Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ojciec ustawi go do pionu!"

438
Podziel się

"Jak się wkurzy, to nie chciałabym być na miejscu tego, kto go zdenerwował."

"Ojciec ustawi go do pionu!"
bCyrcrCd

Sytuacja Antoniego K. nie wygląda zbyt kolorowo. Jeden z trzech zatrzymanych w nocy za atak na policjantów aktorów może trafić za kratki na kilka lat. Grożenie policjantowi to zarzut naprawdę ciężkiego kalibru. Oczywiście w jego obronie stają jego znajomi z branży.

Teraz jest mu wstyd, bo wie, że przegiął. Świetnie sobie z tego zdaje sprawę, ponieważ wbrew pozorom, nie jest rozwydrzonym bachorem, na jakiego próbują wykreować go media - mówi jego znajoma w rozmowie z Takie jest życie. Ta cała sytuacja z zatrzymaniem przez policję dała mu wiele do myślenia. Jego ojciec zadbał już o to, by taki skandal nigdy się nie powtórzył.

Co ciekawe, o całej sytuacji milczą jego rodzice: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Znajomi rodziny są pewni, że ojciec da synowi popalić.

bCyrcrCf

Paweł był strasznie wściekły! O wszystkim dowiedział się rano. Nie mógł zrozumieć, jak Antek mógł się w coś takiego wplątać. Przecież nie tak go wychowywał – mówi informator. Przez cały dzień z Małgosią martwili się o syna. A Antek przecież jest już zupełnie dorosły. W gruncie rzeczy mógł sam z komendy wrócić do domu, bo mieszka w Warszawie, a nie jak reszta rodziny – w Zalesiu. Ale przyjechał po niego Paweł. Chciał w ten sposób okazać mu wsparcie.

Paweł jest świetnym ojcem. Potrafi być kumplem, ale jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi być bardzo wymagający. Jak się wkurzy, to nie chciałabym być na miejscu tego, kto go zdenerwował. Potrafi mocno huknąć pięścią w stół – kontynuuje. Nie bawi się przy tym w zbytnią elegancję i nie cacka się, przebierając w słowach. Na pewno szybko ustawi Antka do pionu. Zwłaszcza, że takie niefrasobliwe zachowanie może bardzo zaszkodzić całej rodzinie.

"Niefrasobliwe zachowanie"...? Rzeczywiście, może zaszkodzić. Ale z drugiej strony - skoro Iwona Pavlović nie ma żadnych nieprzyjemności z powodu pasierba, który z kolegami zabił człowieka, to o czym my w ogóle mówimy...

bCyrcrCl
bCyrcrCG
KOMENTARZE
(438)
gość
9 lat temu
woda sodowa mu do głowy uderzyła rodzice załatwiali mu role , ani to przystojny ani mądry
gość
9 lat temu
trochę późno
gość
9 lat temu
Rzeczywiście 'trochę późno'
bCyrcrCH
gość
9 lat temu
Efekty jego wspaniałych metod wychowawczych widać jak na dłoni.
gość
9 lat temu
Toś sobie chłopie nagrabił ;p
Najnowsze komentarze (438)
gość
9 lat temu
Ahhh! Prawdziwy Królikowski Antoni "Gucio"Gangster (A"G"G) ciekaw jestem jaką miał by minę jak by wylądował pod natryskiem w amerykańskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze dla m******w :D Czy zrobiliby z jego d... prawdziwą jesień średniowiecza?! Może jeszcze Antoś coś zbroi... np. w USA tam policjanci się nie patyczkują jak ktoś ich zaatakuje...
gość
9 lat temu
Ahhh! Prawdziwy Królikowski Gangster ciekaw jestem jaką miał by minę jak by wylądował pod natryskiem w amerykańskim wiezieniu o zaostrzonym rygorze dla m******w :D Czy zrobiliby z jego d... prawdziwą jesień średniowiecza?! Może jeszcze Antoś coś zbroi... np. w USA
gość
9 lat temu
Pani Małgorzato! Niech się tak pani nie chwali tym, jaka to z was wspaniała rodzinka, bo jeszcze niejednego złego doswiadczy pani ze strony swoich dzieci. Dobre wychowanie widać, a tu tylko słychać...
gość
9 lat temu
Hm....pogratulować wychowania syna ...p.Małgosiu tak dobrze wychowywała pani dzieci w serialu ......ludzie się na pani wzorowali - może i pani powinna - za rolę matki daję p**e !!!
gość
9 lat temu
nie mozna chlopaka oceniac po jednym incydencie, czasami taki wybryk daje komus duzo do myslenia, chociaz nie zawsze, wszystko zalezy od charakteru !!!
gość
9 lat temu
eee , że tak zapytam po co ten czarny pasek na oczach przeciez i tak kazdy wie jak wyglada??
gość
9 lat temu
Stary królik chce nam zamydlić oczy a jego marny synalek powinien siedzieć i nie pokazywać się więcej publicznie.
ania xddddddd...
9 lat temu
ta co napisala ze kasa jemu odwalila zgodzam sie :*************
bCyrcrCz
Madzia xoxoxo
9 lat temu
gdzie masz lucy. a zal mi tego goscia
gość
9 lat temu
hahaha ja z tego nie mogę napwno nie domysle sie jak ma na nazwisko Antoni.K z koro podali nazwisko rodziców
gość
9 lat temu
chyba odwrotnie...... antek moze ustawic ojca do pionu ...juz za pozno na wychowanie synalka p.pawle... jaki ojciec taki syn!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Paweł nie jest dobrym przykładem też pił może teraz mniej ale Grażynka lekko nie miała i liczną rodzinkę musiała utrzymywać. Antek to widział i w takim domu się wychowywał. Kariera wóda i pieniądze.
gość
9 lat temu
ale sie narobilo!chlopak raz zaszalal i wielkie halo!
gość
9 lat temu
Trzeba na pomoc RYŚKA!!!!!!
...
Następna strona
bCyrcrDb