Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdan: "Niech Doda nie kończy kariery!"

848
Podziel się:

Radek korzysta z okazji i "apeluje" do byłej żony...

Majdan: "Niech Doda nie kończy kariery!"
bEKzXwgl

Niedawne wyznanie Dody, które można sprowadzić do jednego słowa - "wysiadam" - wywołało spore zamieszanie. Chodzić może o ciążę, ale też o przerwę w karierze. Na łamach Super Expressu do Rabczewskiej postanowił zaapelować jej... były mąż, Radosław Majdan. To wzruszające, jak potrafi wykorzystać każdą okazję, by zaistnieć w tabloidzie.

Doda nie powinna zakończyć kariery i mam nadzieję, że tego nie zrobi - mówi zaniepokojony Radzio. Jeśli teraz ma zły okres w życiu, powinna to przeczekać. Jest dobrą piosenkarką i życzę jej wielu sukcesów.

Z kolei zdaniem lidera zespołu Big Cyc, Krzysztofa Skiby, zapowiedź końca kariery to jedna z typowych dla Dody sztuczek marketingowych:

bEKzXwgn

To jest próba zwrócenia na siebie uwagi - twierdzi. Może chce odpocząć. Może to chwilowe zmęczenie organizmu. Jeżeli chandra jest duża, daję jej maks pół roku. Może to chwilowe zmęczenie organizmu? To zwierzę sceniczne i na pewno zatęskni za koncertami, za blichtrem. Niebawem pewnie usłyszymy o koncertach pod hasłem "Wracam do swoich fanów". To znany zabieg w show biznesie, z tego co pamiętam, zespół Kult rozpadał się jakieś 4 razy i zawsze ich powroty wiązały się z wielkimi trasami koncertowymi.

Swoje zdanie na temat rzekomych planów Dody wyraził również... Krzysztof Krawczyk:

Zarówno ja jak i Maryla oprócz sukcesów mieliśmy także porażki, ale nigdy nie chcieliśmy odejść od śpiewania. Dodam, że cenię nie tylko postać, jaką potrafiła stworzyć Doda, ale i piosenki, które jakby w tym wszystkim były niezauważone. Tak dalece, że moja najnowsza płyta powstanie we współpracy z Tomaszem Lubertem, który współpracował także z Dodą.

Muzyk i kompozytor, Marek Sośnicki, ma nawet pomysł na dalszą karierę Dody: Powinna być jednak mniej wulgarna - ocenia. Kobieca Doda zrobiłaby wrażenie. Powinna znaleźć sobie dobrych producentów i zmienić swoje swoje otoczenie, bo źle jej doradza. Nie powinna marnować pozycji, którą ma. Na zakończenie kariery przez nią jest dużo za wcześnie. Może to zrobić po czterdziestce, ale nie teraz.

bEKzXwgt

Zmartwilibyście, gdyby okazało się, że chce przestać śpiewać? I czy to w ogóle możliwe?

bEKzXwgO
KOMENTARZE
(848)
gość
10 lat temu
ja widzę Dodę w rockowym repertuarze - taki jej pasuje!
gość
10 lat temu
Majdan czy cię popieprzyło???
gość
10 lat temu
doda w uszach wygladasz jak elf ;-)
bEKzXwgP
gość
10 lat temu
Doda kończ karierę nie rób sobie siary!!!
gość
10 lat temu
marketing w żałosnym wydaniu ale buraki w Polsce nie dadzą się na to nabrać
Najnowsze komentarze (848)
gość
10 lat temu
a to ona w ogóel spiewa??? hmmmm.... ciekawe
gość
10 lat temu
a niech kończy nikt nie będzie tęsknił
gość
10 lat temu
jak dla mnie i pewnie dla wielu myslacych ludzi, Doda nie jest artystką, lecz jedynie komediantką- skandalistką, robiącą rozdmuch z przedziwnych zyciowych przygod jak mycie wlosow. Dodam niewychowana wulgarna ulicznica
gość
10 lat temu
niech już ta tandeta Doda zniknie
gość
10 lat temu
sadze ze niestety tak szybko sie jej nie pozbedziemy
gość
10 lat temu
wyjatkowo prymitywna baba
gość
10 lat temu
DNO - pod każdym względem
gość
10 lat temu
dno i kilo mułu - spadaj na wieś
bEKzXwgH
gość
10 lat temu
radku nikt jej nie chce już ogladać przecież jest beznadziejna
gość
10 lat temu
bla , bla , bla , ...sama nie wiesz co piszesz..
gość
10 lat temu
nie tworz historii , bo Radzio ma gdzies czego ty chcesz
gość
10 lat temu
DOKLADNIE , MYSLI , ZE BURAKI W TO UWIERZA ..
gość
10 lat temu
wreszcie słuszna decyzja
gość
10 lat temu
Kilka opcji …. co teraz będzie robić ta pani? a) wraca do korzeni i obciąga piłkarskie pały po szatniach b) produkcja filmów xxx z nieograniczoną liczbą "batów" c) rozkopywanie grobów i odcinanie rączek d) pokaz umiejętności scenicznych na wschodzie e) drogówka f) operacja odcięcia penisa g) wybielanie silikonu po żółtych pomyjach h) operacja .... hm .... jak to określić .... masy w głowie i) usługi w powietrzu dla starszych panów ze strony tatusia j) machanie cyckami przed Elfami k) przerabianie okładki z 7 pokus na 7 nieszczęść l) edukacja ile to 15.000 - do - 32.000.000 ł) emigracja przed obrzucaniem burakami m) leczenie łysiny n) rewolucja w przemyśle zamiana złota na blachę o) kurs masażu Elfickiego odbytu p) własny program publicystyczny „Taniec z Lodami” r) zatrudnienie na zapleczu - pucybut Louboutina s) prasowanie zrytego beretu t) studia języków obcych … hm, jak ogarnąć te dźwięki … Koński u) kolejna promocja z Hitem „uuuuu aaaaa oooo mmm” w) polowanie z harpunem na koty x)operacyjne zwarcie warg za pomocą klamry y) ciąża z Dżagą z) opanowanie pojęcia IQ drogą medytacji nad swoją postacią Czy na forum jest psychoanalityk, naukowiec, wizjoner?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKzXwhA
bEKzXwhB
bEKzXwhC
bEKzXwhD
bEKzXwhE
bEKzXwhj