Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zsa Zsa Gabor zostanie matką w wieku 94-lat!

280
Podziel się

Jej mąż wynajął surogatkę i poszukuje dawczyni jajeczka podobnej do umierającej aktorki!

Zsa Zsa Gabor zostanie matką w wieku 94-lat!
bDYQryjV

Zsa Zsa Gabor nadal walczy o życie. Zakład, który podarował jej złotą trumnę, jeszcze trochę poczeka, zanim zrobi reklamę na jej pogrzebie. Natomiast na znanym nazwisku ma szansę wypromować się klinika leczenia płodności. Mąż aktorki zdecydował, że zanim jego żona umrze, chce, aby została matką. Rozpoczął już proces poszukiwania dawczyni jajeczka oraz surogatki. Kobieta, z której materiału genetycznego urodzi się córka małżeństwa, ma być jak najbardziej podobna do młodej Gabor.

Mam dopiero 67 lat i chciałbym zostać ojcem. Kocham Zsa Zsę i nie wyobrażam sobie, żebym mógł mieć dziecko z inną kobietą. Póki żyje i odzyskała świadomość, chcę, aby adoptowała dziecko, które narodzi się z surogatki. Oczywiście ja będę dawcą nasienia.

Każdy potrzebuje mieć powód do życia – dodał. Kiedy moja żona odejdzie, nie będę miał po co żyć. Dlatego pragnę tego dziecka.

bDYQryjX

Ponoć Gabor od dawna marzyła o kolejnym dziecku i teraz jej mąż zdecydował się spełnić jej życzenie. Dodatkowo jedyna córka Gabor nie używa jej nazwiska. Aktorka chciała, żeby ktoś kontynuował jej ród, dlatego para pragnie mieć córkę, która zachowa nazwisko matki.

Czy to nie chory pomysł? Fundować sobie dziecko, gdy umiera ukochana żona? Niektórzy mają za dużo czasu i pieniędzy. Zamiast płacić surogatce i dawczyni jajeczka, mógłby założyć fundację imienia Gabor, która byłaby w stanie uratować setki dzieci…

bDYQryky
KOMENTARZE
(280)
gość
10 lat temu
omg
gość
10 lat temu
jest czas na macierzyństwo i czas na złotą jesień jeśli ta pani przegapiła czas macierzyństwa niech korzysta ze złotej jesieni
gość
10 lat temu
Co za debile. Ten i****a bardzo rozrzutnie obchodzil sie cale zycie ze swoim nasieniem i niech teraz nie udaje dobroczynce i strasznie zakochanego.Czego sie nie robi aby caly czas o nas möwiono???
bDYQrykz
gość
10 lat temu
on to robi bo jej prawdziwa córka jest w kolejności do majątku a wtedy on chce aby ten niemowlak dostał tym samym on!
gość
10 lat temu
dokładnie :(
Najnowsze komentarze (280)
gość
9 lat temu
"[...]urodzi się córka małżeństwa, ma być jak najbardziej podobna do młodej Gabor." to nieludzkie... Przecież ta kobieta jest starszą panią. Wiadomo że umrze- nikt nie żyje wiecznie. Mąż mimo że młodszy to i tak 67 lat to nie tak młodo... A czy pomyśleli o tym dziecku, co się stanie jak jego "mamusia" umrze? A co będzie gdy tatuś (dawca nasienia...) umrze?? Dziecko to nie zabawka. Ma uczucia i potrzeby. To zwykli egoiści. Nie mają na co wydawać pieniędzy. Niech lepiej oddadzą je na cele charytatywne, najlepiej dla dzieci z domów dziecka, a nie fundują kolejnemu nic nie winnemu dziecku tragiczny los sieroty.
nekprissecype
9 lat temu
mnbvcxz3313 1203
gość
10 lat temu
okropnoci
gość
10 lat temu
ale śliczna była *,*
Miszo
10 lat temu
Nie daj boże kobita kopnie w kalendarz i co zostawi dziecko bez opieki matki;/ dla mnie to chore
gość
10 lat temu
trochę to samolubne, dziad ma 67 lat, pożyje jeszcze z 5-10 i dziecko zostanie samo
gość
10 lat temu
biedne dziecko...
gość
10 lat temu
a co ? ona nie ma jajeczka ?
bDYQrykr
gość
10 lat temu
Nie mam stolca mam p i e r d o l c a...
gość
10 lat temu
Nie mam stolca mam p....
gość
10 lat temu
Idiotyczne.
gość
10 lat temu
Idiotyczne.
gość
10 lat temu
No Pudel super komentarz, zgadzam się. Niektórzy myślą, że są Bogami.
gość
10 lat temu
Zmieńcie temat. Nie przystoi tak "poważnemu" pudlowi
...
Następna strona
bDYQrykT