Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz porównuje Platformę do komunistów: "TO POWTÓRKA Z PROPAGANDY SUKCESU!"

2199
Podziel się

"W tej chwili pozbyłem się złudzeń. Platforma coraz bardziej przypomina mi - a w paru miejscach przebija - SLD."

Kukiz porównuje Platformę do komunistów: "TO POWTÓRKA Z PROPAGANDY SUKCESU!"
bDgqTBMB

Kolejna po Marcinie Mellerze znana osoba atakuje publicznie władzę. W tygodniku Gazeta Polska ukazał się wywiad z Pawłem Kukizem, który dołącza się do głosu krytyki. W jego wypadku nie jest to jednak pierwszy raz - Kukiz dawno już opowiedział się po przeciwnej stronie. Wokalista podkreśla, że należy do grupy byłych wyborców Platformy Obywatelskiej, którzy obecnie czują się głęboko rozczarowani jej rządami.

W przypadku Kukiza niezadowolenie z nieudolności władzy Donalda Tuska pogłębia fakt, że muzyk utożsamia się z ofiarami katastrofy w Smoleńsku. Twierdzi, że sam mógł znaleźć się na pokładzie Tupolewa, gdyż prezydent Kaczyński planował zaprosić go do udziału w obchodach w Katyniu. Uczucie, że mógł być sam jedną z ofiar sprawia, że Kukiz ostro atakuje premiera za reakcję na raport MAK.

Kompletnie nie zgadzam się z niby to przychylną dla premiera tezą, że sytuacja go przerosła. Po pierwsze dlatego, że nawet taka sytuacja nie ma prawa przerosnąć szefa rządu 40-milionowego narodu – mówi muzyk Gazecie Polskiej w wywiadzie o wymownym tytule Tak bardzo im wierzyłem.... Uważam natomiast, że na rękę było panu premierowi oddanie pola w tej sprawie, że z góry przewidzianym wynikiem śledztwa obarczającym winą pilotów, ich naczelnego dowódcę i prezydenta. Obiektywna ocena tego zdarzenia przez międzynarodową niezależną instytucję mogłaby skłonić Tuska do dymisji, a Klich i Arabski stanęliby przed sądem jako przynajmniej współodpowiedzialni za śmierć prawie 100 osób.

bDgqTBMD

Kukiz twierdzi, że już wcześniej przewidział ostateczną postać raportu. Jak sam mówił swoim znajomym "wersja będzie taka, że pijany prezydent przymusił pijanych pilotów do lądowania wbrew stanowczym zakazom kontrolerów lotniska Smoleńsk-Seiwiernyj". Na rozgoryczeniu dawnego wyborcy sprawą Smoleńska się nie kończy. Całe rządy PO Kukiz porównuje do czasów komuny, w których karmiono nas przekonaniem o potędze gospodarczej i tworzono sztucznego wroga:

W tej chwili pozbyłem się złudzeń. Platforma coraz bardziej przypomina mi - a w paru miejscach przebija - SLD. Mówię tu o nepotyzmie, czarowaniu piarem i działaniach pozorowanych, czyli nieróbstwie. Skupienie się głównie na zamazywaniu rzeczywistości do złudzenia przypomina mi czasy tow. Gierka. Powiem więcej, te wszystkie socjotechniczne sztuczki zmuszają do zastanowienia czy dzisiejsi specjaliści Platformy w samej partii i przyjaznych jej mediach to nie ci sami ludzie, którzy kilkadziesiąt lat temu wmawiali nam, że jesteśmy w czołówce przemysłowych krajów świata. To, co się dzieje obecnie, to idealna kalka z propagandy sukcesu. Zamiast wziąć się do ciężkiej pracy, podtrzymują wojenkę z prawicowym PiS-em. A PiS daje się w nią wkręcić, co tylko wzmacnia postkomunistów.

