Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal kończy dziś 34 lata! (ZDJĘCIA)

1611
Podziel się:

Czego mu życzycie?

Nergal kończy dziś 34 lata! (ZDJĘCIA)
bECeLLFN

Do czasu słynnego romansu z "różową królową", Adam Darski pozostawał szalenie popularnym muzykiem... za granicą. Jego zespół Behemoth osiągał (i nadal osiąga) ogromne sukcesy na całym świecie, w Polsce pozostając jednak mało znanym. Na pewno nie można było go nazwać "celebrytą". Kiedy zaczął się spotykać z Dodą, mieliśmy nawet problem ze znalezieniem jego zdjęć bez makijażu, aby pokazać Wam, jak wygląda jej najnowszy kochanek.

Jak się wkrótce okazało, Nergal szybko zrozumiał zasady rządzące polskim show biznesem i sprawnie się do nich dostosował. Zaczął chodzić na bankiety, udzielać więcej wywiadów, towarzyszyć narzeczonej niemal na każdej imprezie. Kiedy zachorował, to ona zorganizowała wielką akcję poszukiwania dawców szpiku. Mimo że związek ten należy już do przeszłości, a Dorota odkłada słuchawkę, gdy Darski gratuluje jej zdjęcia z penisem (zobacz: Nergal o płycie Dody: "KUREWSKO DOBRA!"), wiele wskazuje na to, że zdobytą w kraju popularność Darski dobrze wykorzysta. Jak na razie intensywnie włączył się w promowanie idei dawstwa, ostatnio został laureatem nagrody imienia Agaty Mróz.

Czego chcielibyście mu życzyć w dniu 34. urodzin? Na pewno dużo zdrowia i... pojedniania z Dodą?

bECeLLFP
bECeLLFV
bECeLLFW
bECeLLFX
bECeLLFY
bECeLLGq
KOMENTARZE
(1611)
gość
10 lat temu
mądrej kobiety zeby nastepny raz nie polecial na silikony
gość
10 lat temu
Nawrócenia...i zdrowia..
gość
10 lat temu
nergus - lalus! Doduś on nie byl Ciebie wart!
bECeLLGr
gość
10 lat temu
Zdrowia Adam i wszystkiego naj!!!!
gość
10 lat temu
jak dla ciebie 30-letni człowiek jest babcią to taki "mądry" jesteś, że ho, ho!
Najnowsze komentarze (1611)
http://www.in...
8 lat temu
nice articles
http://www.ch...
8 lat temu
ths
gość
10 lat temu
Zdrówka, szczęścia bo to najważniejsze!!!!! a Doda napewno żałuje!!!! Kto nie chciałby taakiego faceta? Mądry, sexowny, męski, tolerancyjny..... Ciacho jakich mało :) mniam mniam
gość
10 lat temu
i****i z was i tyle ! ona mu pomogła, dzięki niej on żyje, a nawet jej nie podziękował tylko bezlitośnie rzucił i tyle, życzę ci Nergalku kochany żebyś sobie znalazł taką samą idiotkę jakim ty jesteś idiotom i spie****aj do tego twojego szatana!
gość
10 lat temu
Z*****j psie je*bany
gość
10 lat temu
on jest okropny!!
gość
10 lat temu
Zdrowia i żeby zapomniał o Dodzie
gość
10 lat temu
Doda posłużyła jedynie jako trampolina. Zbyt późno się zorientowała. No cóż, na inteligentną to on nie trafił, to też skrupulatnie to wykorzystał. Życzę zdrówka!
bECeLLGj
gość
10 lat temu
ta a czepiają sie SZPAKA! Nergal takiiii sam i też sie MALUJE !
gość
10 lat temu
ochyda z tym lizaniem!
gość
10 lat temu
żeby sie w piekle smazył bo to szumowina ;]
gość
10 lat temu
TYle dla niego zrobila i dla innych a on jej podziekowal!!! S****A i tyle!!!..tak sie nie robi!!! ale on p****k!!! i tyle!!
gość
10 lat temu
A ja mu życzę, żeby się nawrócił.
gość
10 lat temu
POPIERAM I PRZYŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ ZNALEZIENIA SOBIE MĄDREJ, A PRZEDE WSZYSTKIM ŻYCIOWEJ I INTELEKTUALNIE ROZWINIĘTEJ DO JEGO POZIOMU KOBIETY, OBY UNIKAŁ PORAŻEK JAK DODA!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECeLLHc
bECeLLHd
bECeLLHe
bECeLLHf
bECeLLHg
bECeLLGL