Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łepkowska: "Ustaliliśmy, że jesteśmy małżeństwem"

349
Podziel się

"Szkło kontaktowe" + PiS = ?

Łepkowska: "Ustaliliśmy, że jesteśmy małżeństwem"
bDhduLvV

Iwona Łepkowska postanowiła potwierdza w rozmowie z Faktem, że ona i pisowski kandydat na burmistrza Warszawy są małżeństwem. Ich związek nie został jednak zawarty w sensie formalno-prawnym.

_**Nie mamy ślubu formalnie, ale ustaliliśmy między sobą, że jesteśmy małżeństwem**_ - wyjaśnia. Nazywamy się mężem i żoną, nawet wymieniliśmy się obrączkami. Słowo powinno oddawać, jaki to jest rodzaj związku. "Narzeczony" w naszym wieku brzmi trochę kiepsko, poza tym narzeczeństwo powinno prowadzić do ślubu. "Partner"? Brzmi jakoś biznesowo czy też lekko homoseksualnie, co oczywiście nie jest dla mnie problemem. "Chłopak" już całkiem nie pasuje. A my mieszkamy razem, mamy wspólne finanse, kupiliśmy wspólnie mieszkanie, które urządzamy. Pomagamy sobie, wiemy, na co które choruje. Więc uważam, że jesteśmy małżeństwem. Natomiast ja myślę, że po trzech moich rozwodach, czwarty szybki ślub byłby trochę śmieszny. Choć nie zarzekam się, że kiedyś to nie nastąpi.

Łepkowska uważa, że brak ślubu nie powinien przeszkadzać warszawskim wyborcom. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście coś się w tej kwestii zmieniło. Żyjemy przecież w kraju, którego premier pospiesznie załatwiał ślub kościelny, by zwiększyć swoje szanse wyborcze.

bDhduLvX

Jesteśmy na tyle dorośli, że nie musimy niczego udawać. Do niczego nie jest nam to potrzebne, co nie oznacza, jak już powiedziałam, że może kiedyś nasz związek sformalizujemy - mówi scenarzystka.

Na razie przynajmniej pod względem czasowym jest przygotowana do roli "Pierwszej Damy" stolicy. Nie wątpimy. Zastanawiamy się tylko, jak wyglądają ich prywatne rozmowy o polityce. Łepkowska będąc komentatorką Szkła kontaktowego nie zasłynęła jako szczególna wielbicielka Jarosława Kaczyńskiego i PiS-u.

bDhduLwy
KOMENTARZE
(349)
gośćTa stara ...
10 lat temu
Komentarz do małzeństwa Lebkowskiej
gość
10 lat temu
sa para a nie malzenstwem.smieszne wlasnie jesto to ze sami sie tak nazywaja i wymienili obraczi a boja sie zalegalizowac z obawy przed smiesznoscia
gość
10 lat temu
wkuriwa mnie to ze pudel nie umieszcza komentarzy
bDhduLwz
gość
10 lat temu
ZAJMIJCIE SIE SWOIMI SPRAWAMI. WARA OD TEGO KTO Z KIM ZYJE , KIEDY I GDZIE.TO JEST PRYWATNA SPRAWA KAZDEGO CZLOWIEKA. CIEKAWA JESTEM CZY WY WSZYSCY CO TU PISZECIE JESTESCIE TACY SWIETOJEBLIWI.
roma_polańska
10 lat temu
A jak działa laptop pana Bieleckiego? otrzymał go od ambasadora Republiki Chińskiej za to,że nie popiera wolnego Tybetu i Dalaj Lamy. Fajny typ z tego kandydata, czyż nie?
Najnowsze komentarze (349)
gość
10 lat temu
ŁO MATKO JAKA ŚKARADNO STARO PARA CHA CHA CHA CHA
gość
10 lat temu
iLona!!!
ivss
10 lat temu
Takie bzdurne gadanie.
gość
10 lat temu
to chyba jest Ilona a nie Iwona ; )
gość
10 lat temu
wstyd zeby kandydat pis.żył bez slubu gdzie wiara w kościół
gość
10 lat temu
Rozumiem, dlaczego p. Lepkowska jest nieobecna w szkle kontaktowym. Maz nie maz zabronil. Nie miec wlasnego zdania w takim wieku to niepowazne.
gość
10 lat temu
swietna para zazdroscicie im
gość
10 lat temu
ale oni do siebie pasują równi goscie
bDhduLwr
gość
10 lat temu
swietni ludzie życzę im jak najlepiej
gość
10 lat temu
on to super gosciu pasuja dosiebie ale im zazdroscicie
gość
10 lat temu
fajna para super
gość
10 lat temu
ale super para fajni są
gość
10 lat temu
stary "mąż" i nowy serial jak zbraknie kasy
gość
10 lat temu
ja bym powiedziała:fuj!!!!!!!!!!!, gdybym go na zdjęciu zobaczyła w towarzystwie jana marii rokity czy lady gagi- wszystko jedno, za co przebranej
...
Następna strona
bDhduLwT