Trwa ładowanie...
Przejdź na

"You Can Dance 6" zarobił 39 MILIONÓW!

350
Podziel się:

TVN szykuje już 7. edycję. A może już wystarczy?

"You Can Dance 6" zarobił 39 MILIONÓW!
bECnPjph

W środę zwycięstwem Dominika Olechowskiego zakończyła się 6. edycja You Can Dance. Okazuje się, że zmiany wprowadzone w programie nie wyszły mu na dobre. Jedynie czwarta seria show miała gorszą oglądalność niż ta, która się właśnie skończyła. Czyżby widzowie byli już znudzeni formatem? Gorsze wyniki nie przeszkadzają jednak szefom TVN-u. Rozpoczęto już prace nad 7. edycją.

Jak podają Wirtualne Media, pomimo tego że 6. edycję oglądało o 300 tysięcy widzów mniej niż 5., program nadal prowadził w swoim paśmie. Nie był mu w stanie zagrozić nawet mocno reklamowany nowy serial Dwójki, Rodzinka.pl,ze świeżo nawróconym na wartości rodzinne Karolakiem. You Can Dance oglądało średnio 2,69 miliona widzów.

Pomimo spadku oglądalności, stacja podwyższyła ceny reklam emitowanych w przerwach programu. Tym sposobem 6. edycja zarobiła 38,8 miliona złotych, czyli o 5,6 miliona więcej, niż rok temu.

bECnPjpj

Jak myślicie, dlaczego coraz mniej osób ogląda program? Czy to wina zmian personalnych? A może po prostu jest ograniczona liczba ludzi, którzy potrafią się ekscytować 6. czy 7. edycją tego samego show... Myślicie, że już wystarczy?

bECnPjpK
KOMENTARZE
(350)
gość
10 lat temu
Kazadi obrzydzila mi YCD kompletnie!!! A jej "spontaniczne" wypowiedzi i zarty wzgledem jury sa zalosne, infantylne i az mi wstyd za tą dziewuche!
gość
10 lat temu
Po pierwsze nowa prowadząca jest tak wkurzająca,że można się na nią zerzygać,a poza tym,niestety,poziom uczesników dosyć kiepski.I wciąż wszyscy tańczą to samo.
gość
10 lat temu
I starczy
bECnPjpL
gość
10 lat temu
wszyscy sa do bani
gość
10 lat temu
kk
Najnowsze komentarze (350)
gość
10 lat temu
Może i prowadząca nie jest najlepsza ( Kinga Rusin była lepsza), ale i tak kocham ten program i będę oglądać jego kolejne edycje!
dancer ;D
10 lat temu
mnie nie obchodzi kazadi...obchodzą mnie występy uczestników. Dlatego to ogladam...może ten kto nie tańczy nie rozumie tego,że aby dostać się do finałowej ekipy trzeba naprawdę duużo pracy poświęcić.Mam nadzieję,że nie ściągną z anteny tego programu bo za jakieś 2 lata sama chcę iść na casting.ale wiem,że przede mną dużó pracy. :) taki program to fajna sprawa dla wielu tancerzy :) ten program sławi taniec w pozytywnym znaczeniu :) proppsiki dla wszystkich tancerzy :) wbijajcie do tego programu i nie przejmujcie się opinią innych! ;D
gość
10 lat temu
WYSTARCZY!!! już 3 edycja była przegięciem! Kto to jeszcze ogląda? Czy ludzie nie mają życia, że oglądają po 30 edycji durnych programów?
gość
10 lat temu
niee ! super jest ! dajmy szansę następnym!
gość
10 lat temu
mnie wkurza że Kazadi tam prowadzi śpiewa tańczy i co jeszcze?! Może w 7 edycji będziemy na NIĄ oddawać głosy?! Tak pcha się na chama....
gość
10 lat temu
ja wciąż jestem wielką fanką :)
gość
10 lat temu
Uwielbian YCD! Niech tylko tego nie kończą! niech skończą Taniec z Gwiadami! YCD rullez!
gość
10 lat temu
co raz gorsi uczestnicy po prostu... dominik tez zupelnie bezbarwny gosc
bECnPjpD
gość
10 lat temu
Uwielbiam YCD, ale kiedyś Mucha a teraz Kazadi skutecznie mi go obrzydzają... Kazadi wdzięczy się jak nastolatka, nie wspomnę o idiotycznym śmiechu - żenada. Jest sztuczna jak piersi Dody! Ale i tak będę oglądać kolejne edycje, oczywiście wyłącznie ze względu na taniec.
gość
10 lat temu
39 mln a zwycięzca dostaje marne 100 tys zal
gość
10 lat temu
jak dla mnie to ten program jest świetny! mogłabym go oglądac nieskończenie wiele razy! ja chcę 7 edycje!;)) czekam z niecierpliwością ;**
gość
10 lat temu
ZGREDZIKI . PL
gość
10 lat temu
niech bedzie 7 edycja YCD ! `` ; )
gość
10 lat temu
ja chce 7 w tym samym skladzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECnPjqw
bECnPjqx
bECnPjqy
bECnPjqz
bECnPjqA
bECnPjqf