Czwartek 29.04.2010

Bliźniaki Jolie i Brada mają... zespół Downa?!

Angelina Jolie Brad Pitt

Bliźniaki Jolie i Brada mają... zespół Downa?!

Od momentu narodzin bliźniaków, Knoxa i Vivienne, w mediach, co jakiś czas pojawiają się doniesienia o ich problemach zdrowotnych. Dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji, że Angelina i Brad regularnie odwiedzają lekarzy na całym świecie z powodu tajemniczych dolegliwości dwójki maluchów. Początkowo sądzono, że bliźnięta cierpią na niską odporność i ciągle chorują na kolejne infekcje. Magazyn National Enquirer dotarł jednak do informatorów, którzy twierdzą, że... aktorzy poszukują najlepszych specjalistów od zespołu Downa.

Według doniesień gazety dwójka najmłodszych dzieci gwiazdorskiej pary ma lekkie opóźnienie w rozwoju. Dla aktorów szokiem było, gdy dowiedzieli się, że Knox i Vivienne nie rozwijają się w takim samym tempie, jak zdrowe dzieci w ich wieku. Jolie i Brad zamierzają zrobić wszystko, aby pomóc im w prawidłowym rozwoju.

Oboje są bardzo smutni, że ich dzieci są pod stała obserwacja mediów. W przypadku lekkiego upośledzenia bliźniaków to podwójny problem – mówi w wywiadzie z National Enquirer znajoma pary. Lekarze są jednak dobrej myśli i dzięki odpowiedniej opiece oraz stymulacji można nadrobić opóźnienia spowodowane wadą genetyczną.

Miejmy nadzieję, że to tylko plotka rozpowszechniana przez ten tabloid.

Agencja FORUMAgencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku: