Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dodzie grozi... wózek inwalidzki?

591
Podziel się

Rodzina i przyjaciele tego się boją.

Dodzie grozi... wózek inwalidzki?
bDfaVZXF

Z poważnym schorzeniem kręgosłupa Dorota zmaga się od dawna. Od lat mam chory kręgosłup i zawsze odzywa się on w najmniej odpowiednim momencie - przyznała kilka dni temu, kiedy własnie się odezwał. Jak wiadomo, skończyło się na silnym zastrzyku sterydowym, koncercie na siedząco w Gostyniu i podróżą helikopterem do Sopotu w pozycji leżącej.

Jak dowiedział się Fakt, kręgosłup Dody jest w tak fatalnym stanie, że jej rodzina i przyjaciele martwią się, że jak tak dalej pójdzie, będzie musiała poruszać się na... wózku inwalidzkim.

Doda przyznała zresztą, że jej schorzenie kwalifikuje ją do pierwszej grupy inwalidzkiej. Natychmiast pojawiły się głosy, że niewystarczająco dba o siebie. Nietrudno bowiem spotkać ją w butach na bardzo wysokim obcasie, co zdaniem lekarzy, fatalnie wpływa na kręgosłup nawet zdrowej osoby, a co dopiero inwalidki pierwszej grupy.

bDfaVZXH

Skupiłam się na tym, by nie pogłębiać mojej kontuzji - tłumaczy się w tabloidzie Doda. Ale to nie jest proste, jak ponosi publiczność i energia na scenie.

Buty wybiera się przed występem. Niestety, jak widać, naprawdę trudno jest zrezygnować z wysokich obcasów. Szczególnie jeżeli jest się od nich uzależnionym i ma w domu setki najmodniejszych par.

bDfaVZXN
bDfaVZYi
KOMENTARZE
(591)
gość
9 lat temu
to już któryś rok z rzędu grozi jej wózek - i co? - i dalej bez wózka?
gość
9 lat temu
Przecież przy inwalidztwie I grupy jest całkowity zakaz pracy - i co na to ZUS? Odbierają renty ludziom bez nóg a tej pani dali i patrzą jak pracuje i zarabia ciężkie pieniądze to jest w porządku?
gość
9 lat temu
Pic na wode ten caly uraz kregoslupa!!!!
bDfaVZYj
gość
9 lat temu
bzdura medialna!
gość
9 lat temu
Doloze sie chetnie do tego wozka inwalidzkiego!Moze zaloze Fundacie Smroda....Wszyscy sie zrzuca i bedzie szal kregoslupa...
Najnowsze komentarze (591)
lord of pande...
8 lat temu
Doda na pierwszym zdjęciu wygląda jak pedobear
gość
9 lat temu
Jejku ludzie... Troche serca!!!! Jak to mówią "w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy" Jak ona ma to udowodnić? Pokazując zdjęcia RTG? Nawet w taki sposób wszyscy by pisali że to"ściema, pewnie jakis fotoschop" itd. Dajcie spokój
gość
9 lat temu
wcale ze nie doda bendzie zdrowa i kropka
gość
9 lat temu
Dodzie nic nie będzie !! Bzdury piszą ;/
gość
9 lat temu
co ty wiesz,zobacz ja na zywo i wtedy wypowiadaj sie,po co o niej czytasz zazdrosniku!
gość
9 lat temu
zwykły lans
gość
9 lat temu
KONCERT W GOSTYNIU NIE ODBYŁ SIĘ NA SIEDZĄCO!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
czy t y wiesz w ogóle co to jest haluks ?? masakra
bDfaVZYb
gość
9 lat temu
tak już jest!niestety! ale to jest trochę jej wina,bo przecież jakby nie chodziła na tych szpilach to by przecież miała kręgosłup zdrowy.nie? ale to od tego nie zależy,ale trochę co prawda zależy. ja nie mówię ,że nie ma chodzić wogłule na tych szpilach, ale z umiarem!
gość
9 lat temu
bujaja ale doda jest sp
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
niezle buty
gość
9 lat temu
Ale bzdura kłębek kłamstw wymyślonych tylko przez nia
marcin13061
9 lat temu
co za glupoty jestem z gostynia bylem na koncercie i nie spiewala na siedzaco miala tylko plaskie buty...
...
Następna strona
bDfaVZYD