Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bałagan na castingach X Factor! "Ludzie czekali po 18 godzin!"

154
Podziel się

"Przesłuchiwano po 10 osób na korytarzu, na drodze do toalety".

Bałagan na castingach X Factor! "Ludzie czekali po 18 godzin!"
bDYWGYXV

TVN intensywnie przygotowuje się do pierwszej polskiej edycji programu _**X Factor**_. Chociaż nie jest znany jeszcze ostateczny skład jury - jedyną pewną osobą jest Kuba Wojewódzki - odbyły się już pierwsze castingi. Zostanie z nich wyłoniona grupa, która zaprezentuje się już na właściwym przesłuchaniu przed komisją.

Jak twierdzą nasi informatorzy, póki co organizacja przedsięwzięcia pozostawia sporo do życzenia. Zarówno precasting w Zabrzu, jak i we Wrocławiu w ocenie osób chcących wziąć w nich udział był bardzo chaotyczny, a organizatorzy byli niezbyt przygotowani do przyjęcia tylu chętnych.

Według regulaminu casting w Zabrzu miał się zacząć o 10. Niektórzy czekali już o 2 w nocy - opisuje osoba obecna na przesłuchaniach. Organizatorzy stwierdzili jednak, że o 10:00 zaczną kręcić spot. O 12, kiedy już otworzono drzwi, weszło parę osób, zamknięto je i trzeba było wpychać się przez ochorniarzy "na chama". Jak już weszliśmy wszyscy, to przez ponad 5 godzin trzeba było czekać na dotarcie do rejestracji. Nie było ani barierek, nie było opieki medycznej, nikt nam nie mówił, co mamy robić, pan organizator nie zauważał rozjuszenia tłumu. Tłumaczenie tego wszystkiego było takie, że nie wiedzieli, że przyjdzie tyle osob. Z całym szacunkiem, to jest pierwsza edycja i pierwszy precasting. Nadłużej czekający spedzili tam 18 godzin, najkrócej - 10 godzin!

bDYWGYXX

Podobne zdanie ma uczestniczka, która przyszła na przesłuchanie we Wrocławiu:

Przygotowano trzy zamknięte sale przesłuchań, do których wpuszczano po 5 osób, a następnie, by rozładować tłum, zorganizowano jeszcze jedną, prowizoryczną, otwartą dla czekających (droga do toalety), bez zamkniętych drzwi. Przesłuchiwano tam po 10 osób, chyba nie było to zbyt fair w stosunku do uczestników?

