Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przekazał 20 milionów na ofiary Katriny!

238
Podziel się

Od siebie i sławnych znajomych.

Przekazał 20 milionów na ofiary Katriny!
bDHWHmjp

W 2009 roku fundacja założona przez Brada Pitta wsparła ludzi pozbawionych domów przez huragan Katrina i przekazała im ponad 29 milionów dolarów. Przez kolejny rok aktor nie zapomniał o tragedii, jaka wydarzyła się w jego ukochanym amerykańskim mieście i aktywnie działa na rzecz ofiar klęski żywiołowej. Dzięki temu udało mu się zebrać kolejne 20 milionów na budowę nowych domów. Znaczna część pieniędzy pochodzi z zarobków Pitta i Jolie, reszta to datki od sławnych znajomych pary.

Naszym głównym celem jest wybudowanie domów o wysokim standardzie. Nie kupujemy rodzinom tymczasowych przyczep, ale w pełni wyposażone, energooszczędne budynki, które w przyszłości oprą się huraganom. Budujemy także sklepy i szkoły. Brad Pitt osobiście angażuje się w nasze projekty i często odwiedza place budowy – powiedział przedstawiciel Jolie-Pitt Foundation.

Fundacja gwiazdorskiej pary powstała w 2006 roku i od tamtego czasu pomaga potrzebującym. Działalność aktorów została niedawno pochwalona przez przedstawiciela organizacji Lekarze bez Granic, który stwierdził, że Jolie i Pitt nie zapominają o potrzebujących, nawet gdy o tragedii nie mówią już media.

bDHWHmjr
bDHWHmjS
KOMENTARZE
(238)
gość
10 lat temu
Szacunek.
gość
10 lat temu
Oni są Fantastyczni
gość
10 lat temu
the besciaki
bDHWHmjT
gość
10 lat temu
Brad i Angelina są najbardziej wartościowymi ludźmi w show biznesie. Nie są tak zapatrzeni w siebie, jak inne znane gwiazdy-np. "uwielbiana" Jennifer Lopez czy Doda. Szczerze ich podziwiam.
gość
10 lat temu
i czym się zachwycać to pozer dodatku jest obleśny i jedno mu w głowie
gość
10 lat temu
u nast powinni brać z nich przykłąd ! pełen szacun za to co robią !!!
gość
10 lat temu
:)) jeszcze troche i powstanie miasto Pittów
gość
10 lat temu
wielki szacun
gość
10 lat temu
i tak ma być, nasi celebryci zamiast dać coś sami od siebie bo mają duzo to pierwsze wyciągają ręce po cudze pieniądze, ale niestety Brad i Angie to zupełnie inni ludzie niż cały nas szoł byznes
gość
10 lat temu
żeby tak nasze gwiazdki pomagały a nie tylko żaliły się na temat swojego dzieciństwa byleby tylko osiągnąć status celebryta/tki
gość
10 lat temu
nasz rząd dba a pewnie,że dba...ale o własne kieszenie i portfele:(
gość
10 lat temu
i takich ludzi na świecie trzeba!
gość
10 lat temu
może i naszym powodzianom pomogą bo coś rząd nasz jak zwykle dużo obiecuje...a głupiemu radość :/
bDHWHmjL
gość
10 lat temu
szacun im za to,oby wiecej takich ludzi.....
...
Następna strona
bDHWHmkn