Środa 22.12.2010

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

X Factor Kuba Wojewódzki Maja Sablewska Piotr Metz

Oto jury X Factor! Kto będzie czwarty?

Spekulacje na temat składu jury pierwszej polskiej edycji X Factor nadal trwają. Stawka jest bardzo wysoka - po pierwsze program powstaje na licencji formatu, który odniósł ogromny sukces na całym świecie i wypromował wiele gwiazd, a po drugie ma być on jedną z najdroższych produkcji w historii.

Kandydatów do pojawienia się za stołem sędziowskim było co najmniej kilkunastu: zaczynając od Edyty Górniak i jej menadżerki Mai Sablewskiej, poprzez dość egzotyczną kandydaturę Pawła Małaszyńskiego, a także Michała Wiśniewskiego czy niemal oczywistego w tym przypadku Kuby Wojewódzkiego.

Z naszych informacji, potwierdzonych przez źródła związane z producentem show, wynika, że trzy osoby mogą już pochwalić się podpisanymi kontraktami. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Ich na pewno zobaczymy wiosną na antenie TVN. Jeżeli stacja zamierza się trzymać standardów obowiązujących w większości zagranicznych edycji programu, oznacza to, że miejsce w jury zostało już tylko jedno. Domyślać się można, że zajmie je osoba, która zawodowo będzie znała się na technice śpiewu - trudno sobie chyba wyobrazić, że przyszłe gwiazdy muzyki będzie oceniać grono pozbawione tego typu profesjonalisty.

Jak myślicie, kto to będzie? Edzia podobno już odmówiła, Doda prawdopodobnie będzie zajęta przez Polsat i kolejną edycję Idola (poza tym raczej nie wystąpiłaby w jednym programie z Mają), a Kayah nie zrobiła dobrego wrażenia w Fabryce Gwiazd.

Macie jakieś typy?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (738)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 14:12
Cheryl Cole !!!
hmm..to musialaby byc jakas odpowiedniczka Sheryl Cole
Odpowiedz
0 0
zgłoś
XF 23.12.2010 14:27
Nie no może od razu Dżoanne Krupe albo Anje Rubik !!! Najlepiej jakby czwartym jurorem była jakaś prezenterka z VIVY lub MTV !!!
PS. Ciekawe, kto będzie prowadzic ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:14
k.u.r.w.a setki ludzi w Polsce nie ma co jeść nie ma domów normalnego zycia a oni kręcą jakieś p.i.e.rdolone nic nie warte gówna za którymi znikają grube pieniądze... !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:20
mam!! MANDARYNE niech wezmą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.12.2010 15:29
marysia peszek ;)
Ładowanie komentarzy…