Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler ma dług w wysokości 20 milionów!

241
Podziel się:

Nie Magda Gessler, ale brat jej byłego męża Adam Gessler.

Gessler ma dług w wysokości 20 milionów!

Adam Gessler w swoim programie Wściekłe gary kreuje się na wielkiego znawcę kuchni i doskonałego restauratora, który udziela fachowych rad. Premierowy odcinek z polskim Gordonem Ramsay’em zobaczyło aż 25 procent widzów oglądających telewizję o tej porze emisji. Sporo grupa mogła podziwiać profesjonalizm Gesslera.

Zapewne informacja o astronomicznych długach właściciela lokalu na Rynku Starego Miasta w Warszawie nieco osłabi jego autorytet. Obecnie ten sam lokal zajmuje Magda Gessler, była żona brata Adama, Piotra Gesslera. Gessler nie płacił czynszu za wynajem pomieszczeń i skutecznie przez wiele lat unikał eksmisji. Chyba że to właśnie jest jego przepis na sukces?

Gessler ma dług w wysokości 20,8 miliona złotych, które jest winien miastu. Komornik już poczynił odpowiednie kroki, żeby przejąć część honorarium restauratora za jego nowe show. Sprawę komplikuje fakt, że to nie TVP jest producentem programu, ale zewnętrzna agencja. Wierzyciele będą musieli się jeszcze sporo nastawać, zanim dostaną swoje pieniądze. Jeśli w ogóle kiedykolwiek je zobaczą.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(241)
gość
12 lat temu
"Nie Magda Gessler, ale brat jej byłego męża Adam Gessler" to napiszcie w nagłówku ADAM barany. aaa zapomnialem.. liczy siętylko robienie z czytelnika debila i ilosc odslon...
ecdkm
12 lat temu
normalka , ż**y ..... nigdy uczciwie pieniędzy nie zarabiają ...
gość
12 lat temu
aj waj jakie długi o tylko pozyczył od te 20 mylionów na zero procent pod zastaw miał weksel od Rosencwajgowej. I tak cwane mośki okradają głupich polaków a to przecież naród wybrany
gość
12 lat temu
ech te ż***i , co by się nie działo,,,zawsze na wierzchu jak wszy,,,tfu
gość
12 lat temu
ale sensacja NAPRAWDE
Najnowsze komentarze (241)
gość
9 lat temu
W tym momencie moje problemy finansowe wydały się błahe...
gość
10 lat temu
WYSLAC ICH DO AUSTRALI JAK ANGLIA TO ROBILA 100 LAT TEMU !!! 4ALL.PL
gość
10 lat temu
zenada ciągle promuje sie złodziei w mediach beztalencia miernoty i prostytutki
gość
10 lat temu
adam gessler każdego oszukuje a miastu ciagle jest winien i i i co gdzie prawo wobec takich kto dopuscil takiego oszusta do tvp i do euro to jest szczyt bezprawia w tym kraju
gość
12 lat temu
Cała Warszawa wie, że to oszust... byłam w szoku widząc go w TV znam co najmniej dwie warszawskie firmy które w jakiś sposób oszukał...
gość
12 lat temu
Skandal!!! To nie tyle dłużnik, co z******j, oszust. który okrada miasto, wktórym zyje i kombinuje. Nie ma na niego sposobu? Dlatego, że jest Gesslerem, Zydem czy nadpobudliwym cwaniakiem???
gość
12 lat temu
ten stary pierdziel na tvp będzie miał program naśladujący Ramsay`a Gordona. Nie oglądajcie tego chłamu. Niech się za robotę weźmie.
gość
12 lat temu
NAJLEPIEJ GDYBY WYJECHALI GOTOWAĆ DO IZRAELA. TAKIE DŁUGI I NADAL DZIAŁAJĄ? DLACZEGO URZĄD NIE MOŻE ICH WYEGZEKWOWAĆ? A GESSLER OTWIERA NOWE RESTAURACJE W NAJLEPSZYCH PUNKTACH STOLICY. SKĄD MA NA TO KASĘ I KTO JEJ WYDAJE POZWOLENIE?
gość
12 lat temu
GÓWN_O_ESLLER !
gość
12 lat temu
banda nieokrzesanych złodzieji i oszustów
gość
12 lat temu
a gdzie jest prawo ? do paki z takimi dupkami!!!!!!!!
gość
12 lat temu
A nie mozna go wyrzucic z Fukiera i przywrocic tam stara winiarnie z tradycjami ????????????????
gość
12 lat temu
tak sie kasiorke robi niestety
gość
12 lat temu
ale też sensacja, kto w tym kraju nie ma długów. Dług ma każdy kwestia czy jest w stanie go spłacić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie