Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meller: "Piszą mojej żonie, ŻEBY WYCIĘŁA MACICĘ!"

2421
Podziel się

Dziennikarz blokuje swojego Facebooka. "Wyzywają mnie od żydowskich mend i zdrajców."

Meller: "Piszą mojej żonie, ŻEBY WYCIĘŁA MACICĘ!"
bCyqJhaZ

Kilka dni temu Marcin Meller ostro zareagował na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który nazwał narodowość śląską "zakamuflowaną opcją niemiecką". Właściwie ostro to mało powiedziane. Dziennikarz przyjął to bardzo do siebie, bo jego żona jest Ślązaczką. Na swoim profilu na Facebooku zadeklarował, że w spisie powszechnym zadeklaruje narodowość śląską i nazwał polityków PiS-u "skinami w garniturach". Poprosił też,żeby się "walili".

Można było się domyślać, że to wejście do "wielkiej polityki" nie będzie bezbolesne. Na "ścianie" Mellera posypały się obelgi pod adresem jego i jego żony. Meller zablokował dodawanie komentarzy i zagroził obrażającym go ludziom sądem:

Chciałem uprzedzić, że będę zgłaszał do administratorów Facebooka wszystkich tych, którzy życzą mi pójścia przez komin, żądają by mi odebrano obywatelstwo polskie, wyzywają od żydowskich mend i zdrajców, mojej żonie piszą żeby ulżyła Narodowi Polskiemu i wycięła sobie macicę etc etc. W przypadku gróźb karalnych zgłoszę sprawy na policję.

bCyqJhbb
bCyqJhbC
KOMENTARZE
(2421)
gość
9 lat temu
masakra! to już niema wolności słowa?? .. oczywiście jestem po stronie pana Mellera!!
gość
9 lat temu
nie lubię go
gość
9 lat temu
meller masz racje hehehe
bCyqJhbD
gość
9 lat temu
i ma rację
gość
9 lat temu
słusznie, panie Marcinie - nie ma litości dla chamstwa
Najnowsze komentarze (2421)
gość
9 lat temu
czy też lubisz dziewczynki jak Kydryński
gość
9 lat temu
napisz co robiłeś z Kydryńskim - patrzyłeś?
gość
9 lat temu
HAHAH MA RACJE
gość
9 lat temu
Durne matoły naiwnie wierzące w brednie mięczaka i chorągiewki PO Mellera
gość
9 lat temu
on ma żonę? z tym niechlujstwem w mowie???? żenada, że jakaś w ogole go chciala....
gość
9 lat temu
DURNY PIS, MATOLY!
gość
9 lat temu
No i dobrze ci piszą.
gość
9 lat temu
Polska to dziki kraj
bCyqJhbv
gość
9 lat temu
brawo Panie Marcnie!
gość
9 lat temu
Zanim zaczniesz kompromitować się na forach przeczytaj co Kaczyński powiedział naprawdę i przemyśl.Jako Ślązacy narodowości polskiej (nie mylić z Wasserdeutchami) zgadzamy się z nim całkowicie.
gość
9 lat temu
słusznie , głupie p*****y
gość
9 lat temu
Większość z tych młodych i wykształconych,którzy popierają PO,zrobiło kariery w specyficzny dla współczesnych czasów sposób... Wielu z nich skończyło studia zaoczne na jakimś śmiesznym kierunku,np.:"Gotowanie na gazie","Praktyczne zastosowanie cybernetyki w obieraniu kartofli i małej gastronomii",albo "Zarządzanie i marketing w efektywnej hodowli bydła mlecznego" ,a potem po znajomości załapało się do pracy w bankach,ministerstwach i urzędach państwowych średniego i niższego szczebla.
gość
9 lat temu
A kto należy do PO? Elity PO to zwyczajna Żydokomuna,wywodząca się z PZPR, KOR, NSZZ Solidarność,Unii Wolności,KLD i ZChN,natomiast ich zwolennicy,to zwyczajna polska gówniarzeria,której przyobiecano,że za rządów PO będzie sobie żyła na luzie,paliła marychę,chlała piwsko,a każdy dzień będzie dla niej jedną wielką zabawą i nikt nie będzie musiał się uczyć i pracować. Poza gówniarstwem PO popierają młodzi karierowicze-biurokraci,pracujący w urzędach państwowych,bankach i zagranicznych firmach,liczący na to,że bezmyślne popieranie PO i obszczekiwanie Kaczyńskiego-Kalksteina pomoże im w szybkiej karierze zawodowej.
gość
9 lat temu
Normalni,w przeciwieństwie do ciebie naiwny b****u,który nawet nie zadałeś sobie trudu,żeby przeczytać to ,co Kaczyński powiedział naprawdę i każdy inteligentny Ślązak sie z nim zgadza.
...
Następna strona
bCyqJhbX