Trwa ładowanie...
Przejdź na

"MIĘSO TO TRUCIZNA!"

942
Podziel się

Maja Ostaszewska ostrzega przed mięsem z chowu przemysłowego.

"MIĘSO TO TRUCIZNA!"
bDZTUvGZ

Maja Ostaszewska od lat jest wegetarianką i aktywnie współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt. Postanowiłą przestrzec wszystkich przed jedzeniem mięsa z chowu przemysłowego:

_**Mięsko to trucizna! Zwierzęta sa faszerowane sterydami, antybiotykami i hormonami**_ - mówi aktorka Twojemu Impreium. W trakcie hodowli i uboju pod wpływem stresu i bólu ich ciała produkują substancje toksyczne.

Jej zdaniem podawanie takiej informacji do publicznej wiadomości jest konieczne. Wiele osób bowiem nie zdaje sobie sprawy, że kupowane w supermarketach mięso nie tylko pochodzi z niehumanitarnego chowu zwierząt, ale także może mieć zły wpływ na ludzkie zdrowie.

bDZTUvHb
bDZTUvHC
KOMENTARZE
(942)
gość
11 lat temu
Ma racje, mieso gnije w brzuchu.
Anton
11 lat temu
Widziałem świnie w chowie przemysłowym. W życiu nie ruszę wieprzowiny. Masakra...
gość
11 lat temu
niestety ma racje, to jest najbardziej przerazajace!!!
bDZTUvHD
gość
11 lat temu
Taka prawda ;] smacznego mięcha xD
gość
11 lat temu
święta racja kochani. peace :)
Najnowsze komentarze (942)
Carl Williams
5 lata temu
Szczera prawda. Ale głośno się o tym nie mów. A kto chce zrezygnować z jedzenia mięsa czy nabiału, które tak samo jest skażone, mówi się o chorobie typu jadłowstręt psychiczny i czasami nawet wręcz poddaje się siłą w celu leczenia psychicznego kolejną dawką chemii, bo jednostka jakim jest człowiek nie chce się podporządkować wymogom które są wpajane od lat nie tylko przez rodziców, ale i lekarzy, którzy współpracują z kartelami chemicznymi i mają z tego zyski by manipulować opinią publiczną na temat zdrowia, tak by nie podważać autorytetów. Każdy powinien jeść to na co uważa za słuszne i jak się czuje po zjedzeniu czegoś, a to co nie służy trzeba wyeliminować w menu. Z tym że w Polsce często odbiera się siłą decydowania co powinno się jeść. I z tym trzeba walczyć, walczyć o swoje zdrowie, a nie podlegać czyimś opinią gdy ktoś nie chce jeść mięsa.
maniek
5 lata temu
Kto zabija zwierzeta aby jeść ich mięso przyczynia się do masakry własnych ciał - Pitagoras
gość
9 lat temu
jeżeli mówisz że b kochasz zwierzęra ,to udowodnij to że to prawdą jest ./a nie puste słowa.mówisz niemożna zmienić tego co jest .prawda jest inna można .jak rozumiesz dlaczego nie zabijać .to tylko nawyki żywieniowe ,i można je zmienić. .ty czujesz strach przed przemocą prawda ,gdy ona wystepuje co robisz .albo się bronisz ,walczysz o zycie albo uciekasz jak to ci sie uda albo giniesz .zwierze tak samo robi ..pomyśl o tym
gość
9 lat temu
człowieku czy rozumiesz co piszesz .nie jestes dzikim zwierzęciem masz dobrze rozwiniętą świadomość jesteś człowiekim nie zapominaj o tym..
gość
9 lat temu
skąd wiesz co jest prawdą .moim zdaniem na 100% jesteś osoba ignorant ,uważajacy tylko swoje racje ,bez podania rosadnych argumętów .moze czytałaś coś ale co.sama niewiesz ,lub nierozumiesz.to tyle ..jedno jest pewne mocną stroną twoją to ignorancja ,,chamstwo,,
gość
9 lat temu
PANI MAJU ZGADZAM SIĘ Z PANIĄ ŻE NIEJEDZENIE MIĘSA JEST B ZDROWE .I MOŻLIWE DO ZAKCEPTOWANIA .SAM KIEDYŚ JADŁEM .WIEC MOGĘ COŚ POWIEDZIEĆ NA TEN TEMAT .MAŁO TEGO PRACOWAŁEM W MASARNI ,WIEM JAK WYGŁĄDA ZABIJANIE .ZWIERZAT .ILE CIERPIENIA ZWIERZE DOŚWIADCZY ZANIM SKONA. ŻADEN Z LUDZI TRZEŻWO MYSLĄCYCH NIGDY NIE ZAMIENIŁ BY ŚIĘ ZE ZWIERZECIEM W CHWILI GDY JEST ZABIJANE .ALE MY NADTYM SIĘ NIE ZASTANAWIAMY..BO I PO CO TO NIE DOTYCZY NAS .ZWIERZĘTA CZUJA ,BOJĄ SIE I TEŻ CHCĄ ŻYĆ . MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO ,PONIWAŻ ZANIM POJAWIŁ SIĘ CZLOWIEK ONE JUZ ZYŁY .TO TYLE...
gość
9 lat temu
z******o bije z ryja
gość
10 lat temu
ma obrzydliwa cere, amowi sie ze wegetarianizm taki zdrowy..
bDZTUvHv
gość
10 lat temu
No jakoś na cerę nie wpłynął za dobrze ten jej wegetarianizm.Pierdu pierdu mądrala srala jestem.
gość
11 lat temu
Booże ludzie, ale niektórzy z was są pustakami... ale jedzcie sobie dalej "smaczne i zdrowe mięsko" kiedyś to się na was zemści.
gość
11 lat temu
stosowanie antybiotyków jest zabronione ale ma racje lepiej nie jeść mięsa, to stres dla zwierząt a przede wszystkim morderstwo!
gość
11 lat temu
najlepsze jest mieso z ludzkich plodow. niestety w europie jeszcze trudno dostepne w zasadzie tylko dla elit, ale popyt rosnie, wiec wszystko przed nami. plody maja bialko i cenne witaminki, wiec jesc trzeba.
gość
11 lat temu
a warzywka niby nie są faszerowane?
gość
11 lat temu
popieram...przez nas giną zwierzęta!!!
...
Następna strona
bDZTUvHX