Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kłamała o swojej rodzinie, MA LESBIJSKIE ROMANSE...

289
Podziel się

Oprah zafałszowała całą swoją przeszłość! Dlaczego Amerykanie wierzą jej we wszystko?

Kłamała o swojej rodzinie, MA LESBIJSKIE ROMANSE...
bDfEkQHp

Ta informacji to spory szok dla milionów Amerykanów, wielbiących bezrefleksyjnie czarnoskórą prowadzącą słynnego talk show. Okazuje się, że Oprah Winfrey od lat manipulowała informacjami na temat swojej przeszłości. Wiedząc, że historie o smutnym dzieciństwie dobrze się sprzedają, prezenterka wyznała, że była molestowana w dzieciństwie, utrzymywała również, że nigdy nie miała lesbijskich romansów i padła ofiarą gwałtu. Do tej pory nikt nie próbował sprawdzić wiarygodności tych "biograficznych" szczegółów. Winfrey bardzo uważnie strzegła swojej przeszłości i nikt z show-biznesu nie odważył się zadać jej niewygodnych pytań.

Tak było do niedawna, gdyż niebawem ukaże się pisana przez kilka lat biografia Oprah Winfrey. Autorka książki, Kitty Kelley, kilkakrotnie starła się z prezenterką, która nie chciała dopuścić do jej publikacji. Z materiałów zebranych przez badaczkę wynika, że Winfrey nigdy nie była molestowana jako dziecko. Faktycznie dorastała na biednym domu, ale jej rodzina zawsze starała się rozpieszczać ją na miarę swoich możliwości. Oprah często wciskała swoim fanom bardzo łzawą historyję o tym, że w dzieciństwie nie miała żadnych zabawek. Dlatego... adoptowała dwa karaluchy, które nazwała je "Melinda" i "Sandy". To ponoć miały być jej jedyne miłe wspomnienia z dzieciństwa.

Według zeznań sąsiadów i członków rodziny Oprah "opowiada same kłamstwa, aby lepiej się sprzedać". Zafałszowanie niemal całej przeszłości jest powodem, dla którego matka gwiazdy telewizji nie utrzymuje z nią kontaktu. Oczywiście Winfrey podawała własną wersję i twierdziła, że... rodzice ją bili. Jako nastolatka nie była tak niewinna, jak wynikałoby z jej opowieści. Miała nawet drobne problemy z prawem. Kradła w sklepach z kosmetykami i podbierała pieniądze matce.

bDfEkQHr

Nie mam pojęcia, dlaczego Oprah opowiada takie bzdury o nas – powiedział kuzyn prezenterki. Raz ja nawet o to spytałem. Odparła, że to właśnie chcą usłyszeć ludzie. Prawda jest normalna i nudna.

Autorka biografii utrzymuje także, że Winfrey od lat płaci swoim oficjalnym partnerom, aby nie wyjawili jej homoseksualnych skłonności. Od lat ma lesbijskie romanse, które ukrywa przed światem. Winfrey od zawsze pozuje na tolerancyjną i otwartą. Zmusza zaproszonych do programu ludzi do szczerych wyznań i ujawnia ich brudne sekrety, sama zaś ukrywała fakt, że jej brat był gejem, który zmarł na AIDS.

Powiedziała wszystkim pracownikom, że nikt nie może się dowiedzieć, że jej brat wolał facetów. Dla nikogo w Stanach nie stanowiłoby to żadnego problemu. Ona się jednak bardzo się tego wstydziła. Oprah jest bardzo zakłamana – powiedział autorce książki jeden z byłych asystentów prezenterki.

Cóż, tak się może właśnie skończyć stawianie człowieka na piedestale. Władza wpływu na miliony i wyciskania im łez w telewizji zepsuła i zdemoralizowała już niejednego. Jak widać, Oprah nie jest tu wyjątkiem.

bDfEkQHx
bDfEkQHS
KOMENTARZE
(289)
gość
11 lat temu
mówiła to co inni chcieli usłyszeć
gość
11 lat temu
Przecież nie od dziś wiadomo, że te wszyskie "reality show" etc. są z góry wyreżyserowane - począłwszy od historii gości a skończywszy na historiach prowadzących.
gość
11 lat temu
Ameryka to kraj naiwniakow
bDfEkQHT
gość
11 lat temu
klamczuch
gość
11 lat temu
Mam wątpliwości w jakim języku napisany jest ten news. Dowiadujemy się z niego, że bezrefleksyjnie czarnoskóra Ophra wychowywała się na biednym domu i to jest ciekawe informacja.
Najnowsze komentarze (289)
Sabai
7 lat temu
Pudlu, staraj się pisać teksty bez błędów , bo trudno jest czytać taki tekst !!!
gość
7 lat temu
tak samo robi nasza drzyzga----wyciska łzy,a o sobie cicho sza!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Ten artykuł pisał analfabeta ?
Wiktoria
7 lat temu
.................... sikamm ;-;
gość
7 lat temu
A ja....od kiedy wyjechalam do Szwecji (okolo 30 lat) ogladalam Oprah z zaparym tchem i wielka sympatia dla tej kobiety ...i co, wszystko ma runac? Cholera komu tu wierzyc???
gość
7 lat temu
nigdy do mnie nie przemawiała jej osoba
kogo
11 lat temu
Jarosła K tez mówi to co ludzie chcą usłyszeć.Potem robił to co podzieliło Polaków.Tepaki nadal jednak mu wierza jak Hitlerowi.
gość JAKOŚĆ
11 lat temu
ale czerniawe pudło
bDfEkQHL
Kopenhaga
11 lat temu
A ja ją i tak lubie xD
gość
11 lat temu
ciekawe jak się całują
naitsabes
11 lat temu
w sumie wygląda trochę kłamliwie...
♥alexsandria♥
11 lat temu
to potwór , weście wejdźcie na strone w google wpiszcie :"oprach bez makijażu" to jest po prostu.................fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Jaka piekna polszczyzna w tym "artykule". Az zal czytac.
nie lubię ohr...
11 lat temu
heheheheheh ale cimnote wcisneła
...
Następna strona
bDfEkQIn