Poniedziałek 08.11.2010

Bella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!

Roberta Pattinsona Kirsten Stewart

Bella i Edward CAŁUJĄ SIĘ!Agencja FORUM

Mamy coś specjalnego dla fanów sagi Zmierzch. Oto zdjęcia z planu do kolejnej części filmowej adaptacji bestsellerowej książki o wampirach. Fotografie ukazują romantyczną scenę zagraną przez odtwórców głównych ról, czyli Roberta Pattinsona i Kirsten Stewart.

Zdjęcia do obrazu kręcone są obecnie w Rio de Janeiro, gdzie ponoć aktorzy odzyskali odrobinę prywatności. Oczywiście nie na tyle, żeby nie być nieustannie pod obserwacją paparazzi. Według doniesień mediów zamieszkali w jednym pokoju hotelowym. Myślicie, że po premierze ostatniej części w końcu oficjalnie przyznają, że są razem? A może zmyślili to wszystko od początku do końca na polecenie producentów?

Tymczasem popatrzcie na pocałunek Belli i Edwarda, zanim film trafi do kin. Na Pudelku przedpremierowo :)

Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (272)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:47
Damon Stefan i Elena z Pamiętników Wampirów są nadnaturalnie piękni... Edward i Bella im nie dorastają do pięt... Sama akcja "Pamiętników" powoduje że z wrażenia można spaść z krzesła... oCH!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:48
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
Zgadzam sie z Toba:) Damon jest tysiac razy fajniejszy od Edwarda!
Ale Zmierzch nadal lubie i strasznie zazdroszcze mojej siostrzyczce ktora jest teraz w Rio i mieszka w tym samym hotelu co oni, i moze ich ogladac na zywo!:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.11.2010 13:49
o boze caluja sie! o nie o nie i co teraz?!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
lilliane25 08.11.2010 13:54
ee tam.. po tym jak zaczęłam oglądać " pamiętniki wampirów" i zobaczyłam boskiego Damona i śliczną Elenę nadszedł dla mnie zmierzch "zmierzchu"
Zgadzam sie z Toba:) Damon jest tysiac razy fajniejszy od Edwarda!
Ale Zmierzch nadal lubie i strasznie zazdroszcze mojej siostrzyczce ktora jest teraz w Rio i mieszka w tym samym hotelu co oni, i moze ich ogladac na zywo!:)
Na żywo to na pewno super ich zobaczyć, ja widziałam Kirsten i Taylora na premierze w Rzymie, Roberta nie było :/ jednak "Pamiętniki wbiły mnie w fotel.." a Ian po prostu mnie elektryzuje :)
Odpowiedz