Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego"

328
Podziel się

Pierwszy artykuł piosenkarki o modzie nie spodobał się prawdziwym stylistom...

"Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego"
bDgjeEWJ

Jak niedawno pisaliśmy, właśnie ukazał się pierwszy numer magazynu V, w którym Lady Gaga prowadzi swoją własną kolumnę o modzie. Piosenkarka przygotowała sesję zdjęciową oraz okładkę (zobacz: Lady Gaga Z TRZEMA GŁOWAMI!), a także napisała swój pierwszy artykuł omawiający zagadnienia dobrego stylu. Tekst pióra Lady Gagi wyjątkowo zirytował specjalistów, którzy od lat zajmują się historią mody i śledzeniem najnowszych trendów. Artykuł nie przypadł do gustu także powiększającemu się gronu jej byłych fanów, którzy mają już dość jej artystycznych manifestacji i przekonania o byciu największą z gwiazd.

Ja osobiście mogę spojrzeć na dowolny sposób wykończenia spódnicy, krój czy konstrukcję obcasa i powiedzieć wam z wielką dokładnością, od którego francuskiego artysty zostały zapożyczone, ilu projektantów użyło ich na nowo, a także, które subkultury i trendy w muzyce dały im nowe życie - czytamy w artykule piosenkarki.

Zawsze marzyłam o karierze gwiazdy rocka, która ubiera się jak Mark Bolan, chodzi jak Jerry Hall, ma energię Ginger z "Casino" oraz tajemniczość Isabelli Blow. Każdy, kto nie rozumie dwóch ostatnich zdań tej kolumny, NIGDY nie powinien pisać tekstów krytycznych na temat mody - kończy swój tekst Gaga.

bDgjeEWL

Tekst Gagi utrzymany w całości w tonie głębokiego przekonania o swojej wyższości nad innymi wywołał natychmiastowy odzew. W show emitowanym przez stację E! znani styliści gwiazd wyśmiewali się z literackiego debiutu Gagi. Lady Gaga to 14-letnia siksa z przerośniętym ego - powiedziała Rachel Zoe.

bDgjeEXm
KOMENTARZE
(328)
gość
9 lat temu
Jest jedną z największych gwiazd
gość
9 lat temu
Emily chyba złapała stan depresyjny, bo swoją argumentacją już tak nie przekonuje poprzez zabarwianie faktów. hahahahhahahaha!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Pudelek pisze niezłe głupoty. Ja czytałam właśnie,że ten artykuł się spodobał w stanach. Jak zwykle piszecie głupoty :/ Jakaś dziwna nagonka się na Gagę się zrobiła na Pudlu.
bDgjeEXn
gość
9 lat temu
Ale napisała prawdę...
gość
9 lat temu
KOCHAM GAGE Z CAŁEGO SERCA, JEST DLA MNIE JAK BÓ!!!!!!!! ONA RZĄDZI!!!!!
Najnowsze komentarze (328)
patryk
9 lat temu
gaga jesteś piękna twój fan mam 15 lat
gość
9 lat temu
Ale z was debile. Gaga rządzi, a Rachel Zoe to jakaś nieznana s**a, która powinna dostać w mordę.
gość
9 lat temu
NIGDY TAKICH SLOW POD ADRESEM GAGI NIE WYPOWIEDZIANO. LUDZIE KTORZY MAJA KLASE NIE UZYWAJA TAKIEGO SLOWNICTWA. OCZYWISCIE 'DZIENNIKARZE' PUDELKA TO INNA BAJKA.
gość
9 lat temu
wpof n kerinf rejwnfoirew3 reifnorev
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
beznadziejna i*****a i na dodatek strasznie brzydka
gość
9 lat temu
Madonna sto razy lepsza!!
gość
9 lat temu
@ emily ogarnij się proszę . nie wiem , nie lubisz GaGi czy co , ale po prostu piszesz takie farmazony na jej temat , że aż się czytać nie chce .
bDgjeEXf
gość
9 lat temu
wypala sie wypal jescze troche i zniknie ze sceny ha ha a do madonny to sie musi 5 razy urodzic i taka by jej nie dorownala gaga jest do bani brzydka jak kupa nie ublizajac kupie ha ha
gość
9 lat temu
nie lubię tej szydzącej z katolicyzmu zdziry, która sb myśli że jest lepsza od innych
gość
9 lat temu
ta d..a gagato wariatka która nie ma mózgu
gość
9 lat temu
ale k****n ja nie moge ... ona jest rzeczywiście jakaś nie ten teges .... żalll ....
gość
9 lat temu
a co gagga straga wie o modzie ?????????
gość
9 lat temu
niech ten cały/ła Rachel Zoe. sie nie odzywa bo jej zazdrosci tak?
...
Następna strona
bDgjeEXH