Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Powiedziałam dzieciom, że są adoptowane"

229
Podziel się:

"Rozmawiamy o tym w naszym domu przez cały czas" - mówi Angelina.

"Powiedziałam dzieciom, że są adoptowane"

Angelina Jolie jest jedną z gwiazd, które użyczają głosu w filmie animowanym Kung-Fu Panda. Już wkrótce w kinach pojawi się kontynuacja obrazu, w którym aktorka "wciela się" w tygrysicę. Na kilka tygodni przed premierą, Angie zabrała całą swoją rodzinę do wytwórni filmowej, by zobaczyć pierwszą, nieskończoną wersję filmu.

W rozmowie z USA Today Jolie wyznała, że chciała, by wszystkie dzieci zobaczyły wcześniej obraz, który porusza kwestię adopcji, by zobaczyć, jak na to zareagują.

Zastanawiałam się, jak zareagują na tematykę poruszaną w filmie - powiedziała Angelina. Byliśmy bardzo wyczuleni na ich zachowanie po projekcji. Myśleliśmy, że tego wieczoru będzie miała miejsce ogromna dyskusja o adopcji i sierocińcach. Nie było jej, ale to dlatego, że rozmawiamy o tym w naszym domu przez cały czas. Jesteśmy bardzo otwarci. Powiedzieliśmy dzieciom, że są adoptowane. Dyskutowaliśmy z nimi na ten temat wiele razy. To bardzo radosne, cudowne rozmowy.

KOMENTARZE
(229)
gość
11 lat temu
racja:):):):):)
gość
11 lat temu
inaczej moznaby sadzic, ze to geny po dziadkach z roznych kontynentow...,
gość
11 lat temu
a może powoli zaczęły dostrzegać, że coś jest nie tak
gość
11 lat temu
ten czarny na bank sie nie skapl ze jest adoptowany hahaha
gość
11 lat temu
ŻAL mi Ciebie skończony debilu, gdybyś choć raz w swoim nędznym życiu widział dziecko z sierocińca lub wychowane w ogromnej nędzy to byś inaczej śpiewał!!! ŻAŁOSNY I PUSTY FRAJERZE!!!
Najnowsze komentarze (229)
gość
11 lat temu
dla tej czarnej to musiało być wielkie zaskoczenie.
gość
11 lat temu
Świetna jest! Kocham ją!
gość
11 lat temu
Lubisz to!
gość
11 lat temu
Doooobreee ^^
gość
11 lat temu
łohoho ^^
gość
11 lat temu
No, fajnie piszesz, tylko czemu tak wyzywasz kolegę ( a może koleżankę ?) z Pudla. Te trzy, tak ferelnie wtrącone epitety, przekreślają Twój komentarz.
gość
11 lat temu
Z cała pewnością chodziło mu własnie o to, ale na Pudlu mało kto zrozumie nieco bardziej finezyjny tekst.
gość
11 lat temu
Jako obserwator tej krótkiej dyskusyjki zdecydowanie jestem za tym, który został obrzucony obelżywymi epitetami! I to jest powód mojego "za".
gość
11 lat temu
Chyba autorowi/autorce chodziło o wygląd Angeliny, nie dzieci ;]
gość
11 lat temu
ktoś próbował kogoś pojechać xd
Veritaserum
11 lat temu
Do rasistów! Gdybyście choć odrobinę zagłębili się w fizyce kwantowej to dowiedzielibyście się iż wszyscy we wszechświecie zbudowani jesteśmy tak samo. Takie komentarze świadczą wyłacznie o waszej ignorancji i zacofaniu. Przykre, że mamy taki zaścianek w XXIw. W przyrodzie psy adoptują małe kotki i te kotki myślą, ze pies to ich mama, to jeden z tysięcy przykładów jakie można zaobserwować w naturze. Angelina i Brad to jedni z najwspanialszych ludzi na ziemi. Rocznie oddają 1/3 swoich zarobków na cele charytatywne. Powiecie, że są bogaci... mhym gdyby wszyscy bogaci i kazdy z nas postępował w ten sposób to wyeliminowalibysmy problem. Niestety społeczeństwo mamy jak widac średniowieczne umysłowo.
gość
11 lat temu
UWIELBIAM TĄ RODZINKĘ :)
gość
11 lat temu
DOKŁADNIE O TYM SAMYM POMYŚLAŁAM ;p HEHE
gość
11 lat temu
Rasizm nie jest wcale taki zły
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie