Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zażądała 15 tysięcy za dzień pracy!

309
Podziel się

"Nie może zrozumieć, że TVP nie ma takiego budżetu."

Zażądała 15 tysięcy za dzień pracy!
bDKwPYMl

Katarzynę Figurę niezbyt często można ogladać w serialach. Ale kiedy jużzdecyduje się wystąpić w telewizji, ceni się dość wysoko. Niedawno otrzymała propozycję roli w nowej produkcji TVP pt. Złota klatka. Negocjacje jednak utknęły, gdyz okazało się, że stacja nie jest w stanie sprostać finansowym żądaniom aktorki.

W odpowiedzi na zaoferowane 8 tysięcy złotych, Figura dała do zrozumienia, że za mniej niż 15 tysięcy za dzień pracy w ogóle nie opłaca jej się przychodzić na plan.

Jej argumentem jest to, ze Borys Szyc zarabia bardzo dużo w "Przepisie na życie", a to właśnie jego udział sprawił, że serial TVN stał się hitem - mówi Faktowi osoba z produkcji nowego serialu. Nie może zrozumieć, że TVP nie ma takiego budżetu.

bDKwPYMn

Podobno aktorka postanowiła wziąć producentów na przeczekanie. Na szczęście dla siebie może pozwolić sobie na przerwę w pracy. Jesienią na ekrany kin wejdą dwa filmy fabularne z jej udzialem, zarobiła także krocie na reklamie frytek. Uważa więc, że może sobie pozwolić na fochy. Taka strategia nie zawsze jednak kończy się sukcesem. Boleśnie przekonała się o tym Joanna Brodzik, która do tej pory żałuje, że przez swoje grymasy straciła główną rolę w popularnym Przepisie na życie. Zastapiono ją mniej kapryśną i przede wszystkim tańszą Magdaleną Kumorek.

Tak to już jest w show-biznesie - prawie każdego można szybko kimś zastąpić. Gwiazdy będące chwilowo "na fali" często o tym zapominają.

bDKwPYMO
KOMENTARZE
(309)
gość
10 lat temu
niech sobie wetnie frytkę stara rura:)
gość
10 lat temu
stara matrona,kto ja chce sluchac i ogladac.Takie wraki to na emeryture,a nie na ekran.
gość
10 lat temu
a ja niechcę wcale jej oglądać .Płacę abonament więc chyba mam coś do powiedzenia.Sama haruję za 50 zł na dzień .
bDKwPYMP
gość
10 lat temu
ale mi gwiazda stara i łysa udająca podlotka .Już zapomniała jak się pijana tarzała na chodniku .A nawet wylądowała w izbie wytrzeżwień .Takie mamy gwiazdy .
gość
10 lat temu
Kaśka "chwilowo na fali"... was posrało już po prostu.... i porównanie do brodzik.... pudel - dno!
Benigna.bloog...
10 lat temu
Tylko Kaśka już od dawna nie jest na fali.
gość
10 lat temu
obejdzie sie bez niej. W glowach im sie pomieszalo, tylko za dzien pracy dostawac!
gość
10 lat temu
zwłaszcza, że to tylko aktorka... nie mogę zrozumieć, dlaczego ludziom z tej branży wydaje się, że telewidzowie koniecznie chcą ich oglądać...
gość
10 lat temu
pięknie wyszła na pierwszym zdjęciu. świetna babka
gość
10 lat temu
a kto by chcial ja ogladac???? niech sie stacja nie da wy**jac, nikt jej nie lubi a patrzec na prawde nie ma no co...
gość
10 lat temu
ps
gość
10 lat temu
jest świetną aktorką
gość
10 lat temu
OBRZYDLIWA STARA RU..A.WE ŁBIE SIE PRZEWRACA.ZA CO MAJĄ JEJ PŁACIĆ JEST BRZYDKA JAK NOC.
bDKwPYMH
gość
10 lat temu
?!? za 8 tys. to na plan nie przyjdzie?!? i bardzo dobrze, niech nie przychodzi, nikt nie chce patrzeć na tą łysiejącą, pomarszczoną, wyjątkowo brzydko starzejącą się babę!!! we łbie jej się przewróciło!!!
...
Następna strona
bDKwPYNj