Trwa ładowanie...
Przejdź na

PKO pozywa za ujawnienie zarobków Majewskiego!

767
Podziel się

Dlaczego ludzie nie powinni o tym wiedzieć?

PKO pozywa za ujawnienie zarobków Majewskiego!
bDKraLWZ

W marcu w Pulsie Biznesu pojawiła się informacja, że Szymon Majewski za udział w reklamie banku PKO BP otrzymał 3,3 miliona złotych. Za użyczenie swojej twarzy, po zapłaceniu VAT, w ciągu dwóch lat dostanie 2,55 miliona, co oznacza, że jego miesięczna pensja to 106 tysięcy złotych. Bank uznał, że doszło do ujawnienia tajemnicy przedsiębiorstwa i złożył pozew w sądzie... Czy ludzie naprawdę nie powinni wiedzieć, ile zarobił Majewski?

Bank chciał, by nasza gazeta nie pisała o gaży Szymona Majewskiego i wydatkach na kampanię z jego udziałem - twierdzi Puls Biznesu. Naszym marcowym tekstem, w którym ujawniliśmy, ile za reklamowanie PKO BP zainkasuje Szymon Majewski, zajęła się prokuratura.

Zdaniem banku informacje, które zostały bezprawnie ujawnione to wysokość gaży Majewskiego, a także całkowity budżet prowadzonej z jego udziałem kampanii nowych kont.

bDKraLXb

Pod koniec kwietnia po przesłuchaniach uprawnionego pracownika banku wszczęliśmy śledztwo, dotyczące podejrzenia ujawnienia osobom trzecim informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. To przestępstwo zagrożone karą do 2 lat więzienia – tak skomentowała sprawę wypowiedz Monika Lewandowska, rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej, w rozmowie z Dziennikiem.

Zarobki Szymona bardziej nawet niż klientów mogą irytować pracowników banku, którzy przez całe życie nie mają szansy zarobić tyle, ile celebryta na jednej kampanii reklamowej.

bDKraLXC
KOMENTARZE
(767)
mma
8 lat temu
Pko bp pracownikom ochrony (których jeszcze nie zwolnili) płaci 7zł na godzine a za sztuczne pajacowanie Majewskiego 3mln ? Dlaczego tego nie zbada prokuratura ? Wyzysk człowieka jest w porządku i nikt się tym nie zajmie a do obrony jakiegos bogatego pajaca prokuratura od razy chetna. Skandal !!!
Jacek Twarows...
9 lat temu
...................
gość
10 lat temu
To jest hańba dla tych gnoi na stanowiskach, że płacą lekką ręką takim ludziom tak ogromne gaże! I my, zwykli obywatele z naszych pieniędzy utrzymujemy ten burdel, a ktoś taki jak prezesik PKO BP i jemu podobni śmieją nam się w twarz!
bDKraLXD
gość
10 lat temu
zero dla wieloletnich klientów , a nie nowych , naiwnych !!!! potrafili wydzwaniać do pracy ,że przekroczyłeś 10 zł na koncie !!!!!!!
gość
10 lat temu
ZAMKNĘŁAŚ nie z powodu Szymona , tylko dziadowskich warunków i propozycji tego banku tkwiącego jeszcze w komunie .
gość
10 lat temu
PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ TE BZDETY CO NAPISAŁEŚ !!!
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
TO SPONSORUJ DALEJ TEN ARCHAICZNY BANK !!!!!
gość
10 lat temu
Dla mnie to on mniej niż ZERO, ZERO, ZERO. Nas katują beznadziejnymi głupawymi reklamami, nie raz nawet bandyckimi, bo strasznie krzykliwymi jak na nasze uszy. My widzowie pragniemy spokoju, kultury, my płacimy telewizji abonament, a ktos zarabia grube miliony za ZERO i inne dziadostwa krzykliwe z jakiejś obory,
gość
10 lat temu
i to za takie konto do Du a nie za zero :D
gość
10 lat temu
Najgorsza reklama!!! Właściwie to antyreklama. Nie można mieć zaufania do banku, który jest przedstawiany w idiotyczny sposób.
gość
10 lat temu
Też jestem pracownikiem i bardzo czekam aż ktoś zwróci uwagę na skrzętnie ukrywany a nagminnie stosowany mobbing sprzedażowy w PKO BP
gość
10 lat temu
jaki jest lepszy bank od PKO BP
bDKraLXv
gość
10 lat temu
a ja już zamknełam konto w tym banku.nie mam zamiaru sponsorować tego dupka Majewskiego i prezesów banku-dowidzenia.
...
Następna strona
bDKraLXX