Machalica zapłaci 10 tysięcy kary!

161
Podziel się

To była wyjątkowo droga impreza...

Machalica zapłaci 10 tysięcy kary!

Jak pisaliśmy wczoraj, pijany Piotr Machalica został zmuszony do opuszczenia samolotu lecącego do USA z powodu awantury, jaką wszczął na pokładzie. Pasażerowie zaprotestowali przeciwko podróży w towarzystwie agresywnego aktora, więc kapitan, w obawie o bezpieczeństwo lotu, poprosił straż graniczną o interwencję. Zobacz: WYRZUCILI PIJANEGO Machalicę z samolotu!

Machalica po wytrzeźwieniu z poleciał do Stanów innym samolotem, jednak po powrocie do Polski będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania.

W każdej sytuacji gdy LOT ponosi szkodę z tytułu przedmiotowego opóźnienia, ma prawo dochodzić jej naprawienia od pasażerów, którzy swoim zachowaniem spowodowali opóźnienie samolotu - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem przedstawiciel polskiego przewoźnika.

Każda minuta opóźnienia wyceniona jest na 72 euro czyli około 300 złotych. A Machalica opóźnił start o 35 minut. To oznacza, że zapłaci ponad 10 tysięcy złotych kary.

Co musi być nie tak z człowiekiem, żeby robił po pijaku awantury na pokładzie samolotu i psuł lot tylu ludziom? Warto pamiętać, że rekord w tej konkurencji pobiła (niemal dosłownie...) Edyta Olszówka. Była kochanka Machalicy wściekła się na stewardesę, która odmówiła jej kolejnych dawek alkoholu. W amoku rzuciła się na nią i postanowiła ukarać fizycznie.

Jak wielkie muszą mieć problemy ze sobą, żeby tak nie szanować innych?

KOMENTARZE
(161)
gość
9 lat temu
ALE MA TWARZ PIJACKA
gość
9 lat temu
moi
muszek
9 lat temu
Pijackie mordy celebrytów. Wydaje im się , że mogą robić co chcą na pokładzie samolotu. Ta stewa , którą ta pijaczka szarpała za włosy, to najukochańsza osoba w polskich liniach LOT-u. Tylko taka buracka pijaczka mogła tego nie zauważyć. Dobrała się idealnie z kolegą.
gość
9 lat temu
dlaczego jeszcze ich zatrudniają!!!!!!??para degeneratów.
gość
9 lat temu
A kogo to obchodzi? A kto to jest?
Najnowsze komentarze (161)
gość
9 lat temu
trzeźwych i dobrze ułożonych z samolotów nie wyrzucają, psychologu od siedmiu boleści
gość
9 lat temu
kim są ci ludzie????????
PRZECZYTAJ!!!
9 lat temu
U...DZIWNY
gość
9 lat temu
Wy debile z pudelka co wy macie za informacje, za ten czy jesy mandat karny w wys. 1000 PLn i to wszystko, a tak po zatym to kto stwierdził że Obywatel Machalica był pijany ile miał promili czy dmuchał w balon, czy pobrano mu krew. Tylka na tej podstwie można autorytatywnie stwierdzić że ktoś był pod wpływem.
gość
9 lat temu
oj wszyscy lubimy sobie nieraz popić !czy tak nie jest? niekiedy się zapominamy!!!
gość
9 lat temu
Olszowka to świetna aktorka.
gość
9 lat temu
? Przecież BEYonce uważa (i słusznie) , że bachornośc jest obleśna, bo jak asystowała przy porodzie siostry, to mało się nie z rzygała.... niech wynajmie surogatkę!!
gość
9 lat temu
?? Przecież BEYonce uważa (i słusznie) , że bachornośc jest obleśna, bo jak asystowała przy porodzie siostry, to mało się nie z rzygała.... niech wynajmie surogatkę!!
gość
9 lat temu
?? Przecież BEYonce uważa (i słusznie) , że bachornośc jest obleśna, bo jak asystowała przy porodzie siostry, to mało się nie zrzygała.... niech wynajmie surogatkę!!
gość
9 lat temu
Machalica jest GENIALNYM aktorem i mordy w kubeł wy nigdy nie macie gorszeo dnia i nigdy sie nei upijacie?
gość
9 lat temu
jak kazdy przecietny polak.. wiec o co chodzi?
gość
9 lat temu
Dwie moczymordy
gość
9 lat temu
olszowka jest bardzo sexy !!!
gość
9 lat temu
dorodek?chyba dorobek gluptasku
...
Następna strona