Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były Berry sypia z 20-letnią modelką!

155
Podziel się:

"Halle jest zrozpaczona. Nie podejrzewała, że tak szybko znajdzie sobie następną."

Były Berry sypia z 20-letnią modelką!
bEDwDDQR

Rozstanie Halle Berry i Gabriela Aubry nie skończyło się tak przyjemnie, jak obie strony sobie tego życzyły. W mediach pojawiały się kolejne doniesienia, w których informatorzy mówili, jak bardzo toksyczny był to związek. Tym razem In Touch Weekly twierdzi, że dwa tygodnie po ogłoszeniu zerwania, aktorka dowiedziała się, że były partner już od kilku miesięcy sypia z 20-letnią kanadyjską modelką.

Halle jest zrozpaczona. Nie podejrzewała, że tak szybko znajdzie sobie następną - donoszą informatorzy tygodnika. Gabriel sporo czasu spędzał w Kanadzie bez niej i teraz zastanawia się, czy nie sypiał z modelką, kiedy jeszcze był z nią.

Już wcześniej podejrzewała, że coś może się dziać za jej plecami. Była przekonana, że już go nie pociąga. Pomimo tego, że powtarzał jej, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie, to i tak miała masę kompleksów. Nie sypiali ze sobą od miesięcy.

bEDwDDQT

Jak twierdzą znajomi pary, Halle nie chciała spełnić stawianych przez Gabriela żądań. Zależało mu tylko na dwóch rzeczach: żeby Berry została jego żoną i urodziła mu drugie dziecko. Skoro ta nie zgodziła się na ani jeden z tych warunków, więc Aubry zaczął szukać tego u innych kobiet... Jak myślicie, dobrze zrobił?

bEDwDDRu
KOMENTARZE
(155)
gość
11 lat temu
Ale g****k. Ona jest piękna.
gość
11 lat temu
Postawił Jej sprawę jasno, dał czas. A Ona jest karierowiczką. Nie pasują do siebie. Dobrze zrobił.
eXo
11 lat temu
nie rozumiem jak mozna taka l***e zdradzac... :x
bEDwDDRv
gość
11 lat temu
ale ty jesteś żałosna!!! co za beznadzijny brak szacynku dos amej siebie!! skoro tak uważasz to od razu leć na ulicę, skoro uważasz, że facet jest od pukania wszytskiego wokół i to takie normalne. żałosna jesteś na maksaaa!!!!!!!!!!!!!!
sijfhwerkgref...
11 lat temu
jak mozna zdradzac taka kobiete?
Najnowsze komentarze (155)
gość
11 lat temu
przecież dziecko mu urodziła
gość
11 lat temu
co za cio*a z niego!! teraz jego nowa laska rzuca takimi tekstami "będę świetną macochą dla dziecka Halle!" chyba ich poje*bało....
Ala;-)
11 lat temu
To pocieszające, że nawet tak piękne kobiety mają problem z atrakcyjnością w oczach mężczyzn... ;-) Głowa do góry wszystkie zakompleksione panie! Faceci tak mają;-(
beskitu
11 lat temu
jak mozna taka laseczke zdradzic piekniutko sliczniutka jest! Hally berry On jakis dal n he
gość
11 lat temu
co Ty PUDEL za bzdury wypisujesz???
gość
11 lat temu
jaka ona sliczna
truskawka966
11 lat temu
Szkoda, że się rozstali. Obydwoje są przecudni. Ale nie dziwię mu się w sumie - jeśli był z nią tak długo to miał prawo zalegalizowania związku i oczekiwania większej ilości potomstwa.
gość
11 lat temu
Przystojny facet.
bEDwDDRn
Agusia1831
11 lat temu
Myślicie że jest z tą modelką tylko dlatego żeby ta urodziła mu dziecko?! chyba nie jest taki g***i i nie myśli że modelka która dopiero co zaczyna zaraz zrobi sobie z nim brzuszek? :D On chce tylko sobie pobrykać...Dobrze zrobiła że...nie spełniła jego żądań! Niech sobie znajdzie inną sługuskę!
gość
11 lat temu
Czego szukał u innych kobiet? Małżeństwa i drugiego dziecka?? Co za bzdurny komentarz. Cipy szukał, możliwości wsadzenia fiuta i nic więcej. Typowy samiec. Wsadzić byle komu. Zeby podnieść swoja niską samoocenę i utwierdzić się w przekoananiu, że jest z*******y.
AnitaKa
11 lat temu
on jest homoseksualistą.
gość
11 lat temu
Facet się sfrajerzył i tyle...
gość
11 lat temu
Chciał się z nią ożenić...on nie chciała- nie dziwię się, że ją zostawił!
gość
11 lat temu
i****a
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwDDSg
bEDwDDSh
bEDwDDSi
bEDwDDSj
bEDwDDSk
bEDwDDRP