Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fraszyńska o zdradzającym mężu: "ZACHOWAŁ SIĘ Z KLASĄ"

179
Podziel się

Aktorka i jej były opowiedzieli o rozwodzie... w "Dzień Dobry TVN".

Fraszyńska o zdradzającym mężu: "ZACHOWAŁ SIĘ Z KLASĄ"
bDIDMBDV

Zdaniem Jolanty Fraszyńskiej i jej byłego męża ich rozwód przebiegł tak harmonijnie, że warto było się tym pochwalić w Dzień Dobry TVN. Usadowieni na jednej kanapie byli małżonkowie nie wyglądali jednak specjalnie radośnie, a specjalista od mowy ciała na pewno miałby sporo do powiedzienia na temat łączących ich relacji. Jednak entuzjastycznie zapewniali, że są doskonałym przykładem na to, że można rozwieść się z klasą.

Rozstanie nie jest problemem, jeśli przebiega w zgodzie - chwalił się Kuczeriszka. Nasza rozprawa trwała 30 minut. Zarówno pani sędzia jak i nasza prawniczka twierdzą, że takiej rozprawy jeszcze nie widziały.

Najwyraźniej jemu ten rozwód bardziej przypadł do gustu. Wprawdzie stracił dom, ale za to zyskał wolność i bez przeszkód może się związać z kobietą, z którą zdradzał żonę i do której ostatecznie się wyprowadził. Fraszyńskiej chyba było trochę ciężej, szczególnie, że to już drugi rozwód w jej życiu. Bardzo zaangażowała się w związek z Kuczeriszką, a wspieranie go w walce z chorobą alkoholową przepłaciła podobno depresją. W studiu TVN nie sprawiała wrażenia jakby nie mogła się go nachwalić za sprawnie przeprowadzony szybki rozwód.

bDIDMBDX

_**Zachował się z klasą**_ - podsumowała krótko. Jednak przed nagraniem wręczyła prowadzącym cała listę spraw, których nie wolno im poruszać. Nie mogły paść między innymi pytania, czy czuje się zdradzona, czy ma żal do męża oraz od jak dawna wie o jego romansie.

Skoro tak, odpowiedzi na nie możecie się chyba domyślić...

bDIDMBEy
KOMENTARZE
(179)
gość
4 lata temu
po co tam wogóle lazla i odegrała tą komedie???
wimax
8 lat temu
nawidzę kobiety
momomo
8 lat temu
fraszynska to taka wiewióreczka
bDIDMBEz
mezczyzna
8 lat temu
C**l chlop, nie zasluguje na nią ,ani na zadną
gość
8 lat temu
Ten Kaczeriszka to stary dziadyga
gość
8 lat temu
pił bo nie chciał z nią być
gość
8 lat temu
Szkoda mi jej. Poświęciła dla niego wszystko, a on jak poczuł się lepiej odszedł do innej i jeszcze żąda od byłej publicznego błogosławieństwa. I to błogosławieństwo to kropla, która powinna przebrać miarę. Czemu ona się na to godzi i to jeszcze publicznie. Niech on robi co chce, ale nie powinien jej tak poniżać, a ona nie powinna się na to godzić.
gość
11 lat temu
Od kiedy kolesie zdradzajacy zony maja klase???? Super, wzor do nasladowania, zatem oby wszyscy mezczyzni mieli klase??? Popier..... im sie w glowkach.
gość
11 lat temu
kuzwa,najpierw wspierala gnoja aby to wyszlo na prosta,a pote ja rzucil,to wychowala faceta dle innej,,,chyba,ze z tamta razem chleja
gość
11 lat temu
g***i pudlu, mówi się "przypłaciła", a nie "przepłaciła"... co za i****a pisze te bzdury
gość
11 lat temu
nienawidzę mężczyzn
gość
11 lat temu
pani joanna wyglada na rozsadna kobiete i zastanawiamsie po co sie pakuje w takie zalosne wywiady.
gość
11 lat temu
Jolanta, drogi Pudelku. Ta pani nazywa się Jolanta Fraszyńska.
bDIDMBEr
gość
11 lat temu
TEŻ BYM JĄ ZDRADZAŁA!!!! HIPOKRYTKA !!!
...
Następna strona
bDIDMBET