Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jessica Alba pozywa Playboya

193
Podziel się:

Niejedna dziewczyna marzy o tym, żeby być na okładce Playboya. Ale nie Jessica Alba...

Jessica Alba pozywa Playboya

Jessica Alba najwyraźniej nie jest szczęśliwa, że znalazła się na okładce marcowego numeru Playboya. Twierdzi, że zdjęcie w bikini, które zostało użyte przez wydawcę sugeruje, że w środku można się spodziewać jej rozbieranej sesji. Jessica grozi skierowaniem sprawy do sądu, jeżeli natychmiast nie zaprzestanie on dystrybucji pisma. 25-letnia gwiazda domaga się poza tym zadośćuczynienia finansowego za nieautoryzowane wykorzystanie jej wizerunku.

Brian Wolf – prawnik aktorki twierdzi, że Playboy umieszczając to zdjęcie na okładce ogromnie zaszkodził jej wizerunkowi. Wolf zdradza, że Hugh Hefner proponował jego klientce pieniądze za pozowanie dla pisma. Kiedy odmówiła, uciekł się do podstępu i zdobył zdjęcie Alby w bikini z wytwórni Columbia Pictures. Zdjęcie z okładki pochodzi bowiem z sesji promującej jej nowy film – Błękitna głębia. A właśnie – pokazaliśmy ostatnio kilka lepszych ujęć z tego filmu:

Wygląda, jakby Hugh Hefner stracił ostatnio trochę ze swego uroku. Niedawno Paris Hilton odmówiła rozebrania się dla niego, a wiemy przecież, że Paris nie odmawia tego nikomu... Teraz Jessica Alba – oj chyba dziewczyny chcą dzisiaj więcej pieniędzy za sesję dla Playboya niż dziadek Heffner może im zapłacić.

I jeszcze trochę ubranej Jessiki Alby - na zakupach w Paryżu:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(193)
carola:)
18 lat temu
bardzo dobrze zrobila! jak moze to niech walczy o to co jej...a w koncu ona sama i jej wizerunek naleza do niej!
z4dymci4
18 lat temu
popieram!! to z*******a aktorka!! i widac jest madra bo nie chce pozować do playboya!!!! tak 3maj Jessica!! pozdro
Gwiazdka
18 lat temu
Uważam,że jesli dziewczyna nie miała ochoty na znalezienie się w tym magazynie to jej prawo.Nie powinni "zdobywać" jej fotek i bez zgody umieszczać na okładce.To przestepstwo i wcale sie nie dziwię,ze skara się o zadośćuczynienie.
gość
18 lat temu
gość
18 lat temu
Cześć! Strona bardzo fajna! Będę tutaj często zaglądał! Zapraszam też do mnie na www.CWANIAK.cba.pl - mam dużo mp3, programy, gry, linki, humor, filmy, księgę gości - zostaw ślad po sobie! Pozdrawiam! CwAnIaK
Najnowsze komentarze (193)
gdzbofore
12 lat temu
8ExVGt <a href=" [url= [link=
gość
12 lat temu
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś innego niż są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz. Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/72 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
15 lat temu
Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat !
gość
15 lat temu
polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś ! polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś !
gość
15 lat temu
polsat ! polsat ! polsat ! Oglądajcie już dziś !
gość
15 lat temu
CHCE WIDZIEĆ C***E
gość
15 lat temu
VVVVVVVVVVVVVV
mp3-store
15 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
16 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
ghost16
16 lat temu
Jesica to bogini
gość
16 lat temu
też jestem zdanie ze sie dziewczynce j***e w glowce...
Niki:)
16 lat temu
Ona jest śliczna :)
gość
16 lat temu
piekna nic dodac nic ujac
gość
16 lat temu
jeeeeeeeej ona jest śliczna :)
...
Następna strona