Trwa ładowanie...
Przejdź na

25 kilo chudszy 50 Cent w "Things Fall Apart"! (WIDEO)

66
Podziel się:

Zobacz zwiastun filmu, do którego muzyk napisał scenariusz i zagrał w nim główną rolę.

25 kilo chudszy 50 Cent w "Things Fall Apart"! (WIDEO)
bEEarMCZ

Dla roli w scenariuszu własnego autorstwa 50 Cent schudł 25 kilogramów w dwa miesiące! Muzyk przeszedł na drakońską dietę i poddał się wyczerpującemu treningowi ruchowemu. Gwiazdor musiał jednocześnie stracić na wadze, ale zachować mięśnie, gdyż grał zawodowego futbolistę chorego na raka. Niedawno ukazał się zwiastun do filmu Things Fall Apart. Myślicie, że 50 Cent ma szansę na nominację do Oscara?

Moja historia opowiada o człowieku, który trafia do zawodowej ligi i wszyscy spodziewają się, że zajdzie na sam szczyt, kiedy dopada go choroba - powiedział muzyk w wywiadzie dla MTV. Jeden z moich bliskich przyjaciół zachorował na raka i to mnie zainspirowało do napisania scenariusza. Nie zawsze moje projekty są tak osobiste, ten jest wyjątkowy. Dlatego tak bardzo zaangażowałem się w tę rolę i schudłem 25 kilo. Musiałem być bardzo zdyscyplinowany i ciężko pracować, ale osiągnąłem cel.

Już niebawem film z udziałem rapera trafi do kin. Krytycy już ostrzą sobie na niego zęby i przyczepili Things Fall Apart łatkę melodramatycznego gniota. Czy 50 Cent napisał łzawy scenariusz i zagrał mało wiarygodnie, przekonamy się za dwa miesiące.

bEEarMDb
bEEarMDC
KOMENTARZE
(66)
gość
11 lat temu
ale sie poswiecil dla roli!! i tak go lubie:))
gość
11 lat temu
za to ze schudl maja mu od razu dawac oskata ;|
gość
11 lat temu
okroopnie wyglada . spore poswiecenie ...
bEEarMDD
gość
11 lat temu
"Krytycy już ostrzą sobie na niego zęby i przyczepili Things Fall Apart łatkę melodramatycznego gniota" co z nich za krytycy jak od razu się uprzedzili... ;/
gość
11 lat temu
da rade
Najnowsze komentarze (66)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
10 lat temu
Wierzycie w to gówno??? Przecież on nie schudł .... wierzycie w każde denne słowo co tu piszą... szukają sensacji po prostu... a tak poza tym to 50 cent na pewno nie zrobiłby tego sobie ,bo pracował nad tym ciałem wiele lat ... nawet w więzieniu!!!
gość
10 lat temu
foto shop zrobi wszystko hehe
gość
10 lat temu
Przecież to nee on -.- , zobaczcie sobie go na teledysku z tą nicole scherzinger .
gość
11 lat temu
jpd kochanie coś ty z sb zrobił ;/
gość
11 lat temu
Makabrycznie wygląda, ale i tak go lubię.
gość
11 lat temu
Lubię go bardzo ale już jest taki film... "The Express"...
gość
11 lat temu
ciało ma normalne, ciekawe jak wyglądał +25 kg w takim razie, ale twarz to masakra. za szybko schudł.
bEEarMDv
gość
11 lat temu
ale z was noby to nawet na serio nie jest a gdzie tatulaze ? ogarki?
gość
11 lat temu
fifciu trzymaj sie jesteśmy z tobą !!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ciekawe
gość
11 lat temu
i tak jest szpetny, i tak stary osioł
gość
11 lat temu
jak nie on
gość
11 lat temu
o jezu jaka maszkara! niech po filmie szybko wraca do swoich kilogramow. ale szacunek sie nalezy !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEarMEo
bEEarMEp
bEEarMEq
bEEarMEr
bEEarMEs
bEEarMDX