Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dorosła córka męża Gwen Stefani! (SEKSOWNA?)

272
Podziel się

Odważna sesja...

Dorosła córka męża Gwen Stefani! (SEKSOWNA?)
bEiPpjph

W lipcowym numerze magazynu Esquire ukazała się odważna sesja zdjęciowa Daisy Lowe. 21-letnia modelka jest córką Gavina Rossdale, który obecnie jest związany z Gwen Stefani, oraz projektantki mody Pearl Lowe. Brytyjska piękność ma już na swoim koncie kilka znaczących osiągnięć - reklamowała ubiegłoroczną kolekcję marki Mango oraz jej zdjęcia pojawiły się w kalendarzu Lavazzy.

Relacje męża Gwen i jego córki ostatnio układają się coraz lepiej. Przez ostatnie kilka lat Gavin i Daisy zaczęli odbudowywać kontakty rodzinne. Myślicie, że Stefani zatrudni ją kiedyś do prezentowania własnej kolekcji?

bEiPpjpj
bEiPpjpK
KOMENTARZE
(272)
Czelsii16
11 lat temu
Myślę że to bardzo ładna,zgrabna (nie wychudzona) dziewczyna ;DD
gość
11 lat temu
z*******a
gość
11 lat temu
obleśna
bEiPpjpL
gość
11 lat temu
jak widac nie trzeba byc pieknym
L.
11 lat temu
według mnie brzydka
Najnowsze komentarze (272)
gość
11 lat temu
buzie ma dziwną ale zgrabna.
Znawczyni:)
11 lat temu
Nawet względna, bedzie miała zlot chłopaków;)
gość
11 lat temu
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów ... 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską.????????????????? Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?????? CO UKRYWA KACZYNSKI????????? DLACZEGO NIGDY NIE MOWI O SWOJEJ RODZINIE- DLACZEGO NIE UJAWNIA POLAKOM SWOJEGO PRAWDZIWEGO ZYCIORYSU??? O OJCU??????
katarakta
11 lat temu
ile ona ma lat...przeciez az taki stary nie jest zeby miec taka dorosłą córkę, przeciez jego dzieci są małe
gość
11 lat temu
ładna i zgrabna.tylko to zdjęcie z gołym cyckiem mi się ie podoba za bardzo.dwa pozostałe ładne.
gościara
11 lat temu
osz kurna, moja milosc wczesnie zaczela sie rozmnazac!! :-) laska niezla, ale niewiele ma po tacie..
gość
11 lat temu
Normalna laska.
xD
11 lat temu
Wałcz pozdrawia piłe lecz pudla nie czyta;pp
bEiPpjpD
gość
11 lat temu
tak
Doof
11 lat temu
no przyznam ze ladna
gość
11 lat temu
beznadziejna co w niej pieknego kolejny bogaty pasztet ktory docenia sie za kase rodzicow ,ciekawe jak wyglada bez obrobki ble
gość
11 lat temu
przecietna, a nawet nie specjalna,.
gość
11 lat temu
Czersk czyta pudla! Pomorskie
gość
11 lat temu
'brytyjska piękność', lol. :) super ciało, buzia ble
...
Następna strona
bEiPpjqf