Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dostał 7,5 MILIONA za 5 dni pracy!

105
Podziel się:

1,5 miliona dolarów za każdy dzień pracy.

Dostał 7,5 MILIONA za 5 dni pracy!
bEColxDV

Dustin Hoffman może stawiać takie warunki producentom filmów, jakie chce. Udowodnił to podczas kręcenia filmu Poznaj naszą rodzinkę. Jak donoszą amerykańskie media, kilka scen nakręconych wcześniej nie nadawało się do montażu. Szefowie studia filmowego poprosili aktora, by pojawił się na planie ponownie. Zgodził się, ale postawił warunki, które mogłyby się wydawać nie do spełnienia.

Universal zdecydował się nakręcić kilka scen na ostatnią chwilę. Postać, w którą wciela się Dustin akurat z nich występowała – mówi informator. Nie mogli się dogadać w sprawach finansowych. Mógł zażądać więc każdej stawki. Za pięć dni pracy dostał 7,5 miliona dolarów.

Czyli 1,5 miliona dolarów za dzień. To nie pierwsze tak szokujące informacje z Hollywood. W byciu przepłacaną nadal przoduje jednak Julia Roberts. Aktorka zarobiła 3 miliony dolarów za film Walentynki, w którym pojawia się na ekranie przez… 6 minut. Zobacz: Zarabia 500 tysięcy dolarów na minutę!

bEColxDX
bEColxEy
KOMENTARZE
(105)
gośćdd
11 lat temu
zgrzyt zębów roztańczony wśród balonów kołysanka wspomnień szyta nicią czerwoną klon wyrzucony na głęboką wodę woła solą zblakły nasze obuwia kilka zakrętów łzą matki zalanych kamień w oponie – kryzys znów tonie kiermasze utkane z babcinych koszul wtykają nam sąsiadki zawiane oparem starzec upadł przy drzwiach twoich możliwe że już zawsze będziem razem idealnie śliski klimat możliwe że już zawsze będziem razem idealnie prosty zakręt.
gość
11 lat temu
co tu robi fota julie roberts?
gość
11 lat temu
należy mu się!
bEColxEz
gość
11 lat temu
Za granie w filmie!!!!!!:)
gość
11 lat temu
bo On jest AKTOREM i tyle
Najnowsze komentarze (105)
gość
11 lat temu
czy to nie przesada? Po co ludziom tyle kasy? Oni tego nie są w stanie spożytkować za życia. A są kraje, w których ludzie nagminnie głodują. Świat zwariował, taki stan rzeczy wcześniej czy później dobiegnie końca.
gość
11 lat temu
prawda
gość
11 lat temu
należy sie mu każda kasa jest wyjatkowym aktorem
Farida2011
11 lat temu
Szok. Ale zachłanny . Dla mnie taka gaża jest wielką pomyłką. Ludzie głodują na świecie i w USA a taki aktor starszego pokolenia bierze taką forsę za jeden dzień/. Amerykanie bezdomni z powodu kryzysu powinni się zbuntować. Hofman mółby im pomóc .
gość
11 lat temu
na tamtym swiecie bezuzyteczne
gość
11 lat temu
sie ma sie gra
gość
11 lat temu
Powinny być jakieś granice.
gość
11 lat temu
i jak takie szkarady ogladać
bEColxEr
gość
11 lat temu
całe życie pracował na to, żeby na starosc mogl sobie dyktowac takie warunki :)
gość
11 lat temu
ile?!?!?!?! oby im sie nie zwrocilo to sie nauczą.
gość
11 lat temu
To niech grają w filmach, albo idą do jakiejkolwiek pracy. Czekać na pieniądze i żarcie i rozmnażać się a potem płakać, że głód i nędza to każdy potrafi.
gość
11 lat temu
a czytałeś do końca??
...
11 lat temu
No i po co mu tyle kasy roztarmoni i tyle mugł by sie podzielić z biednymi
gość
11 lat temu
...Hofman to nie gwazda tylko ż*d, a Hollywood należt do żydów ! ot i cała filozofia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEColxFk
bEColxFl
bEColxFm
bEColxFn
bEColxFo
bEColxET