Poniedziałek 09.08.2010

Nergal: "JESTEM POWAŻNIE CHORY"

Adam Darski Nergal Behemoth Doda Dorota Rabczewska

Nergal: "JESTEM POWAŻNIE CHORY"

Wczoraj jako pierwsi dowiedzieliśmy się o tym, że lider Behemotha, Adam Darski, w poważnym stanie znalazł się na oddziale szpitala w Gdańsku. W związku z tym znana na całym świecie grupa deathmetalowa zmuszona była odwołać najbliższy koncert. Niestety, to nie koniec przykrych wiadomości - na stronie zespołu pojawiło się właśnie oświadczenie, w którym Nergal osobiście wyjaśnia powody, dla których działalność Behemotha ulegnie teraz znacznemu ograniczeniu. Stan muzyka jest na tyle poważny, iż hospitalizacja była konieczna, podobnie jak leczenie, którego będzie się musiał teraz podjąć.

Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, ze jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy - pisze Adam. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach Bałtyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, ze nie są to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie? Znacie mnie na tyle, że wiecie, ze wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem. W tej chwili czuję się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu.

Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół, menagerow i ludzi z firm wydawniczych, którzy robią wszystko żeby mnie wspierać. Nie proszę o więcej jak tylko o odrobine cierpliwości. Chciałbym dodać, iż fakt, ze w najbliższym czasie nie będziemy koncertować nie oznacza ze przechodzimy w stan hibernacji (...) Będziemy na bieżąco informować was o tym co się dzieje w naszym obozie. Rogi w górę!

Nie pozostaje nam nic więcej jak życzyć powodzenia i trzymać kciuki (i rogi) za szybki powrót do zdrowia.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1036)

Oglądasz 211-240 z 1036
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2010 08:58
jestem katoliczką,ale nie obchodzi mnie co on tam na scenie wyprawia....ogólnie nie znam jego piosenek i itd..ale jako człowieka jest mi go szkoda,bo nikomu nie życzę choroby ;/
a tak poza tym to myslę że jego wizerunek jak i aranżacja sceniczna są tylko na pokaz,jako chwyt marketingowy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2010 08:58
NA MIEJSCU DODY I NERGALA NIE POMAGAL BYM NI KOMU . ZOBACZCIE JACY LUDZIE SA WREDNI . NAWET NIE UNEJA USZANOWC CZLOWIEKA CHOREGO .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2010 08:58
dobrze mu tak, nareszcie spotkała go kara za to co robi, ciekawa jestem czy na pewno uda mu się z tego wyjść ?! może dotrze do niego to, że trochę przesadza ze zachowaniem na koncertach.. czy na pewno warto walczyć z kimś kto jest silniejszy ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2010 08:59
..zdrowie to zdrowie...niech szybko wydobrzeje...choć nie cierpię frajera jak i jego lali...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2010 08:59
ciekawe co zlapal aids czy moze zoltaczke albo cos gorszego ??!!
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 211-240 z 1036