Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miss USA była striptizerką?!

503
Podziel się

Kolejny skandal w Stanach...

Miss USA była striptizerką?!
bCxGERDp

Rima Fakih, tegoroczna zdobywczyni koronny Miss USA, nie cieszyła się długo z odniesionego sukcesu. Wielką wygraną szybko przyćmił wielki skandal. Dziennikarze dotarli do materiałów, które wyjawiły, że Rima brała udział w konkursie striptizerek zorganizowanym przez radio z Detroit.

Dla Miss, która ma być wzorem piękna, ale przede wszystkim wzorem molarnym dla młodych dziewczyn to niewyobrażalne upokorzenie – skomentował przeszłość Fakih przewodniczący komitetu organizującego wybory. _**Zupełnie się skompromitowała.**_

Odszukany przez paparazzich materiał to kilka zdjęć, na których widać, jak Rima tańczy na rurze. Miss USA wygina się w erotycznym tańcu przed widownią ubranych w samą bieliznę kobiet. W jury zasiadały profesjonalne striptizerki, które były zachwycone jej występem i uhonorowały piękność główną nagrodą. Media opublikowały jedynie te najmniej obsceniczne ze zdjęć. Na nieujawnionych fotografiach Rima tańczy w samej bieliźnie, a także wykonuje numer z niemal gołym partnerem.

bCxGERDr

Skandal wywołał ogromne oburzenie także pośród Amerykanów pochodzenia arabskiego, którzy przez kilka dni po wyborach byli dumni ze swojej pierwszej miss. Ugrupowania zrzeszające muzułmanów domagają się odebrania Rimie tytułu, gdyż daje ona zły przykład młodym dziewczynom.

Media spekulują, że Rima nie tylko brała udział w konkursie, ale jeszcze jako nastolatka zarabiała tańcząc w nocnych klubach. Myślicie, że to wystarczający powód, aby odebrać jej koronę?

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy i nie największy skandal związany z amerykańskimi wyborami miss...

bCxGERDx
bCxGERDS
KOMENTARZE
(503)
gość
10 lat temu
Jak nie jeśtem pielwsia to się .. pochlaśtam...
gość
10 lat temu
o ciekawe jakiś klient- typu dziadek hefner, załatwił je koronę! to pewne
gość
10 lat temu
typowe dla usa.
bCxGERDT
evelka2
10 lat temu
przepiękna,zawsze marzylam żeby miec taką urodę.
gość
10 lat temu
przecież przydkie nie zatańczą na rurze, nikt im nie pozwoli. U nas oLena Marczuk zrobiła oszałamiającą karierę w showbiznesie i dopiero zgubiła ją pazerność
Najnowsze komentarze (503)
gość
9 lat temu
No nie wiem czy taka sliczna,typowa arabka.Teraz wiecie dlaczego mezczyzni arabscy kaza zaslaniac kobieta twarze.......nie sa one takie swiete :-)
gość
10 lat temu
Uuuuuuuuuu.... I taka osoba ma reprezentować kraj w piękności???? Przecież w striptizie już pokazała wszystko co ma, a miss powinna być osoba w której ciągle można coś odkrywać.:):)
gość
10 lat temu
haha ;p komentarz z pierwszej strony powinien brzmiec "każdy łorze jako może" ;D
Gdakuś
10 lat temu
,,wzorem molarnym"-co się oburzają, w końcu wzór ,,molarny"nie musi być wzorem moralnym:P. A może autorom wypowiedzi chodziło o znaną jednostkę ,,mol"? ;>
gość
10 lat temu
no i co z tego moze byc miss .. ale mi skandal
gość
10 lat temu
Za niedługo Miss Ameryki zostanie Japonka...Poza tym, nieraz spośród pozostałych Miss, wybierają najbrzydszą..., to tylko pojedynek sponsorów. Zostać Miss, to jak zostać modelką, by dojść na szczyt, wystarczy zrobić striptiz, albo pójść do łóżka z jednym z jurorów. Najładniejsza..., jest milion ładniejszych dziewczyn. Dlaczego wybierają tylko niektóre..., bo mają większe chody.
gość
10 lat temu
molarnym
gość
10 lat temu
to prawdziwa piękność! tylko takie powinny się rozbierać, jest co podziwiać
bCxGERDL
gość
10 lat temu
myslałby kto, świętojebliwi amerykanie!!
gość
10 lat temu
A Herbuś to niby jak zaczynała?
XD Mielec ( p...
10 lat temu
Stany....
gość
10 lat temu
Jakoś musiała zarabiać. A to że tańczyła to nic złego. Teraz tego już nie robi wiec w czym problem? Daje wzór tamto rzuciła już dawno i chciała iść swoimi marzeniami i wygrała konkurs czyli to co chciała jej życie zmieniło sie o 360 stopni. To chyba dobrze bo będzie mogła na swoim przykładzie przestrzegać młodych ludzi. I uczyć ich dobrego.
gość
10 lat temu
chyba wzorem moralnym, a nie molarnym;]
gość
10 lat temu
PRZEŚLICZNA JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bCxGEREn