"ZAŻĄDAŁA ŁAPÓWKI w wysokości 100 tysięcy euro!"

526
Podziel się

"Wymyśliła, żeby część przekazano jej pod stołem, a część przelewem na fakturę za rzekome usługi prawnicze. Fakturę wystawiła z datą wsteczną" - pisze "Gazeta Polska". Co na to Weronika?

"ZAŻĄDAŁA ŁAPÓWKI w wysokości 100 tysięcy euro!"

Skandal z byłą żoną Cezarego Pazury, Weroniką "żałuję, że nosi moje nazwisko" robi się coraz poważniejszy. Odkąd agent Tomek przestał być agentem i przestała obowiązywać go tajemnica służbowa, zaczyna mówić publicznie o szczegółach sprawy, która z jego perspektywy wygląda "trochę" inaczej, niż to, co słyszeliśmy dotąd w mediach. Szczegóły jego wersji zdarzeń publikuje Gazeta Polska. Jeżeli jest ona prawdziwa, trudno o coś bardziej kompromitującego byłą gwiazdę.

_**Weronika Marczuk sama zażądała łapówki w wysokości 100 tysięcy euro**_ - pisze gazeta. Następnie wymyśliła, żeby część przekazano jej pod stołem, a część przelewem na fakturę za rzekome usługi prawnicze. Fakturę wystawiła z datą o pół roku wsteczną. W rzeczywistości agent nie potrzebował usług prawniczki, o czym wcześniej ją wyraźnie informował. Nagrania tej rozmowy znalazły się w prokuraturze.

I dalej:

Szef Wydawnictw Naukowo-Technicznych [o których "fajnej prywatyzacji" miała powiedzieć Tomkowi Weronika] Bogusław S. informował w szczegółach, jak zniechęci do przetargu potencjalnych inwestorów-intruzów. Ponieważ bał się wpadki w stylu Sawickiej, w zamian nie żądał pieniędzy, tylko stanowiska prezesa sprywatyzowanej firmy, wykupienia służbowego mieszkania, samochodu służbowego i zatrudnienia w firmie członków swojej rodziny.

Jak wszyscy pamiętamy, były mąż Weroniki nie miał zdaje się wątpliwości, że oskarżenia te mogą być prawdziwe, bo po aresztowaniu byłej żony natychmiast publicznie się od niej odciął. Zapewniał, że nie ma z nią już nic wspólnego. Kto może lepiej ją znać niż były mąż?

KOMENTARZE
(526)
gość
9 lat temu
biedna wera...chyba sie poplacze buuu
gość
9 lat temu
no to ładnie
gość
9 lat temu
Nie - to sprawa NASZYCH pieniedzy, idotko/idoto
gość
9 lat temu
Ona niewinna, ona przyzwyczajona do tego, że bierze kasę pod stołem, to u niej norma.....
gość
9 lat temu
łapówkara
Najnowsze komentarze (526)
gośćkoc
9 lat temu
tomek mowi prawde
gość
9 lat temu
jaka ona jest brzydka jesooo
gość
9 lat temu
Ta Weronika już przepadła. Ale od początku było wiadomo, że kręciła, żeby się wybielić, jak Sawicka. W taki oto sposób za rządów Tuska i PO można stać się właścicielem dużej firmy i nic nie robiąc mieć dużą kasę. Żadnej kary nie poniosą, dopóki PO będzie rządzić. Odwrotnie, będą gnębić Tomka i to z niego zrobią oszusta i kombinatora. Ale myślę, że wszystko jest czasu.
gość
9 lat temu
ano w takim że na to jest przyzwolenie połowa narodu tak postępuje więc dla tej osoby ktora mówi o sumieniu to jest normalka
gość
9 lat temu
to nie jest sprawa sumienia tylko karna
gość
9 lat temu
mamy wystarczajacą ilość naszych prawników made in ukraina nam niepotrzebni spadaj Werka do Kijowa na rurkę!
gość
9 lat temu
Nie trzeba zaraz wszystkiego komentowac??!!!?? W jakim kraju wy chcecie zyc??? Takie postepowanie nalezy wytykac palcami i surowo karac zeby innym osobą nie przyszło coś takiego do głowy, jeśli jest winna, kręci powinna zostać surowo ukarana tak jak każda inna osoba, tylko tak możemy próbować zbudować państwo prawa!!!!
gość
9 lat temu
dwie france jak im nie wstyd puszczać się z facetem mając mężów
gość
9 lat temu
do wiezienia
gość
9 lat temu
jakie sumienie człowieku, tu chodzi o zwykłe złodziejstwo poczekajmy co powie sąd. Po za tym nikt chyba nie jest taki naiwny żeby wierzyć w bajeczki które ona opowiada, dla kasy większość z was zrobiła by to samo, a to że udziela się w TV nie daje Jej większych praw niż NAM.
gość
9 lat temu
Ku.wa i tyle. Co można wymagać od mkogoś kto zaczynał w burdelu?
gość
9 lat temu
Gdyby PO nie robiło przekrętów przy dzikich prywatyzacjach żadne złodziejskie m***y nie miałyby nic do dyskusji
gość
9 lat temu
Gdyby PO nie robiło przekrętów przy dzikich prywatyzacjach żadne złodziejskie m***y nie miałyby nic do dyskusji
gość
9 lat temu
Obrzydliwe złodziejki pozbawione wszelkich skrupułów i godności
...
Następna strona