Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ludzie, którzy myślą, nie wiążą się w stałe związki!" NAJBARDZIEJ ŻAŁOSNY WYWIAD ROKU?

1004
Podziel się:

Tomek Karolak i Viola Kołakowska postanowili pobić wszystkie rekordy braku wstydu. Chyba się udało.

"Ludzie, którzy myślą, nie wiążą się w stałe związki!" NAJBARDZIEJ ŻAŁOSNY WYWIAD ROKU?

Czego się nie robi dla autopromocji. By utrzymać popularność ludzie zgadzają się na rozmaite upokorzenia. To nawet zabawne, dopóki nie mieszają do tego dzieci. Tomek Karolak i Viola Kołakowska nie mają niestety tego typu oporów. W nowej Vivie! wystąpili w wakacyjnej sesji zdjęciowej z córką, przy której opowiadają o tym, dlaczego i jak Tomek zostawił Violę z dzieckiem, jakie rzeczy woli robić, zamiast być z nią i czuć się wolnym itp.

Przykre, że kobiety zgadzają się na takie upokorzenia, pokazując przy tym dziecko i licząc na dobrze płatną pracę w mediach... Bo jak ocenić takie wywody w odbytej publicznie rozmowie:

Wiem, że Tomek ma pasje. A to wyprawy kolarskie, a to poszukiwanie grobu Marii Magdaleny. Szukamy wszyscy. Spełnienia, satysfakcji. Tomek się chyba na tym skupił. Tylko on szuka za daleko. A czasami to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. (...) Wpada do nas. Czasem nawet zachowuje się, jakby mieszkał. Razem, ale osobno. Osobno, ale razem. Czasami przytuli Lenkę przed snem, ale nie ma w tym żadnego planu, regularności. (...) Czasami czuję się jak we wspólnocie rodzinnej, która chce się sobą nacieszyć, dać szansę losowi. Ale potem wracamy i każde ma swoje życie. Jedno takie, jakie sobie wybrało, drugie - takie, jakie mu los przyniósł.

Tomek Karolak czuje się dobrze w roli człowieka, który ma wszystko, co najlepsze z "bycia tatą" i bycia kawalerem. Ciekawe, czy sypia wciąż z Violą w przerwach między romansami, gdy jest mu wygodnie. W tej relacji z toksycznego związku zabrakło chyba tylko tej informacji.

Jak tłumaczy się Violi na łamach gazety? Twierdzi, że robi odpowiedzialnie, bo... gdyby się ożenili, pewnie zdradzałby ją "z dupami za granicą"! Tak, właśnie coś takiego sugeruje Tomek:

Kryzys tradycyjnych wartości jest poważny, sprowadza się do zewnętrznej celebry - ubolewa. Często decyzję o zawarciu małżeństwa podejmuje się pochopnie, bo dziecko, naciski rodziny. A potem ludzie mają problem, bo uczucia są mocne, ale chwilowe. Prawdziwa miłość dojrzewa długo. Spotykam facetów i zaskoczyła mnie obserwacja takiego oto modelu rodziny: "Jestem fantastycznym ojcem i regularnie zdradzam żonę. Jeżdżę za granicę na dupy, bo trzeba odreagować." Taki model. Dlatego ludzie, którzy poważnie myślą, nie wiążą się w stałe związki, bo jest im to niepotrzebne.

Słyszeliście lepszy argument na obronę i poprawienie sobie nastroju? Zapamiętajcie motto Karolaka: _**Ludzie, którzy myślą, nie wiążą się w stałe związki.**_

Wszystko to na łamach prasy, obok pełnej uśmiechów, kolorowej sesji zdjęciowej z dzieckiem. Ci ludzie pobili chyba wszystkie rekordy braku wstydu. Nawet Kasi Skrzyneckiej, nawet Mandaryny. Gorąco polecamy przeczytać całość, szczególnie że ich flaki są dostępne w kioskach całej Polski za jedyne 99 groszy.

