłych od syna prezentów
gość
11 lat temu
chciał powiedzieć,to powiedział;)proste
gość
11 lat temu
jesstem ciekawa czy ten naszyjnik ładny ? mama napewno ucieszona xDD
bDYHgjgr
ing
11 lat temu
ma racje mame trzeba nosić na rękach i prezentów jej słać ile wlezie najwidoczniej zasużyła sobie
gość
11 lat temu
dajcie Radkowi spokój plociuchy nie wierzę że powiedział komukolwiek ile zapłacił za naszyjnik !! taką informację na pewno uzyskali w sklepie !! Radek ma klasę a wy koniecznie chcecie to zmienic pisząc nieprawdę !!
gość
11 lat temu
też bym chciała,żeby mój syn mi kupił taki
gość
11 lat temu
Bardzo proszę, odczepcie się od tego fantastycznego chłopaka! Chyba zapłacił już haracz życia będąc ze szmatą i płaci nawet będąc szmaty ex. To facet z dużą klasą. Każdego dnia daje tego dowody.
gość
11 lat temu
heh ale sie usmialam
gość
11 lat temu
nic nie pisz.
...
Następna strona
bDYHgjgT