Trwa ładowanie...
Przejdź na

Psychiatra odrzucił 3 uczestników "Big Brothera"?!

762
Podziel się

Jak myślicie, których?

Psychiatra odrzucił 3 uczestników "Big Brothera"?!
bDZieTcR

Realizacja programu Big Brother CyberStar od samego początku boryka się z problemami. Internetowe "sławy" okazały się jeszcze bardziej kłopotliwe niż te telewizyjne. Kiedy producenci w końcu skompletowali pełną obsadę show, okazało się, że trzech uczestników nie nadaje się do programu z powodu... problemów psychicznych. Jesteście zaskoczeni?

Producenci przygotowywanej kolejnej edycji reality show musieli całkowicie zrezygnować z paru uczestników – podaje nasze źródło z TV4. Przed wzięciem udziału w tego typu projekcie każdy uczestnik musi przejść przez szereg badań także psychiatrycznych. Jak udało mi się dowiedzieć, aż 3 potencjalnych uczestników kompletnie nie nadaje się do wzięcia udziału w show, w którym zostaje się zamkniętym w jednym domu nawet na kilka miesięcy.

Przypomnijmy, że na liście potencjalnych uczestników znajdują się: Agnieszka "polska Angelina" Orzechowska, Paweł Luntek, Barbara Kwarc, Mateusz Osiecki (ten, który oświadczył się Joli Rutowicz na wizji) oraz... Gracjan Roztocki. Jak myślicie, którzy z nich nie przeszli pomyślnie badań psychiatrycznych?

bDZieTcT

O stanie psychicznym Agnieszki Orzechowskiej donosiła niedawno pewna kobieta, która "poznała" ją na imprezie... Przypomnijmy: "Polska Angelina" okradła i pobiła kobietę??? "RZUCIŁA SIĘ NA MNIE Z NOŻEM!"

bDZieTdu
KOMENTARZE
(762)
gość
10 lat temu
pani Basia jeste de best :P
gość
10 lat temu
gracjan pewnie nie przeszedl. A Pani Basia jest jak najbardziej psychologicznie ogarnieta
gość
10 lat temu
Gracjan !
bDZieTdv
gość
10 lat temu
Dlaczego każdy "debiutant" lansuje się na Dodzie? Z tego grona wszyscy się na niej wypromowali (no oprócz tego od jolki). Orzechowska zmyśliła historyjkę, że Doda wyrzuciła ją z sesji i już jest sławna, Luntek za wszelką cenę broni jej w sieci (aluzja do Leave Britney Alone!), Baśka również zabłysnęła najpierw na krytykowaniu jej (zresztą podobnie jak May) a później na lizaniu jej tyłka, Gracjan również śpiewał na początku o Dodzie. Czy oni bez niej nie potrafią się jakoś wybić? Dlaczego prawie KAŻDY siedzi na plecach Dody??
gość
10 lat temu
niezłe jajca :p
Najnowsze komentarze (762)
Kelly
6 lat temu
BARBARA KWARC = PUSTKA I GŁUPOTA. TAK SIĘ OŚMIESZAĆ W TYM WIEKU. POWINNA SIĘ WSTYDZIĆ, KTO TO WIDZAŁ ? CO ZA ODZYWKI, MINY , UBIÓR ! WE MNIE BUDZI TYLKO ŻAL I POLITOWANIE .
gość
6 lat temu
Baśka ;P
gość
8 lat temu
czyli będzie bb 6 jak hura
gość
9 lat temu
A luntek zgapił wszytko od niego i jest debilem .. :/ http://allegro.pl/venecki-lub-portugalski-komplet-gorset-tu-r-s-36-i2569921530.html
super hero ma...
9 lat temu
Luntek = emo+gej Gracjan=pedobear+psychodziad+?????? Baśka=Doda za 30 lat Agnieszka=dziwka+mega dziwka+ultra dziwka
j5hqI7 , [url...
9 lat temu
j5hqI7 , [url= [link=
uNBNQA eglhl...
9 lat temu
uNBNQA <a href="
FZMtLJ , [url...
9 lat temu
FZMtLJ , [url= [link=
bDZieTdn
FTQjUP uhkhn...
9 lat temu
FTQjUP <a href="
Faktem jest, ...
9 lat temu
Faktem jest, że Niemcy likwidują swoje elwtiroenke atomowe. Gaz rosyjski może jakoś zaspokoić ich potrzeby energetyczne teraz, ale gdyby nastąpił rozwf3j gospodarki to potrzeba dużo więcej energii, chyba to wkalkulowali. Zatem wykorzystanie zimnej fuzji, może być naprawdę realne. To wszystko jest bardzo ciekawe, ale czy Polsce pozwolą też z tego korzystać? Czy tylko otrzymamy energię z Niemiec, jako produkt finalny i wara niewolnikom od HighTech?
gość
9 lat temu
o boze
USA
9 lat temu
gdguhz <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Ona jest P o j e b a n a Wstydu nie ma stara baba.. Z czego on słynie? tylko z glupoty... wspolczuje jej rodzinie
gość
10 lat temu
Ten kraj,to kraj ludzi prymitywów,jak ktoś się podnieca ta osoba,całą Basią i jej błazenadą,to jakie w tym kraju są priorytety?Chyba,laptop,i'pod,komóra,piwo w łapie,i wyjazd na zmywak,i totalna tandeta,i głupota.
...
Następna strona
bDZieTdP