Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?

1185
Podziel się

W ostatniej chwili zadzwonił do przyjaciela...

Zażył 30 tabletek! CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?
bEhhNNVh

Jak pisaliśmy w nocy, bokser Krzysztof "Diablo" Włodarczyk został przewieziony na oddział toksykologiczny warszawskiego Szpitala Praskiego. Zmagający się z trwającą od dwóch lat depresją sportowiec zażył około 30 tabletek leków antydepresyjnych... Na szczęście okazał jeszcze na tyle przytomności umysłu, by zadzwonić do jednego ze swoich przyjaciół z prośbą o ratunek. Tej rozmowie prawdopodobnie zawdzięcza życie. Czy chciał popełnić samobójstwo...?

W czwartek ok. godziny 13-tej Krzysiek zadzwonił do mnie i powiedział, że łyknął sporo tabletek - mówi w rozmowie z Faktem szwagier boksera, Tomasz Babiloński. Mówił, że słabnie i żebym przyjechał jak najszybciej. Pognałem do Piaseczna, po drodze dzwoniłem do innych bokserów: Tomka Hutkowskiego i Pawła Kołodzieja. Oni przyjechali na miejsce przede mną. Gdy ja tam przybyłem, Krzysiek był nieprzytomny. Niedługo przyjechała karetka i zabrała go do szpitala.

Powodu próby samobójczej Włodarczyka jego przyjaciele upatrują w problemach małżeńskich, z którymi sobie nie radzi.

bEhhNNVj

Nie pokazywał tego na zewnątrz, ale bardzo to przeżywał - mówi informator tabloidu.

Żona boksera przebywa obecnie w Hiszpanii. Według najświeższych informacji życiu Włodarczyka nie zagraża już niebezpieczeństwo. Wczoraj wieczorem zaczął odzyskiwać przytomność.

_**Odwiedziłem go, poznał mnie**_ - potwierdza w rozmowie z tabloidem szwagier boksera. Wprawdzie ciężko było mu mówić, ale czuje się coraz lepiej. Czasami jeszcze traci przytomność, nie ma już jednak zagrożenia życia. Z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Pytanie, czy dojdzie do siebie również psychicznie.

bEhhNNVp
bEhhNNVK
KOMENTARZE
(1185)
gość
10 lat temu
Oj Krzysiek ale nawywijales!
gość
10 lat temu
niby twardy a jednak
gość
10 lat temu
Jak czytam takie teksty typu I TO WSZYSTKO PRZEZ KOBIETĘ TO AŻ SIĘ RZYGAĆ CHCE.Widzę że Krzysiu to święta osoba która jak przykładny mąż praca dom praca dom żona i dziecko i spacerek itd itd.No to muszę was zmartwić bo Krzysiu nie chowa się na ZŁOTYCH TARASACH Z LAFIRYDAMI.
bEhhNNVL
gość
10 lat temu
okolo rok temu widzialam go w galerii krakowskiej z dwiema około 18 letnimi dziewczynami i sie zdziwilam, ze ma zone i takie rzeczy...
gość
10 lat temu
ale ten szwagier rozgadany
Najnowsze komentarze (1185)
to
2 lata temu
yuiopasdfgQwert pisał qp grał '?hp
gość
6 lat temu
może po 40 byłby spokój
gość
6 lat temu
SZKODA ŻE TYLKO CHCIŁ -P***N !!!
gość
6 lat temu
SZKODA ŻE TYLKO CHCIŁ -P***N !!!
gość
6 lat temu
SZKODA ŻE TYLKO CHCIŁ -P***N !!!
lucek
6 lat temu
po co go odratowali?selekcja naturalana, bylo by jednego debila mniej
gość
7 lat temu
frajer - najpierw zdradza a potem takie cyrki
gość
7 lat temu
jak popełnić samobójstwo
bEhhNNVD
gość
8 lat temu
tylko tchórz i ciota popełnia samobójstwo!!!!!! chyba ze ktoś go zmusił to co innego !!!!! ale jego nikt nie zmusił chyba ze czakijew który jutro go K>O>
gość
8 lat temu
to że niby zdradził swoją żonę ,a wy którzy się wypowiadacie skąd możecie wiedzieć gdzie jest prawda, ja wiem prawda zawsze jest po środku nigdy w małżeństwie nie można winić jednej strony zawsze wina jest po połowie , a ja widzie że lubicie mieć swoje zdanie czyli ludzie , bo jesteście mądrzy od Salomona i od Boga, uważajcie co mówicie bo co mówicie jest dla mnie bardzo prostackie, ludzie lubią tworzyć plotki,a to złe niech on żyje swoim życiem, dajcie mu spokój.
gość
8 lat temu
ich już tu nie nie ma, my jesteśmy , z swoimi problemami i pamięcią złych dni życia za dzieciństwa jak i dorosłości , a to jak najbardziej boli , i ciągnie się za nami do końca naszych dni.
gość
8 lat temu
z drugiej strony oni nas urodzili i nie mamy prawa odebrać sobie życia , ale czy my się prosiliśmy na ten świat ?
gość
8 lat temu
współczuje mu wiem jaki to ból, ja już próbowałem kilka kilka razy, leki nie pomagają ,żyły bolą powieszenie też szukam czegoś nowego na internecie, możne trujące rośliny tego mamy ful
gość
10 lat temu
tak naprawde to nie chciał umierać bo jest wiele skuteczniejszych sposobów na odejście z tego świata
...
Następna strona
bEhhNNWf