KOMENTARZE
(1004)
gość
12 lat temu
czytalam ten wywiad kilka dni temu,Kołakowska krytykuje Karolaka w wywiadzie min. za to ze nie spelnil obietnic..obiecywal slub itp.
gość
12 lat temu
taa. może on jest szczęśliwy, ale ona tylko go usprawiedliwia..
gość
12 lat temu
zalosny jest. Wspolczuje glupoty. Zal mi tylko tego dziecka.
gość
12 lat temu
kazdy ma swoje piekielko, szkoda mi naiwnych kobiet
gość
12 lat temu
lubie go,ale podoba mi sie ostra krytyka pudelka za te rownie beznadziejne "flaki" jakie karolak i kolek uzewnetrznili na lamach vivy i to za 99groszy ;)
Najnowsze komentarze (1004)
gość
7 lat temu
nie lubię go
gość
8 lat temu
Kiedy patrzę na kołakowską to wygląda na kompletną debilką. G****a, naiwna, pusta jak bęben. Nie dziwi mnie specjalnie że się tak daje traktować.
dorota gdynia
8 lat temu
każdy ma swoje granice wytrzymałośc***odejrzewam, że Viola też. Pewnie go po prostu naprawdę kocha i stąd tyle wybacza i...czeka aż on się wyszumi. Oby się doczekała skoro tego właśnie pragnie aczkolwiek niestety wątpię... Karolak to beztroski nieodpowiedzialny egoista chyba o małej samoocenie-wbrew pozorom :) ale jeśli miłość się w niej wypali i skończy jej się cierpliwość to współczuję Karolakowi bo to facet który nie poradzi sobie z odrzuceniem...a jak kobieta naprawdę przestaje kochać to na żale i obietnice za późno... O ile Viola zdecyduje się odejść od tego b**a to niech to zrobi zdecydowanie i ostatecznie bo boję się, że jeśli zmięknie pod wpływem jego ewentualnych krokodylich łez i pozwoli się przeprosić i przyjmie go to on zabawi się nią chwilę i znowu pójdzie w długą bo to taki typ spod ciemnej gwiazdy, który chce sobie udowadniać, że każda go chce i każdą trzyma na smyczy na zasadzie psa ogrodnika-sam nie zje ale innemu nie odda. Szkoda Violi bo uczuciami nie można sterować choć czasem by się przydało. W moim odczuciu to nie miłość nią kieruje tylko uzależnienie bo tylko wtedy ludzie tak ślepną, że pozwalają się poniżać, ośmieszać, szmacić wręcz. Ona po prostu NIE UMIE przerwać tego związku. Przykre-życzę jej wszystkiego dobrego
gość
9 lat temu
karolak umrzyj
gość
9 lat temu
On jej po prostu nie kocha. :( Nigdy jej nie kochał. Kocha tylko siebie i własny interes. A przecież KAŻDY zasługuje na MIŁOŚĆ! LUDZIE SZANUJCIE SIEBIE I INNYCH! Tylko tak da się ŻYĆ. Cieszcie się każdą chwilą z bliskimi!
Iija
9 lat temu
ha ha dobre
Adziusia
9 lat temu
Jego postawa jest skrajnie egoistyczna, a egoizm jest zaprzeczeniem miłości.
gość
9 lat temu
Taka ładna kobieta a taka g****a
gość
10 lat temu
i tu sie mylisz .tylko czlowiek z silnym charakterem utrzyma zwiazek
gość
10 lat temu
a ja tam wam powiem ,ze facet przynajmniej szczery po cholere sie ma zenic jak i tak bedzie zdradzal.Nie chce niszczyc ,zycia kobieta i szczerze gada ,ze lubi tylko chwilowe badz ciut dluzsze przygody.Bravo dla niego,oby wiecej takich szczerych facetow bylo!!Nie przepadam za nim ale szanuje jego szczerosc.
gość
10 lat temu
I ma kur.wa racje. Związek to niepotrzebne bagno w które się dobrowolnie pakujemy a później jest płacz.
gość
10 lat temu
Ale dzwony!!
gość
10 lat temu
czego to się już sprzedać nie da... ale żeby za 99groszy??? we łbie się nie mieści..:/
gość
10 lat temu
Poczekasz, zobaczysz..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie