Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin skończyła 40 lat!

1385
Podziel się

Wygląda na tyle? Zobaczcie, jak się zmieniała.

Rusin skończyła 40 lat!
bDgMjMth

Kinga Rusin w polskich mediach pojawiła się na początku lat 90-tych, ale i tak największą rozpoznawalność dało jej małżeństwo z Tomaszem Lisem. Wyszła za niego 17 lat temu, po roku znajomości. Świadkiem byli Hanna i Robert Smoktunowicz. Trzy dni po ślubie wyjechali do USA, gdzie Lis został korespondentem Wiadomości TVP. W 1997 roku wrócili do Polski, a Kinga została prezenterką w TVN, z czego jednak szybko zrezygnowała, aby zająć się córką. _**Stawiam na Tomka**_ - ogłosiła we wspominanym często wywiadzie. Kilka lat później Tomek postawił na Hanię.

Małżeństwo Kingi i Tomka oficjalnie zakończyło się w 2006 roku. Krótko później wzięła ona udział w Tańcu z gwiazdami, którego czwartą edycję wygrała, a następnie została prowadzącą _**You Can Dance**_. W międzyczasie jej były wziął ślub z jej byłą przyjaciółką i świadkową.

Wczoraj Rusin skończyła 40 lat, z której to okazji zaplanowała skromną imprezę na ponad 200 osób. Autorka psychologicznej książki _**Co z tym życiem?**_ jest od czasu jej wydania pośmiewiskiem koleżanek i kolegów ze stacji. Także z You Can Dance, w którym awansowała na jurorkę.

bDgMjMtj

Zobaczcie, jak Kinga zmieniała się przez te lata lat. Najmilej wspominamy moment, gdy trochę mocniej dopakowała. Pamiętacie jeszcze te zdjęcia?

bDgMjMtp
bDgMjMtq
bDgMjMtr
bDgMjMtK
KOMENTARZE
(1385)
gość
10 lat temu
zrobione usta, oczy i nos- wciąz szeroki, ale mniej
gość
10 lat temu
No nie masz wyjścia - w końcu rusin płaci za dyżur na pudlu.
gość
10 lat temu
Racja za to że spotkała ją straszna trauma ze strony 2 najbliższych osób ludzie o moralności lisic prześladują kobietę,wyzywają i doszukują się cudów...
bDgMjMtL
gość
10 lat temu
beznadziejna baba
gość
10 lat temu
wyglada na mlodsza niz wygladala w latach 90tych!
Najnowsze komentarze (1385)
gość
9 lat temu
CO TY GADASZ? DOBRZE ZE ZDRADZIL JA Z JEJ NAJLEPSZA PRZYJACIOLKA? LISY TO SCIE..A
gość
10 lat temu
Jest Pani wspaniała Pani Kingo! Ma Pani klasę. Ogladam DDTVN tylko wtedy gdy Pani jest z Panem Bartkiem. Jesteście wspaniali. Reszta Pani krytyków niech wezma do rączek zwierciadelko i sami sobie się przyjzą.Pan K. w tym nowym programie ginie. Niedługo i w TVN 24 widzowie będa przelanczali na "cos" innego jak to się dzieje z Rymanowskim, Olejnik - ten Pan robi się ochydny.
gość
10 lat temu
ale lis szkaradny juz od lat... swoja droga pasuje idealnie do szkaradnej kurewki haniusi hahahhahah s**a.Kinga jest z*******a!!!
gość
10 lat temu
Kinga 100 lat i tak trzymaj nie patrz na to co mówią zawsze choć z podniesioną głową
gość
10 lat temu
"jest co raz ładniejsza" ?Jak się ma kasę można zrobić wszystko... wiadomo że dla takich cena nie gra roli... byle by jak najdłużej "zachować młodość" bo przecież pojawiają się...młodsze... ładniejsze... i to bez operacji i tych ulepszaczy...
gość
10 lat temu
omg
gość
10 lat temu
kiedyś ją lubiłam
gość
10 lat temu
g***i b******l napompowany botoksem jak Ibisz zamiast mózgu to botoks
bDgMjMtD
gość
10 lat temu
teraz wygląda o wiele lepiej niż kiedyś
gość
10 lat temu
hahaha !to zdjecie z Dowbor? prawdziwe oblicze Rusin!
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
czt wygląda na 40 lat oczywiście szczególnie w niebieskiej sukience
gość
10 lat temu
tak zgadzam się Kinga ma wszystko oprócz rozumu
gość
10 lat temu
pani Hanna nie umywa sie ...Kinga ma wszystko
...
Następna strona
bDgMjMuf