bDgqTBNe
KOMENTARZE
(2199)
gość
10 lat temu
W sumie ma racje.
gość
10 lat temu
ZGADZAM SIĘ Z NIM !
gość
10 lat temu
Prawdę mówi! Polać mu!
bDgqTBNf
gość
10 lat temu
ma racje!! zawsze go ceniłam, nie tylko jako myzyka, ale jako czlowieka!! brawo Panie Pawle, może ludzie w końcu przejrzą na oczy, co wybrali. Tez głosowałam na PO, ale bardzo sie pomyliłam, są 100 razy gorsi od PISu!!!
gość
10 lat temu
uuuuu jak ladnie wyglada
Najnowsze komentarze (2199)
gość
8 lat temu
Popieram
gość
8 lat temu
PAWEŁ KUKIZ NA PREZYDENTA! PO TYM WSZYSTKIM CO ZROBIŁ DLA POLSKI I PRAWDZIWYCH POLAKÓW POWINIEN NIE POWINIEN ZABAWIAĆ SIĘ W PRZYŚPIEWKI A POWINIEN ZAKASAĆ RĘKAWY I SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZY URZĄD W KRAJU I ZJEDNOCZYĆ PRAWDZIWYCH POLAKÓW W NOWYM UGRUPOWANIU CHRZEŚCIJAŃSKA UNIA JEDNOŚCI. TO O CZYM ŚPIEWA CHCEMY USŁYSZEĆ Z MÓWNICY PREZYDENTA A NIE Z UST PRZECIĘTNEGO GRAJKA. PANIE PAWLE KUKIZIE, DO ROBOTY, CZEKAMY !
ofv90P , [url...
9 lat temu
ofv90P , [url= [link=
vWrwsD , [url...
9 lat temu
vWrwsD , [url= [link=
Mam problem z...
9 lat temu
Mam problem z pana tesktem,poniewaz ma pan racje jak i nie jej nie ma.Wszystkie wymienione przez pana bledy PISu to prawda z drugiej strony wiekszosc recept na ich naprawe jest chybiona a raczej nie odnosi sie do polskich realiow.PIS jest partia antysystemowa(jedyna ktora chce zmian-czyli jest jedynym prawdziwym zagrozeniem dla "elit" dlatego tez pana na zmiane jezyka,prezentacji,usmiechy etc. dobre w normalych warunkach nie beda doceniane a wiecej beda powodem drwin jak dotychczas).Zgadzam sie co do obrazu partii jako monolitu i profesjonalizmu poslow.pzdr
... Obecnie K...
9 lat temu
... Obecnie Korea Południowa stara się zbudować swą riekatę kosmiczną ... Z calym naleznym szacunkiem ale gdzie Polska a gdzie Korea. Seul to potega wyprzedzajaca nas (i wiekszosc krajf3w UE) we wszystkich dziedzinach o lata swietlne. Rosjanie moga sobie budowac i helikoptery i czolgi i lodzie podwodne co nie zmienia przykrego faktu, ze nie sa w stanie zbudowac sieci porzadnych drf3g o jezdzacych po nich samochodach osobowych nie wspominajac. Zarzuca mi pan "wyższościowe podejście" a to absolutna nieprawda. Fakty mf3wia same za siebie. Po prostu Rosjanie zatrzymali sie (i to pod kazdym wzgledem) wpod koniec lat siedemdziesiatych niewytrzymujac tempa narzuconego przez USA i Europe zachodnia. W miedzyczasie do wysigu dolaczyly wschodnie tygrysy zostawiajac Rosje daleko w tyle.To nie jest wazne kto produkuje najwieksze czolgi czy najlepiej opancerzone helikoptery tylko kto robi najlepcze systemy celownicze i wykrywajace czyli systemy sluzace do ich niszczenia. Tego akurat, z rf3znych wzgledf3w Rosjanie nie tyle nie mogli co nie chcieli zrozumiec.
"Z naszego pt...
9 lat temu
"Z naszego ptnkuu widzenia. Dla nich to norma. Mogą robić dwie rzeczy na raz. Rozkładać się. I podbijać."To takie zombie :)Nareszcie normalny wpis.
Proponuję nie...
9 lat temu
Proponuję nie bawić się w grzeczności z nkieajim mr offem (ktf3rego niektf3rzy salonowcy nazywają mr(f**k)off. Ten osobnik działa na zasadzie kopiuj-wklej- wszędzie-to-samo.W kwestii Pańskiego wpisu - może ma Pan całkowitą rację, mam jednak wrażenie, że Rosjanie zadali sobie sporo trudu, już od samego początku, żeby zdezinformować ludzi i uciszyć niewygodnych. Zmieniał zeznania Wiśniewski, milczą dziennikarze, ktf3rzy byli na miejscu. Dziennikarze śledczy też się nie wysilają. Zmowa czy co?
bDgqTBMX
Włączyłem na ...
9 lat temu
Włączyłem na chwilę w przerwie w pracy i załapałem się jak pluł na Kamińskiego i PiS.Nie pamiętam dokładnie ale leciało to chyba tak:"Imperialistyczne świnie z PiS i burżuazyjne zosipny radiomaryjne zapłaciły bandzie tego wywrotowca Kamińskiego by zorganizował i dokonał przewrotu w naszej socjalistycznej, dynamicznie rozwijającej się ojczyźnie. Ale MY, nie szczędząc sił, dniem i nocą pracując dla dobra socjalistycznej Polski - przy budowie dwf3ch wielkich projektf3w: orlika i stadionu, zdusimy w zarodku tę imperialną ruchawkę, wychodząc z tego wzmocnieni i zwarci jak nigdy dotąd. Rękę podniesioną na nasz wspf3lny najjaśniejszy RZĄD TUSKOWY - ostoję dobrobytu, zdrowia i sił naszego narodu - obetniemy bez litości, by jeszcze lepiej, jeszcze szybciej i jeszcze piękniej kwitła nasza Polska Socjalistyczna Republika Ludowa o nazwie IIIRP..."czy coś w tym guścieDalej wyłączyłem, bo nie dałem rady słuchać i zabrałem się znowu za robotę, no bo ktoś musi harować, by bawić na cmentarzach i stacjach benzynowych przy whyskaczu mf3gł się ktoś.
Tak. Dawid. P...
9 lat temu
Tak. Dawid. Popełnił samobf3jstwo. Właściwie zrobił to na moim blogu. Fikcja przekuła się w rizteywzscość. Nigdy nic nie bierze się z niczego. Boję się dalej pisać.
ktoś kto wych...
9 lat temu
ktoś kto wychodzi z akitmi propozycjami nie może być nazywany związkowcem czy też policjantem, prawdziwy glina nie będzie rzucał propozycji godzących w swoje środowisko dziwię się tylko, że środowisko policjantf3w woj. śląskiego nie wywiozło tych gości na taczkach, powinni być wytykani palcami na każdym kroku jako ci, ktf3rzy starają się działać p-ko całej formacji daruje sobie bardziej dobitne określenietak się zastanawiam czyżby rząd aż tak przeniknął w struktury związku i stworzył swego rodzaju V kolumnęZa czy przeciw: 0 0
f2ZscA vyvpf...
9 lat temu
f2ZscA <a href="
1vrjjP bajrv...
9 lat temu
1vrjjP <a href="
7XhQ4A , [url...
9 lat temu
7XhQ4A , [url= [link=
...
Następna strona
bDgqTBNz