Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czesław się sprzedał, ale bardzo drogo"

554
Podziel się

Czy Czesław był "pod wpływem" udzielając tego wywiadu...? Co go tak pobudziło? Obejrzyjcie!

"Czesław się sprzedał, ale bardzo drogo"
bCyrtSjV

Podczas koncertu z okazji Juwenaliów w Słupsku Czesław Mozil udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat komentarzy o jego "zdradzie" sceny offowej. W rozmowie z Głosem Pomorza muzyk, który za jeden odcinek programu otrzymuje około 20 tysięcy złotych, jest wyraźnie dumny, że "istnieje" – czyli, że na przykład w tabloidach pojawiają się informacje na temat jego problemów erotycznych. Krążące w sieci wideo wzbudza jednak zainteresowanie z innego powodu. Czesław zachowuje się na nim dość dziwnie. Udzielał go pod wpływem jakichś używek, czy tylko alkoholu?

Mnie to bardzo, bardzo podnieca, jak tak można tworzyć popkulturę. Ja bardzo chciałem być częścią tego. To jest takie dość ironiczne, że można otrzymywać Fryderyki, sprzedawać płyty, ale nie istnieć dla niektórych ludzi. To niech ja istnieję, jako ten chłopczyk co ma grzywkę i się śmieje i niech dostaną wpierdol - wyjaśnił Czesław.

Czesław się sprzedał, ale bardzo drogo. Bardzo fajnie się sprzedał, jak Kuba Wojewódzki mówi – stwierdził. O czym my k... gadamy? Ktoś będzie mi mówił, jakie zarabiam sobie pieniądze? Wszystkie kompleksy małych gówniarzy... Piszcie pioseneczki i się sprzedajcie potem. Ja chętnie spłacę kredyt swojego mieszkania i ja chętnie kupię jeszcze drugie mieszkanie. Jestem gwiazdą, mam parcie na szkło i chciałem tego.

bCyrtSjX

Mniejsza o słowa Czesława - jak oceniacie jego zachowanie? Co mogło go tak pobudzić?

bCyrtSky
KOMENTARZE
(554)
violeta
9 lat temu
szczery ^ ^ ja go tam lubię. a jego akcent polski jest świetny.
gość
9 lat temu
Czesław jest z*******y!!!
gość
9 lat temu
czesio i nergal są ok. odwalcie się od nich. mówią co myślą sa prawdziwi a nie fałszywie zakłamani pseudo skromni i****i jak reszta celebrytów polskich
bCyrtSkz
gość
9 lat temu
on jest mega zakrecony
gość
9 lat temu
Kocham go xd
Najnowsze komentarze (554)
gość
8 lat temu
Czesław.!! On jest najlepszy.! :D jest taki słodki.! :)
gość
9 lat temu
Żywiec butelkowy rządzi :-) Czesław wie co dobre :-)
gość
9 lat temu
zalosne sprzedal idealy
gość
9 lat temu
powiedział w sumie prawdę o sobie:)
gość
9 lat temu
Przecież on był nawalony. Też nie możecie go oceniać za to co ktoś mówi po pijaku. Co innego jak p*****y głupoty na trzeźwo.
gość
9 lat temu
czeław jest z*******y
gość
9 lat temu
I co z tego ? Chłopczyk może sobie robić co chce ... :) Wolny kraj . ! A jak Kwachu był pijany, to niby dobrze ? Czesław jest szczery, otwarty i niczego nie ukrywa .. ja się tam cieszę ..
gość
9 lat temu
wara od czeska ! czesiek swoj chłop jest ! ma wy******bane na wszystko i tyle w temacie !!
bCyrtSkr
Gość:)
9 lat temu
ma racje skoro każdy człowiek mam prawo do jakiś tam zarobków za wykonana prace to czego nie zarabiać dobrze a on ma lepiej bo jego praca muzyka to również jego pasja. zarabiać dużą kasę za coś co kocha się robić; sukces:))
I
9 lat temu
nie wierze, że sie nie jąkał . ;d i tak jest debeściakk
gość
9 lat temu
Moim zdaniem Czesio olewa tych, którym inni tak zwani "celebryci" podlizują się do granic możliwości. Wychodzi poza schemat, co jest zawsze ryzykowne. Fakt, że występuje w X Factorze nie oznacza, że się sprzedał. Brawo dla niego ;) za odwagę i własne zdanie, tak teraz rzadko spotykane i cenione.
gość
9 lat temu
Czesław ma moc
gość
9 lat temu
Mozil się już przejadł.Za dużo go ostatnio wszędzie.Jako tajemniczy chłopak był ciekawszy.Teraz wydaje się być zwykłym chłoptasiem,nerwowym i śmiesznym.
gość
9 lat temu
Czesiu byłeś najlepszy w Słupsku ! dziękujemy ;)
...
Następna strona
bCyrtSkT