bDYWGYYy
KOMENTARZE
(154)
gość
10 lat temu
To kto jest w końcu jurorami?
malunia
10 lat temu
a czy ktos obiecywał wam grę fair? chyba często telewizja jest nie fair.
gość
10 lat temu
ale sie ciesze bede tamm 4 dni nagrywaniaaa xfactor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam 13 lat i wygrałam na najłaniejszą twzrz ale super!! mnie nie opchodzi to czy mi wierzycie czy nie heheheh
bDYWGYYz
x.o.x.o.x.o.
10 lat temu
ludzie mieszacie, w artykule dobrze jest napisane, że były 3 sale (A, B i C) i DODATKOWO ta na korytarzu! Jak się nie pytali z jakiej jestes sali to brali na korytarz, jak wołali ludzi z konkretnej to prowadzili też do tej odpowiedniej. No i prawda, że pytali o młodzież z roczników 95-93, ale to dla tego, ze chcieli przeprowadzić casting mając porównanie, sprawdzają jak śpiewają ludzie w podobnym wieku itp.
gość
10 lat temu
Ja bede to oglądała Brytyjska wersja jest świetna... Niestety jak chce się być gwiazdą to trzeba sie trochę pomęczyć... Niestety w zagranicznych wersjach na kastingi szły dziesiątki tysiecy i nie siedzieli oni w hotelowych pokojach tylko też mieli zapewnione minimalne warunki... I jak znam życie najbardziej narzekały te osoby które sie nie dostały do dalszego etapu
Najnowsze komentarze (154)
gość
10 lat temu
mogę się założyć , że Ty też !!!!
gość
10 lat temu
to się nie pchaj...
gość
10 lat temu
dokładnie.i wszelkie ,inne komentarze nie mają tu sensu. Zobaczymy co i kogo wyłonili Ci nasi specjaliści ......
ag
10 lat temu
też byłam na castingu w zabrzu i to była totalna pomyłka... wyjechałam o 9 i wróciłam o 22 do domu, czekałam na zimnie i w deszczu , bo UWAGA, producenci stwierdzili, że dopóki nie okażemy wystarczającego entuzjazmu, nie wpuszczą drzwi. zanim się dopchałam minęły 3 godziny, później poleciało 6,5 godziny w czekaniu w przedsionku aż wejdę po numerek (brak toalety), nie mówiąc już o czekaniu na występ, który i tak zakończył się prowizorką, bo wciskano po 10 osób do zaśpiewania piosenki i nawet tego nie rejestrowali na kamerze. była tylko 1 kobieta, która decydowała o tym czy przechodzisz czy nie... NIE POLECAM
gość
10 lat temu
Nie chce slyszec o tym gownie...
gość
10 lat temu
Spot to niech sobie kręcą ze statystami albo nie wiem z kim albo niech o nim informuja
gość
10 lat temu
byłam ok. 6 godzin. ;) weszłam na początku, przed otworzeniem drzwi razem z zespołem (wpuszczano wczesniej zespoły składające się z ponad 2 osob). i byłam wyczerpana. a co dopiero osoby, ktore czekały 3x dłużej...
Katarzyna Led...
10 lat temu
Byłam w Zabrzu i widziałam! Bydło, zero organizacji, jeden ochroniarz. Ludzie stali w ścisku, nie wiadomo było nic, najpierw czekanie 3 godziny (aż otworzą drzwi do budynku ) o 10 miało się zacząć, zaczęło sporo później) Potem jakimś cudem ankiety ktoś rozdawał, dużo osób ich nie dostało. Po kolejnych 3 godzinach PODDALIŚMY SIĘ widząc że nic nie idzie do przodu! Za każdym razem kiedy mieli przepuszczać kolejne osoby cały tłum parł do przodu. Bardzo wiele ludzi zrezygnowało. Rodzice osób niepełnoletnich nie kryli oburzenia, otwarcie krytykowali brak organizacji! Współczuje ludziom którzy musieli po tyle czekać, niby trzeba się poświęcać ale to nie jest poświęcenie, to jest strata czasu aby TVN miał ciekawy program na którym zarobi!
bDYWGYYr
DiFi
10 lat temu
byłam na pre-castingu w Zabrzu totalny CHAOS! reżyser poniewierał wszystkimi jak... zachowywał się jak dziecko w krainie zabawek ( im lepsza lalka barbie tym fajniej się nią bawi ) to ma być klasa? podobno ten program miał być czyms co będzie wyłaniac talenty muzyczne, a nie tylko wizualne muzyczne. totalna klapa! w innych krajach realizatorzy szanowali wykonawców! U NAS TEGO NIE MA!
gość
10 lat temu
wtf?:D ja tez;D
gość
10 lat temu
Tez tam bylam, to byl jakis koszmar, zero organizacji, ludzie sie tak pchali przed drzwami, ze nie bylo czym oddychac, mozna bylo sie udusic- ludzie mdlali- a nikt nie mogl nad tym zapanowac, po czym trzeba bylo czekac z 10 godzin na przesluchanie. bardzo zla organizacja, a po drugie jak mozna wybrac w ciagu jednego dnia z 4 tys osob 100? to jest raczej niemozliwe, jedno wielkie losowanie.
gość
10 lat temu
Wstyd dla TVN , tak poniżyć Polaków!
gość
10 lat temu
cholerny świat pjjemy dziś panie kubo jesteś wielki jde sie napić wiski albo wyborowej lub bolsa albo żubruwki alllbobrowara chyba 8 browarów
gość
10 lat temu
Ostrowiec Św. czyta pudla;p
...
Następna strona
bDYWGYYT