Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego"

328
Podziel się:

Pierwszy artykuł piosenkarki o modzie nie spodobał się prawdziwym stylistom...

"Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego"
bEDZuUqJ

Jak niedawno pisaliśmy, właśnie ukazał się pierwszy numer magazynu V, w którym Lady Gaga prowadzi swoją własną kolumnę o modzie. Piosenkarka przygotowała sesję zdjęciową oraz okładkę (zobacz: Lady Gaga Z TRZEMA GŁOWAMI!), a także napisała swój pierwszy artykuł omawiający zagadnienia dobrego stylu. Tekst pióra Lady Gagi wyjątkowo zirytował specjalistów, którzy od lat zajmują się historią mody i śledzeniem najnowszych trendów. Artykuł nie przypadł do gustu także powiększającemu się gronu jej byłych fanów, którzy mają już dość jej artystycznych manifestacji i przekonania o byciu największą z gwiazd.

Ja osobiście mogę spojrzeć na dowolny sposób wykończenia spódnicy, krój czy konstrukcję obcasa i powiedzieć wam z wielką dokładnością, od którego francuskiego artysty zostały zapożyczone, ilu projektantów użyło ich na nowo, a także, które subkultury i trendy w muzyce dały im nowe życie - czytamy w artykule piosenkarki.

Zawsze marzyłam o karierze gwiazdy rocka, która ubiera się jak Mark Bolan, chodzi jak Jerry Hall, ma energię Ginger z "Casino" oraz tajemniczość Isabelli Blow. Każdy, kto nie rozumie dwóch ostatnich zdań tej kolumny, NIGDY nie powinien pisać tekstów krytycznych na temat mody - kończy swój tekst Gaga.

bEDZuUqL

Tekst Gagi utrzymany w całości w tonie głębokiego przekonania o swojej wyższości nad innymi wywołał natychmiastowy odzew. W show emitowanym przez stację E! znani styliści gwiazd wyśmiewali się z literackiego debiutu Gagi. Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego - powiedziała Rachel Zoe.

bEDZuUrm
KOMENTARZE
(328)
gość
10 lat temu
Jest jedną z największych gwiazd
gość
10 lat temu
Emily chyba złapała stan depresyjny, bo swoją argumentacją już tak nie przekonuje poprzez zabarwianie faktów. hahahahhahahaha!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Pudelek pisze niezłe głupoty. Ja czytałam właśnie,że ten artykuł się spodobał w stanach. Jak zwykle piszecie głupoty :/ Jakaś dziwna nagonka się na Gagę się zrobiła na Pudlu.
bEDZuUrn
gość
10 lat temu
Ale napisała prawdę...
gość
10 lat temu
KOCHAM GAGE Z CAŁEGO SERCA, JEST DLA MNIE JAK BÓ!!!!!!!! ONA RZĄDZI!!!!!
Najnowsze komentarze (328)
patryk
10 lat temu
gaga jesteś piękna twój fan mam 15 lat
gość
10 lat temu
Ale z was debile. Gaga rządzi, a Rachel Zoe to jakaś nieznana s**a, która powinna dostać w mordę.
gość
10 lat temu
NIGDY TAKICH SLOW POD ADRESEM GAGI NIE WYPOWIEDZIANO. LUDZIE KTORZY MAJA KLASE NIE UZYWAJA TAKIEGO SLOWNICTWA. OCZYWISCIE 'DZIENNIKARZE' PUDELKA TO INNA BAJKA.
gość
10 lat temu
wpof n kerinf rejwnfoirew3 reifnorev
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
beznadziejna i*****a i na dodatek strasznie brzydka
gość
10 lat temu
Madonna sto razy lepsza!!
gość
10 lat temu
@ emily ogarnij się proszę . nie wiem , nie lubisz GaGi czy co , ale po prostu piszesz takie farmazony na jej temat , że aż się czytać nie chce .
bEDZuUrf
gość
10 lat temu
wypala sie wypal jescze troche i zniknie ze sceny ha ha a do madonny to sie musi 5 razy urodzic i taka by jej nie dorownala gaga jest do bani brzydka jak kupa nie ublizajac kupie ha ha
gość
10 lat temu
nie lubię tej szydzącej z katolicyzmu zdziry, która sb myśli że jest lepsza od innych
gość
10 lat temu
ta d..a gagato wariatka która nie ma mózgu
gość
10 lat temu
ale k****n ja nie moge ... ona jest rzeczywiście jakaś nie ten teges .... żalll ....
gość
10 lat temu
a co gagga straga wie o modzie ?????????
gość
10 lat temu
niech ten cały/ła Rachel Zoe. sie nie odzywa bo jej zazdrosci tak?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZuUrY
bEDZuUrZ
bEDZuUsa
bEDZuUsb
bEDZuUsc
bEDZuUrH