Poniedziałek 07.03.2011

Sheen poślubi OBIE KOCHANKI!

Charlie Sheen

Sheen poślubi OBIE KOCHANKI!

Charlie Sheen ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, z których ma czwórkę dzieci. Pierwsze zakończyło się toksycznym rozwodem i zakazem zbliżania się do córek. Drugie po licznych skandalach w mediach ma zakończyć się w najbliższych miesiącach. Obie żony aktora wypowiadają się na jego temat jedynie w negatywny sposób i oskarżają o liczne zdrady. Sam gwiazdor nie ukrywa, że ma na koncie wiele kochanek, gdyż jego zdaniem mężczyźni są stworzeni do posiadania haremu.

Nie zrażony dwoma rozwodami Sheen zamierza ożenić się po raz trzeci i czwarty. Aktor oświadczył się swoim dwóm kochankom. Natalie Kenly, była opiekunka do dzieci, oraz Rachel Oberlin, gwiazda porno, przyjęły propozycję Charliego. Cała trójka planuje pobrać się w obrządku sekty wyznającej matkę naturę.

Charlie kocha obie, zarówno Rachel jak Natalie. Uważa, że ich związek jest znacznie zdrowszy niż większość małżeństw. Planuje uczynić je swoimi żonami – powiedział informator Sunday Mirror. Od zawsze wyznawał tezę, że mężczyzna musi mieć kilka kobiet. Ograniczanie się do jednej to wbrew naturze.

Ciekawe, czy taki otwarty na różne konfiguracje Sheen zgodziłby się, żeby jego liczne żony miały kilku mężów. Wątpimy ;)

Pudelek.pl na Facebooku: