Trwa ładowanie...
Przejdź na

Megan Fox wyrzucona z "Transformers 3"!

194
Podziel się

Reżyser miał dosyć jej pyskówek. Kto ją zastąpi?

Megan Fox wyrzucona z "Transformers 3"!
bDJvKJxN

Medialna pyskówka między Megan Fox, a człowiekiem, który zrobił z niej światową gwiazdę trwa od miesięcy. Gdy aktorka mówiła coś nieprzyjemnego pod adresem reżysera Transformersów, Michaela Baya, ten nie pozostawał jej dłużny. Doszło nawet do tego, że aktorka porównała jego metody pracy do... dyktatury Adolfa Hitlera. Ten doszedł wreszcie do wniosku, że nie ma sensu robić złej prasy całej serii i wyrzucił Megan z Transformers 3.

Dziennikarka Nikki Finke dowiedziała się, że studio filmowe Paramount, na prośbę Baya, zerwało kontrakt z Megan na kolejny film. Na chwilę obecną trwają końcowe prace nad scenariuszem i wszystko wskazuje na to, że postać, w którą wciela się Shia LaBeouf, znajdzie sobie nową dziewczynę.

Rzecznik prasowy aktorki twierdzi jednak, że to jego klientka sama zrezygnowała z roli i to do niej należała decyzja o tym, żeby nie wrócić na plan. Niestety, mija się z prawdą. Fox podpisała kontrakt na trzy filmy, a jedynie studio miało możliwość jego zerwania.

bDJvKJxP

Zdjęcia do Transformers 3 ruszą jeszcze latem w Stanach Zjednoczonych. Już rozpoczęły się poszukiwania następczyni Megan. Michael Bay z pewnością nie będzie narzekał na czystość swoich samochodów...

bDJvKJyq
KOMENTARZE
(194)
1) Po dwf3ch ...
8 lat temu
1) Po dwf3ch dniach już dawno poniwieneś się z nią przynajmniej pocałować jeśli tak nie było, to znaczy, że nie do końca robiłeś wszystko tak jak trzeba. Powiedzmy sobie szczerze. Jeśli spędzasz z dziewczyną, z ktf3rą jesteś kompatybilny ~5-7h i przez ten czas nie dochodzi chociaż pieszczot, to robisz to źle.2) Stary to były 2 dni(!). Nie musisz się przypominać. Nie bądź desperatem.
no coz, tez m...
8 lat temu
no coz, tez ma Pan taki wlasnie wybor zeby nie gswoolac za nikim i moze Pan z tego skorzystac czy sie z tym inni zgadzaja czy nie ja mysle ze powinna byc trzecia opcja na papierach wyborczych: taka gdzie wyborcy, ktorzy uwazaja ze zaden z kandydatow nie jest odpowiedni na prezedenta RP, moga postawic swoj krzyzyk moze wtedy pojawili by sie inni, bardziej odpowiedni kandydaci z tym ze, tak naprawde, jaki normalny czlowiek, ktory ma choc troche inteligencji i rozumu bedzie sie pchal na to stanowisko i w caly ten balagan jaki tam panuje? i moze to tez jest czescia problemu ?
Witam Mancer!...
8 lat temu
Witam Mancer!!Mam kłopot z koleżanką po długim wyziębianiu odezwałem się do niej no i w pctoekstadh coś napominała że tęskni i że chce się spotkać, sam nie wiem co robić niby zgodziłem się na to spotkanie na te jej pogaduchy ale jak na razie nie pisze do niej ani nie dzwonie, jestem wręcz obojętny, sam nie wiem czy robię dobrze. Ona podoba mi się od samego początku ale popełniłem drastyczny błąd o ktf3rym mf3wiłeś, niestety wtopa. Teraz za to płacę. mamy się spotkać ale sam nie wiem jak mam się na tym spotkaniu zachować. Długo się nie widzieliśmy. Help me ;p ;d
bDJvKJyr
Serdecznie wi...
8 lat temu
Serdecznie witam. Chciałabym zasugerować , a nanaeidimm, że jestem pracownikiem poczty od 15 lat , aby część nalepki z kodem kreskowym w nowej wersji mogły być przez listonoszy klejone na avizach zostawianych klientom. Jest to bardzo ułatwiające rozwiązanie zarf3wno dla listonoszy jak i dla nas asystentf3w , ponieważ w systemie komputerowym po kodzie kreskowym jeszcze szybciej odnajdziemy szukany list i będziemy pewni , że jest to właściwy list do wydania. Byłoby mniej błędf3w przy wydawaniu przesyłek , ktf3re teraz się zdarzają gdyż wpisy nazwisk adresatf3w są przekręcane lub wpisywane nieprawidłowo. Pozdrawiam i zostawiam do przemyślenia to rozwiązanie. Anna asystent urzędu pocztowego we Wrocławiu.
Wierzy Pan, ż...
8 lat temu
Wierzy Pan, że mr off cokolwiek pofrtai godzić? Mam wątpliwości co do stanu umysłu tego Pana... Nie warto komentować, bo szkoda klawiatury. Pomijam milczeniem jego komentarz, do ktf3rego Pan się odnif3sł. I oczywiście z pewnością jest ten człowiek przekonany iż mf3wi językiem miłości, ze nie zieje nienawiścią... ech, szkoda "klikania"...
gość
9 lat temu
lubie ja
gość
10 lat temu
BEZ NIEj nie oglądam tego gówniarzerstwa i koczkodaństwa
gość
10 lat temu
Ale super film,nawet bez Megan.Te walki maszyn,koniec świata:D
gość
11 lat temu
Bez niej to nie to samo ;/ Zgadzam sie
gość
11 lat temu
to już lekka przesada :(
gość
11 lat temu
bezses wywalić najlepszą osobe żal
gość12
11 lat temu
co tak dziób rozdziawiła?
gość
11 lat temu
ale bez niej to tak troche głupio będzie
bDJvKJyj
gość
11 lat temu
bez sensu.
...
Następna strona
bDJvKJyL