Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zapłaci 37 tysięcy za rzucanie butelką?!

145
Podziel się

Chce się odwoływać... Nie wstyd mu?

Zapłaci 37 tysięcy za rzucanie butelką?!
bDfFyDDV

W zeszłym tygodniu sąd wydał wyrok w sprawie Janusza Panasewicza, który po pijaku rzucał butelkami w widownię. Zgodnie z decyzją sędziego wokalista ma zapłacić 37,5 tysiąca złotych wraz z odsetkami, a także pokryć koszty postępowania w wysokości 460 złotych. W ciągu najbliższych dwóch tygodni lider Lady Pank odwoła się d tego wyroku i zażąda procesu cywilnego.

Nie widzę powodu, żeby płacić choćby złotówkę. Ciągając mnie i pana Panasewicza po sądach władze Pruszcza narażają miasto na śmieszność - twierdzi jego menedżer, Mieczysław Watza.

W czerwcu sąd zadecydował, że gmina nie poniosła żadnych strat, gdyż koncert odbył się zgodnie z umową. W uzasadnieniu tego wyroku czytamy, że władze Pruszcza zgodziły się na występ pijanych muzyków, gdyż w "umowie zapisano, że organizator koncertu zobowiązuje się dostarczyć do garderoby 10 butelek piwa, a brak jest zapisu, że w czasie koncertu artyści muszą pozostawać w stanie trzeźwości".

bDfFyDDX

Przez cały czas uważamy, że umowa nie została zrealizowana - mówi Marek Sosnowski prawnik reprezentujący Pruszcz. Nie ulega wątpliwości, że pijany wokalista Lady Pank naraził dobre imię Pruszcza na szwank. Wywołał skandal rzucając w bezbronną kobietę butelką. Tego nie było w planach! Pan Watza z kolei nie wywiązał się z obwiązującej go umowy, bo dostarczył na scenę pijanego artystę.

Dodajmy, że rzucił butelką w oko kobiety. Mógłby zapłacić, przynajmniej ze wstydu.

bDfFyDEy
KOMENTARZE
(145)
gość
10 lat temu
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć Ludzie są po to, żeby mogli walczyć Ludzie są i nie będą nigdy lepsi
gość
10 lat temu
stary pryk, niech się zajmie lepiej czymś pożytecznym...
gość
10 lat temu
Kamilylcia Baar postanowiła się rozmnożyć.. Nie z Solarzem..,
bDfFyDEz
gość
10 lat temu
ma przepity mózg
gość
10 lat temu
odcina kupony od jednej w miarę dobrej płyty, jest antypatyczny
Najnowsze komentarze (145)
gość
8 lat temu
Na głupotę rady nie ma
gość
9 lat temu
BEZTALENCIE? haha to geniusz. Najlepszy wokalista jakiego znam.
gość
9 lat temu
tO MÓJ IDOL,MA GGENIIANY WOKAL,A TOZ TYM ALKOCHOLE M TO JEDNORAZOWA PRZYGODA,A WGL. ON NIE JEST STARY MA 56 LAT,MADONNA JEST STARSZA A JEJ SIE NIE CZEPIACIE,ZAL MI WAS,TO LEGGENDA.:))
gość
9 lat temu
Ale się wkręciłem...Czy ktoś to jeszcze czyta oprócz mnie?Teraz gdy Fani będą krzyczeć:Panas rzuć to Panas naleje w kubek i poda.Całe życie człowiek się uczy...
gość
9 lat temu
Temat powinien wracac tylko w formie anegdoty.Koncert rockowy to nie jest spotkanie oazowe.
gość
9 lat temu
Jedna miala pecha,ze zabolalo.Ile ma super wspomnienie,ze pilo z tej samej butelki co Panas...
gość
9 lat temu
Na rockowym koncercie mozna wszystko z wyjatkiem zabijania.
gość
9 lat temu
Na rockowym koncercie mozna wszystko z wyjatkiem zabijania.
bDfFyDEr
gość
10 lat temu
Ludzie ale brednie piszecie, mylicie jednego z drugim, Panas nigdy spodni na scenie nie ściągnął, może wy to robicie w domu regularnie dla zaspokojenia potrzeby seksualnej co?
gość
10 lat temu
czy Janusz sie tym przejął? napewno nie, a mozę lepiej nagrac kolejny hit zamiast robić wokół swojej osoby sztuczny tłum
Mysza;P
10 lat temu
A ja uważam, że skoro był pijany to powinien za to odpowiedzieć. . . Jeśli rzucił butelką w jakąś kobietę, to szczerze jej współczuję, ale jemu też za ten jakże nie fartowny wymach butelką;) ma facet cela;)
gość
10 lat temu
niech płaci ,mniej wódy wypije -alkoholik borusewicz też obleśny alkoholik wydaje im się że mogą kpić z ludzi jak ich lubiłam to teraz się brzydze takich ludzi obydwóch na emeryturę!
gość
10 lat temu
DZIADKU -wycofaj się, a nie rozrabiaj na scenie. A skoro nie potrafisz się zachować to zapłać.
gość
10 lat temu
Czy ta strona,to fakt online ?
...
Następna strona
bDfFyDET