Trwa ładowanie...
Przejdź na

16-latka zaszła w ciążę, żeby wystąpić w reality show?!

236
Podziel się

"Powiedziała mi, że zaliczyliśmy wpadkę, chociaż nie było to prawdą, abym już nie używał prezerwatyw" - mówi ojciec bliźniaków, który walczy teraz o prawa opieki nad nimi.

16-latka zaszła w ciążę, żeby wystąpić w reality show?!
bCFJKuHV

Dokumentalny reality show _**16 and Pregnant**_ oraz jego kontynuacja _**Teen Mom**_, wyprodukowane przez amerykański oddział MTV, stały się hitem na całym świecie. Popularność zyskały również występujące w nim nastolatki, których zmagania z wczesnym macierzyństwem obserwowała kamera stacji. Najbardziej znana stała się niejaka Amber Wood - jej były chłopak i ojciec córeczki, oskarżał ją o znęcanie się fizyczne i psychiczne.

Najwyraźniej takie "kariery" zainspirowały ambitną młodzież w Stanach. Bohaterką skandalu jest obecnie Jennifer Del Rio, uczestniczka trzeciego sezonu serialu. Walczy z ojcem swoich bliźniaków o prawa opieki nad nimi - a co za tym idzie, w sądzie wywlekane są największe brudy. Josh Smith, były Jennifer twierdzi bowiem, że... zaszła w ciążę, aby móc wystąpić w reality show! Tak argumentował swój pozew o pozbawienie jej praw rodzicielskich.

Jennifer jest notorycznym kłamcą, która obmyśliła diabelski plan, aby zajść w ciążę - twierdzi Josh w wydanym dla prasy oświadczeniu. Powiedziała mi, że zaliczyliśmy wpadkę, chociaż nie było to prawdą, abym już nie używał prezerwatyw. Okłamywała mnie i moich rodziców przez trzy miesiące mówiąc, że jest w ciąży, aż wreszcie faktycznie w niej była. Desperacko pragnęła być "16-latką w ciąży".

bCFJKuHX

Dodajmy, że występujące w dokumencie dziewczyny otrzymują od 60 do 65 tysięcy dolarów za cały sezon, czyli maksymalnie ok. 200 tysięcy złotych. Dla nastolatek jest to zapewne zawrotna suma, ale i tak najbardziej kusi ich sława, którą można osiągnąć niskim ich zdaniem kosztem.

MTV zrobi wszystko, aby utrzymać odnoszący wielki sukces format przy życiu - opisuje amerykański publicysta, Guy Rob Shuter. Jak potwierdziła osoba z produkcji, szukają więc młodych kobiet, które tak bardzo chcą być gwiazdkami reality show, że dosłownie zachodzą w ciążę jedynie po to, aby wziąć udział w castingu do programu.

bCFJKuIy
KOMENTARZE
(236)
gość
9 lat temu
zajście w ciążę aby tylko zaistnieć jako jakaś gwiazdka tv jest żałosne.;/
gość
9 lat temu
To jest właśnie siła mediów...będą gorsze rzeczy sie działy, zobaczycie!!!!!!
gość
9 lat temu
phihihi...:-) i jaka z niej gwiazda...jednego sezonu a dziecko na garbie do konca zycia i to niechciane i niekochane,zycie zmarnowane dla paru zielonych dolcow i paru odcinkow dokumentu w MTV za pare lat kazdy zapomni ze taki dokument byl a tym bardziej kto tam wystepowal...hehe...bzdura
bCFJKuIz
gość
9 lat temu
chciałbym żeby wróciły lata 70-80...najlepsza muzyka to właście wtedy byłą grana...HiV mieli w zasadzie ćpuny i geje, nie było kryzysów ani boomów gospodarzych, było git. Jedyna rysa to Polsce stan wojenny i wybuch w Czernobylu...
gość
9 lat temu
NO OK A CO Z TYMI DZIECIACZKAMI BO W SUMIE MATKI DLA REKLAMY TO NIE MATKI SZKODA ŻYCIA NA TAKIE BAGNO I W TYM WIEKU TO TRAGEDIA DLA RODZICÓW A WŁAŚCIWIE PEWNIE I TACY SAMI SA RODZICE
Najnowsze komentarze (236)
Mulberry Fact...
6 lat temu
PUDELEK - 16-latka zaszła w ciążę, żeby wystąpić w reality show?! Mulberry Factory Outlet
gość
6 lat temu
I*****a !!
midi
6 lat temu
How to mute the background music of a TV Show video ? midi
sleepers mp3
6 lat temu
Get that in the music store.... . Good luck! sleepers mp3
karaoke
6 lat temu
What software do I need to send midi from my laptop to a keyboard? karaoke
midi files
6 lat temu
Do MIDI keyboards work with Fruity Loops to record original songs? midi files
midi files
6 lat temu
The original songs not a compressed model phone version.. midi files
mid
6 lat temu
nice? music and its so peaceful there, clear water..nature pure! mid
bCFJKuIr
podkłady mp3
6 lat temu
What is the best song to sing (karaoke) if you are a bad singer? podkłady mp3
dzwonki midi
6 lat temu
just websites that has a lot of songs. dzwonki midi
podkłady audi...
6 lat temu
What is a good keyboard with midi connectivity? podkłady audio
mp3
6 lat temu
Who should I go as to my friend's karaoke party? mp3
mid
6 lat temu
How do I fix my FLstudio MIDI keyboard problem? mid
http://maillo...
7 lat temu
index.php?action=vthread&forum=*&topic=*
...
Następna strona
bCFJKuIT