Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapłaci 37 tysięcy za rzucanie butelką?!

145
Podziel się:

Chce się odwoływać... Nie wstyd mu?

Zapłaci 37 tysięcy za rzucanie butelką?!

W zeszłym tygodniu sąd wydał wyrok w sprawie Janusza Panasewicza, który po pijaku rzucał butelkami w widownię. Zgodnie z decyzją sędziego wokalista ma zapłacić 37,5 tysiąca złotych wraz z odsetkami, a także pokryć koszty postępowania w wysokości 460 złotych. W ciągu najbliższych dwóch tygodni lider Lady Pank odwoła się d tego wyroku i zażąda procesu cywilnego.

Nie widzę powodu, żeby płacić choćby złotówkę. Ciągając mnie i pana Panasewicza po sądach władze Pruszcza narażają miasto na śmieszność - twierdzi jego menedżer, Mieczysław Watza.

W czerwcu sąd zadecydował, że gmina nie poniosła żadnych strat, gdyż koncert odbył się zgodnie z umową. W uzasadnieniu tego wyroku czytamy, że władze Pruszcza zgodziły się na występ pijanych muzyków, gdyż w "umowie zapisano, że organizator koncertu zobowiązuje się dostarczyć do garderoby 10 butelek piwa, a brak jest zapisu, że w czasie koncertu artyści muszą pozostawać w stanie trzeźwości".

Przez cały czas uważamy, że umowa nie została zrealizowana - mówi Marek Sosnowski prawnik reprezentujący Pruszcz. Nie ulega wątpliwości, że pijany wokalista Lady Pank naraził dobre imię Pruszcza na szwank. Wywołał skandal rzucając w bezbronną kobietę butelką. Tego nie było w planach! Pan Watza z kolei nie wywiązał się z obwiązującej go umowy, bo dostarczył na scenę pijanego artystę.

Dodajmy, że rzucił butelką w oko kobiety. Mógłby zapłacić, przynajmniej ze wstydu.

KOMENTARZE
(145)
gość
12 lat temu
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć Ludzie są po to, żeby mogli walczyć Ludzie są i nie będą nigdy lepsi
gość
12 lat temu
stary pryk, niech się zajmie lepiej czymś pożytecznym...
gość
12 lat temu
Precz z dziećmi ponieważ dzieci to zbędny balast i kula u nogi strata czasu i pieniędzy. A na koniec i tak czeka je śmierć i zapomnienie. Nikt o waszych pociechach nie będzie pamiętał za 200 lat tak jakby ich w ogóle nie było :) Dobrze wam tak i waszym dzieciom, wcale mi was nie szkoda :D
gość
12 lat temu
odcina kupony od jednej w miarę dobrej płyty, jest antypatyczny
gość
12 lat temu
Przecież zapłacił tej dziewczynie za ten rzut, durny Pudlu. Koncert się odbył i nie widzę powodu, żeby mieli oddawać zarobioną na nim kasę.
Najnowsze komentarze (145)
gość
10 lat temu
Na głupotę rady nie ma
gość
10 lat temu
BEZTALENCIE? haha to geniusz. Najlepszy wokalista jakiego znam.
gość
10 lat temu
tO MÓJ IDOL,MA GGENIIANY WOKAL,A TOZ TYM ALKOCHOLE M TO JEDNORAZOWA PRZYGODA,A WGL. ON NIE JEST STARY MA 56 LAT,MADONNA JEST STARSZA A JEJ SIE NIE CZEPIACIE,ZAL MI WAS,TO LEGGENDA.:))
gość
11 lat temu
Ale się wkręciłem...Czy ktoś to jeszcze czyta oprócz mnie?Teraz gdy Fani będą krzyczeć:Panas rzuć to Panas naleje w kubek i poda.Całe życie człowiek się uczy...
gość
11 lat temu
Temat powinien wracac tylko w formie anegdoty.Koncert rockowy to nie jest spotkanie oazowe.
gość
11 lat temu
Jedna miala pecha,ze zabolalo.Ile ma super wspomnienie,ze pilo z tej samej butelki co Panas...
gość
11 lat temu
Na rockowym koncercie mozna wszystko z wyjatkiem zabijania.
gość
11 lat temu
Na rockowym koncercie mozna wszystko z wyjatkiem zabijania.
gość
12 lat temu
Ludzie ale brednie piszecie, mylicie jednego z drugim, Panas nigdy spodni na scenie nie ściągnął, może wy to robicie w domu regularnie dla zaspokojenia potrzeby seksualnej co?
gość
12 lat temu
czy Janusz sie tym przejął? napewno nie, a mozę lepiej nagrac kolejny hit zamiast robić wokół swojej osoby sztuczny tłum
Mysza;P
12 lat temu
A ja uważam, że skoro był pijany to powinien za to odpowiedzieć. . . Jeśli rzucił butelką w jakąś kobietę, to szczerze jej współczuję, ale jemu też za ten jakże nie fartowny wymach butelką;) ma facet cela;)
gość
12 lat temu
niech płaci ,mniej wódy wypije -alkoholik borusewicz też obleśny alkoholik wydaje im się że mogą kpić z ludzi jak ich lubiłam to teraz się brzydze takich ludzi obydwóch na emeryturę!
gość
12 lat temu
DZIADKU -wycofaj się, a nie rozrabiaj na scenie. A skoro nie potrafisz się zachować to zapłać.
gość
12 lat temu
Czy ta strona,to fakt online ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie