Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Śpi po 5 godzin na dobę"

893
Podziel się

"Maile wysyła o 4. nad ranem." Kinga Rusin ma ciśnienie na pieniądze.

"Śpi po 5 godzin na dobę"
bDKrdXKd

Kinga Rusin ma naprawdę ciśnienie na pieniądze i sukces. Mimo że dorobiła się już kilku milionów, jest gotowa poświęcić naprawdę sporo, by zdobyć kolejne. O swoim biznesie kosmetycznym postanowiła porozmawiać z Rewią, która opisuje jej styl życia:

Śpi po 5 godzin na dobę, maile wysyła o 4 nad ranem, w pdrózy nie rozstaje się z laptopem i nawet podczas urlopu z dziećmi wisi na telefonie - pisze Rewia. Bo dla niej największym komplementem jest usłyszeć o sobie: kobieta przedsiębiorcza.

Dalej gazeta publikuje laurkę Kingi jako kobiety biznesu. Dowiadujemy się, że nawet na spacerze lub prywatnych zakupach kiedy tylko mija sklep kosmetyczny, potrafi wejść do niego i wypytać sprzedawczynię, czego jej zdaniem oczekują klientki. Wkrótce Rusin zamierza wprowadzić na rynek 40 nowych produktów. Dołączą na sklepowych półkach do 60 kosmetyków które już sprzedaje firma Kingi. Rusin chwali się, że w biznes kosmetyczny weszła bez żadnej wiedzy na ten temat. Nigdy nie kupowała kosmetyków osobiście. Jako prezenterka telewizyjna dostawała je w prezencie od producentów.

bDKrdXKf

Spodziewajcie się w prasie wielu artykułów na temat firmy Kingi z dużym nasyceniem jej nazwy. Na pewno wpadnie też poopowiadać o niej do Dzień Dobry TVN. Każdej "kobiecie przedsiębiorczej" życzylibyśmy tyle darmowej reklamy.

bDKrdXKG
KOMENTARZE
(893)
ex-fanka
11 lat temu
KINGA RULEZZZZZZZZZZZ!!! a Lis stracil na calej linii... (1) malzenstwo z Hanka to porazka - czlowiek prawy nie zostawia rodziny, a na pewno juz nie dla Hanki (2) a jego powrot do TVP - to jak prostytucja ...... ----> jego wizerunek jest nieodwracalnie zniszczony
gość
11 lat temu
Jest przepiekna Kobieta :*:*:*:*:*
gość
11 lat temu
] HA HA HA SUPER DOBRE !!!!!!!!!!!!!!!!!
bDKrdXKH
gość
11 lat temu
Dołaczam sie też do tych zyczeń:)
gość
11 lat temu
Najwazniejsze ze znajduje czas dla swoich dzieci
gość
11 lat temu
I co spi tyle ile chce i tak daje sobie radę jak nie jedna samotna matka wychowująca sama dzieci ;p
gość
11 lat temu
fajna z niej babka i dusza młodych ludzi z ycd
gość
11 lat temu
Bo jest za co /
gość
11 lat temu
Podziwiam ją ;-))
gość
11 lat temu
Pani Kingo życzę zdrowych pogodnych Swiąt Wielkiej Nocy, oby pani nas telewidzów nigdy nie opuściła !!No i oczywiście bardzo mokrego dyngusa!
gość
11 lat temu
A do tego wspaniała mama co to nie lata za ch......jak jej eks kol.h.l.
gość
11 lat temu
Coś nie widac po niej zmeczenia bo to co robi jest dla niej przyjemnością a tak pozatym miło ją się ogląda i ma duszę przyjaciela dla uczestników ycd a to jest bardzo fajne i cenione przez ludzi :)
gość
11 lat temu
JASNE ŻE TAK !!!!!!!!!!!!
bDKrdXKz
gość
11 lat temu
Świetnie wygląda !!Jest najlepiej prowadzącą programy w TVN!!
...
Następna strona
bDKrdXLb