Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak ATAKUJE BYŁEGO MĘŻA!

600
Podziel się:

Kłócą się, kto kogo pozwał pierwszy...

Górniak ATAKUJE BYŁEGO MĘŻA!
bEBWIbWZ

Oczywiście w tabloidzie. A nawet w obu. Jak pisaliśmy, zmęczony zachowaniem Edyty Dariusz Krupa zdecydował się rozwiązać wszystkie sporne sprawy przed sądem.

Jak twierdzi w rozmowie z Faktem Krupa, niezbędne dokumenty złożył w sądzie w ubiegłym tygodniu. Na odpowiedź Edyty nie trzeba było długo czekać. Jak było do przewidzenia, przyjęła strategię zapierania się, że to jej znacznie bardziej zależy na wyjaśnieniu wszystkich zaszłości z byłym mężem... Twierdzi, że to ona poszła z nimi do sądu.

Tak, to prawda. Postanowiłam zamknąć przeciągającą się nie z mojej winy następną sprawę - przekonuje w Super Expressie. Nie mogę bowiem kolejny rok czekać na dobrą wolę byłego męża i na dokumenty dotyczące wspólnego majątku. Nie można było już dalej czekać na dobrą wolę byłego męża, tym bardziej, że najpierw zwlekał, a potem odmówił przekazania niezbędnych do rozliczenia dokumentów. Na tym etapie pismo złożyłam osobiście. Nie zdecydowałam jeszcze, kto będzie mnie reprezentował przed sądem. Póki co ze względu na mojego syna chciałabym, żeby zachowana została możliwie największa prywatność.

bEBWIbXb

Niestety kalendarza nie da się oszukać. Jak ustalił tabloid, Edyta złożyła swoje pismo w środę. Czyli jednak Darek był pierwszy.

Jego oświadczenie, które opublikowaliśmy jako pierwsi, jest więc prawdziwe:

bEBWIbXC
KOMENTARZE
(600)
gość
10 lat temu
PRAWDA
gość
10 lat temu
Darek jak mogłeś z wariatką wytrzymać
gość
10 lat temu
Jaka jest to jest , ale urody jej nie można odmówić
bEBWIbXD
gość
10 lat temu
Chce was uspokoic , ze Darek to nie byl i nie jest darmozjadem waszym. Bo za nim sie ozenil to mial swoj i ma do tej pory dom w Milanowku. I tez gra w swoim zespole CYMBALAMI jestescie. Witajcie U CZUBKOW.[/cytat] Dom po rodzicach "praca" u zony -nie ma co "macho" ze hej[/cytat] to niech pokaze swoj PIT ile zarobil kasy w tym zespole - wara od Edyty tantiemow !!![/cytat] Jakich tantiemow!! Kiedy byla ostatni plyta tej psycholki!! Przeciez dopiero Z majka sie wziela za siebie i zaczela cos nagrywac i dawac koncerty- a wczesniej przez kilka lat siedziala jak mysz pod miotla i napawala sie pezpodstawnym uwielbieniem swoiej osoby!! A jak z mezem sei rozeszla to trzeba bylo sie wziasc do roboty i zaczac narzekac jaki to on byl dla niej niedobry- bo jej jeszcze chyba tylko tylka w kiblu nie podcieral!!![/cytat] "mędrcu "powyzej kazde odtworzenie piosenki w radiu jest płacone -zyli z jej dokonań ,nowa podopieczna bez talentu ,kasa sie skonczyła to Darek szuka co b tu skubnąc[/cytat] [/cytat]
gość
10 lat temu
Górniak do robienia lodów się tylko nadaje
Najnowsze komentarze (600)
gość
10 lat temu
zupe x brokulow dzis jadlam na obiad. Pyszna byla, z kefirem zamiast smietany. Potem ciastko zjadlam.
gość
10 lat temu
kłamliwy krętacz
gość
10 lat temu
prawda po stronie Edyty, on jest bez honoru
gość
10 lat temu
on jest żalosny
gość
10 lat temu
Krupa lecz się
gość
10 lat temu
EDYTA NIE DAJ SIE PAZERNEMU KRUPIE. TWOJA PRAWDA
gość
10 lat temu
Po stronie Edyty, jeśli ona dostała mieszkanie, to trzeba być wyjątkowo pazernym, bez honoru, żeby domagać się podziału
gość
10 lat temu
Stanowczo trzymam z Edyta i życzę jej wszystkiego najlepszego. Dobrze by było, gdyby miała pełną opiekę nad synem, bo to dla dziecka najlepsze
bEBWIbXv
gość
10 lat temu
Edyta ma matkę wyrodną, zdradzila Edytę JUDASZ NIE MATKA
gość
10 lat temu
WE WSZYTKIM, EDYTA DOSTAŁA APARTAMENT ZA REKLAMĘ, A KRUPA BEZSZCZELNY CHCE JEJ ZABRAĆ, WSTYDZIŁBY SIĘ PRZECIEŻ MÓGLBY ZOSTAWIĆ DLA SYNA!!!
gość
10 lat temu
EDZIA EDZIA COŚ TY NAJLEPSZEGO ZROBIŁAŚ BABO CO
gość
10 lat temu
A W CZYM ONA MA RACJĘ ?
gość
10 lat temu
A jaka prawda jest po jej stronie?przecież to krętaczka
gość
10 lat temu
To faszywa i zakłamana kobieta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWIbYo
bEBWIbYp
bEBWIbYq
bEBWIbYr
bEBWIbYs
bEBWIbXX