Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarobił dla TVN... 151 MILIONÓW!

544
Podziel się

Wypada po milion na odcinek.

Zarobił dla TVN... 151 MILIONÓW!
bDYHLIJN

W tym tygodniu TVN wyemitowało 150 odcinek programu Kuba Wojewódzki. Przez pięć lat etatowy juror show-biznesu zapraszał do siebie gwiazdy mniej lub bardziej znane i promował się ich kosztem. W trakcie nadawania programu stacja zarobiła na reklamach aż 151 milionów złotych. Nic dziwnego, że Kuba występuje w niemal każdym kolejnym programie TVN-u.

Zaobserwować można jednak wyraźną tendencję spadkową. Największą widownię przed telewizory przyciągnął pierwszy sezon programu Wojewódzkiego, który w niedzielne wieczory oglądało średnio 3,11 miliony ludzi. Wiosną 2008 roku po zmianie godziny i dnia emisji show ilość fanów Kuby i jego dowcipu zaczęła mocno spadać. Najnowszy sezon talk-show ma najsłabsze wyniki od czasu rozpoczęcia emisji. Obecnie Wojewódzki ma widownię liczącą 1,7 miliona widzów.

Wam też już znudził się jego dowcip i komentarze, które powtarza w kolejnych programach poszukujących świeżych talentów? A może mimo to pozostaje jednak najlepszy w swojej kategorii?

bDYHLIJP
bDYHLIKq
KOMENTARZE
(544)
gość
10 lat temu
Kuba jest the best!!! uwielbiam go. super inteligentny , ma cieta replike , jego ironiczne komentarze lub stwierdzienia sa dla mnie nektarem .Kuba trafil sie wam w tej Polsce jak slepej kurze ziarnko....
gość
10 lat temu
Co z tego? Dla większości ludzi powyżej 25 lat jest po prostu telewizyjną k****, bez żadnej godności i honoru.
gość
10 lat temu
Niezly wynik! Choc chwilami robi z siebie blazna. Kocham K.
bDYHLIKr
gość
10 lat temu
czesław jest najlepszy!!!!!!!
gość
10 lat temu
Gdyby zaprosił RAZEM Dodę i Edytę byłoby bardzo fajnie :) Lubię je obie.
Najnowsze komentarze (544)
gość
10 lat temu
KCK
gość
10 lat temu
z*******y gość !
gość
10 lat temu
uwielbiam tego człowieka! za wiele rzeczy, najważniejszą jest dystans do siebie - to jest z*******e, nie udaje nikogo innego ;)
gość
10 lat temu
On wygląda jak Kazimiera Szczuka
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
"Wam też już znudził się jego dowcip i komentarze, które powtarza w kolejnych programach poszukujących świeżych talentów?" to chyba jakis zart, z reszta caly pudelek to jeden wielki zart
gość
10 lat temu
Kuba najlepszy
gość
10 lat temu
Sam jesteś kretynem pisząc takie złośliwe i durne teksty.Kuba jest bardzo inteligentym człowiekiem z dużą wiedzą ogólną jego trafne (w większości) riposty,komentarze są dla ludzi którzy je rozumieją i mają dystans do wielu rzeczy a nie dla takich zapyziałków. Spełnia w pełni swoją rolę maskotki telewizyjnej i jest w tym najlepszy!Chciałabym być choć w części tak błyskotliwa jak On.
bDYHLIKj
gość
10 lat temu
jest starym kawalerm, a więc naleciałości strokawalerskie, a więc przeżyteeeeeeeeeeeeek.
Lupus
10 lat temu
To mu chyba odpalą z tego 10 %.
gość
10 lat temu
Kuba jest najlepszy!!! :)
gość
10 lat temu
mówią,że nie ma ludzi nie zastąpionych,ale Kuba jest tym wyjątkiem.
gość
10 lat temu
Z*******Y KOLES.TYLE LAT ROBI SHOW Z POLSATEM WLACZNIE TO CHYBA 10 I NADAL BIERZE NOWE POMYSLY I RIPOSTY.RZADKO MA SLABSZY ODCINEK,W POROWNANIU DO MAJEWSKIEGO TO BOG DOWCIPU.A HEJTEROM MOWIE UWAZAJCIE BO TO G***O CO WYSYLACIE WAM WROCI!!!
gość
10 lat temu
Zawsze się go miło słucha i ogląda.Takiego jak on długo nie będzie.
...
Następna strona
bDYHLIKL