Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żąda 10 tysięcy za przyjście na imprezę!

919
Podziel się:

"Już się wszystkim w głowach pomieszało".

Żąda 10 tysięcy za przyjście na imprezę!
bEELHXeJ

O tym, że na obrzeżach show biznesu kręcą się celebryci, którzy przychodzą na bankiety głównie po to, by najeść się za darmo, a jak się uda, to zabrać też coś na wynos, wiadomo od dawna. Okazuje się też, że niektóre z bardziej znanych twarzy w zamian za pokazanie się na imprezie oczekują prezentów, a nawet wynagrodzenia.

Szczegóły ujawnia na swojej stronie internetowej producentka programów telewizyjnych o wizerunku i modzie, Dorota Wróblewska.

Miałam bardzo ciekawą rozmowę ze swoją koleżanką, która ma agencję PR i zapraszała mnie na firmową imprezę. Była zdziwiona, że osoby, które zaprasza i na których jej zależy, odmawiają przyjścia i żądaja honorarium - pisze Wróblewska. Są takie, które za przyjście na wydarzenie żądają wynagrodzenia od 1000 do nawet 10 tysięcy złotych. Taką kwotę zażądała agentka w imieniu Patricii Kazadi. Już się wszystkim w głowach pomieszało, powiedziała moja koleżanka. Może tak, może nie, ale jeżeli Kazadi żąda 10 tys. za przyjście to ile trzeba zapłacić bardziej znanym artystom?

bEELHXeL

Najzabawniejsze jest to, ze Wróblewska sama uważa zwyczaj płacenia celebrytom za pojawienie się na imprezie za zupełne usprawiedliwiony. Szokują ją jedynie stawki.

Powiem szczerze, nie dziwię się, że ktoś prosi o pokrycie kosztów swojego przyjścia. Każde wyjśce na imprezę = praca. Żeby dobrze wypaść osoba publiczna musi w siebie zainwestować. Makijaż 150 - 300 zł, stylizacja 300 - 3000 zł, taxi 30-60 zł. Jednorazowe wyjście kosztuje średnio 300-3000 zł - podlicza na swoim blogu.

Myślicie, że Kazadi jest warta 10 tysięcy złotych?

bEELHXfm
KOMENTARZE
(919)
gość
10 lat temu
żaal kazadi to dziadostwo
gość
10 lat temu
zal
gość
10 lat temu
córka mafioza - no gdzieżby indziej znalazła zatrudnienie jak nie w TVNie...
bEELHXfn
gość
10 lat temu
trudno powiedzieć,czy to jest prawda?Jeżeli chcą placić,to niech placą!
gość
10 lat temu
cele? bryci?
Najnowsze komentarze (919)
gość
7 lat temu
To jest gwiazda nickelodiona nie mylcie tego
gość
10 lat temu
NIE
gość
10 lat temu
Co to wogóle za gwiazda ? Poprzewracało jej sie z dobrobytu!! Tak to jest jak maa sie bogatych starych wszedzie cie wepchną , ale niestety niektóre pseudo gwiazdy robia z siebie posmiewisko !
gość
10 lat temu
Pieprzona czarna m***a!
gość
10 lat temu
A kto to jest ta Kazadi
gość
10 lat temu
dziewczynie w tej główce się poprzewracało jaki tatuś taka córcia
gość
10 lat temu
no tej celebrytce odbiło a osrał ją
gość
10 lat temu
ona przecież jest kiepska i za co żąda takiej kwoty w tej pustej głowie się poprzewracało ja za darmo jej nie chcę oglądać następna g****a celebrytka
bEELHXff
gość
10 lat temu
tak
gość
10 lat temu
kto ją tak lansuje...?! nie przepadam za nią, ale musi mieć jakiegoś "pchacza"!a ona sama napiera na szkło!!!
gość
10 lat temu
ciekawe jaka jest w wyrze...mozemy się zawiezc
gość
10 lat temu
drugie zdjecie Kamerzysta Chuck Norris
gość
10 lat temu
u mnie moze posprzatac po imprezie za 10zl
gość
10 lat temu
Za nasze pieniądze czarni oszuści, aferzyści i złodzieje są promowani w polskich mediach. Gdyby nie dziennikarska dociekliwość , afrykanka cynicznie oszukiwałaby opinię publiczną , wybielając i przedstawiając w tabloidach swojego afrykańskiego tatulka , jako poczciwinę nie mającą nic wspólnego z kryminałem, w którym skończył , bo zbyt nachalnie się w Polsce dorabiał . Skandalem jest, że telewizja publiczna , której misją jest m.in. propagowanie godnych wartości , promuje członków patologicznych rodzin, którzy powinni być, jeśli nie poza nawiasem społeczeństwa , to już na pewno poza nawiasem życia publicznego i zmusza nas do opłacania ich z naszych abonamentów. Pozostaje nam , w ramach protestu przeciwko promowaniu takiego elementu, nie oglądać programów z udziałem afrykanki. taki koment to już z deka przegięcie[/cytat] co jest przegięciem ??? haniebna przeszłość czarnej rodziny kazadi czy fakt, że się otwarcie o tym pisze ???[/cytat] I JA SIE PODPISUJE POD TYM W POLSCE MAMY TYLE MŁODYCH UTALENTOWANYCH MŁODYCH LUDZI WIEC DLACZEGO TV PROMUJE TAKKICH LUDZI I RODZINY JAK KAZADI!!!!!!!!!!!I JESZCZE ZADA PIENIEDZY ZA PRZYJSCIE NA IMPREZE!!!!!!!!!TO JUZ JEST SZCZYT WSZYSTKIEGO[/cytat] dupiastą murzynkę do programu ściągnął Egurola jej "opiekun"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELHXfY
bEELHXfZ
bEELHXga
bEELHXgb
bEELHXgc
bEELHXfH