Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Za 6 tygodni musi prowadzić!"

137
Podziel się:

"Nie spodziewam się, że będzie tak szybki, jak w ubiegłym roku."

"Za 6 tygodni musi prowadzić!"
bECrvkPV

Jak pisaliśmy kilka godzin temu, szefowie teamu Lotus Renault nie chcą już dłużej czekac na Roberta Kubicę. Wygląda nawet na to, że są skłonni spisać go na straty (zobacz: "Przyszłość Kubicy jest niepewna"). Robert musi teraz udowodnić, że jest w stanie prowadzić. Ma na to tylko 6 tygodni.

Nieważne, czy będzie to symulator, czy szybki samochód - podkreśla jego menedżer Daniele Morelli. Istotne, czy będzie w stanie prowadzić. Wystarczy nam, by mógł trzymać kierownicę i nią kręcić. Wydaje nam się, że będzie mógł sprawdzić, na co go stać.

Szef Renault zapowiedział niedawno, że najpóźniej do końca października musi mieć potwierdzenie startu Kubicy w 2012 roku.

bECrvkPX

Nie spodziewam się, że będzie tak szybki, jak w ubiegłym roku - przyznaje Eric Boullier. Ale muszę się przekonać, czy jest w stanie to zrobić i wierzyć, że tak się stanie.

Obecnie największym problemem Kubicy jest brak siły w prawej ręce, tej, której omal nie stracił. Miał ją unieruchomioną przez minione poł roku.

bECrvkQy
KOMENTARZE
(137)
gość
10 lat temu
niech sobie da spokój.Pieniądze już zarobił,majątek pomnożył ale życie ma tylko jedno.Dać sobie spokój z wyścigami - nic nie robić,korzystać z życia!!!
gość
10 lat temu
To paranoja !Jak taki czlowiek ma usiasc za kierownica?To jest chore!
gość
10 lat temu
wiadomo, że nie będzie jeździł, po co to udawanie, że czekają,,,, powodzenia Robert, są inne rzeczy, które możesz robić!
bECrvkQz
gość
10 lat temu
Niech juz dadza mu spokoj!
gość
10 lat temu
przecież Szef renault chce poprostu żeby określic stan Kubicy jeśli bedzi eok to bedzie jezdził a jeśli Kubica podejmie decyzje ze jeszcze za wczesnie to luz dostanie rok czy dwa urlopu i tyle bedzie sie kurował nie zabraknie mu pieniedzy nie przesadzajmy poza tym moze zawsze wrocic do sciagania oczywiscie to nei takie proste ale napewno kubica sobie poradzi, poza tym kierowcy F1 nie sciagaja sie na rajdówkach i to był błąd Kubicy !
Najnowsze komentarze (137)
gość
10 lat temu
tak, tak, nóżki składa w procę jak nikt!
gość
10 lat temu
Kubica wróci jeszcze lepszy
gość
10 lat temu
Łatwo wam mówić' opanuj się"," potrzeba mu jeszcze dużo czasu" ,ale on to kocha i na pewno jak tylko będzie czuł się na siłach wróci od razu ja go w tym popieram ,ale tylko wtedy jak to będzie z jego woli ,a nie przez to że ktoś mu mówi,że musi jeździć w F1 !
gość
10 lat temu
Mojs Sylwunia ma zgrabniejsze pfffff
gość
10 lat temu
Jeśli Robert nie ma siły w prawej ręce to jak ma prowadzić bolid ? Czy wyście powariowali !!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Pudelek, amatorstwo totalne: "Nie oczekuję, że będzie natychmiast tak silny, jak przedtem, ale muszę wiedzieć, czy jest w stanie się ścigać." z poprzedniego newsa, z tego newsa: "Nie spodziewam się, że będzie tak szybki, jak w ubiegłym roku - przyznaje Eric Boullier." przekręcacie wszystko dosłownie, plotkarze
gość
10 lat temu
łuków wierzy w Roberta Kubice.
gość
10 lat temu
łatwo mówić, że może robić cos innego. ON to kocha i jest dla niego bardzo ważne. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.
bECrvkQr
gość
10 lat temu
DA RADĘ! DA RADĘ! DA RADĘ!
gość
10 lat temu
Kubica to nie robot a Renault będzie żałowało swojej decyzji!
gość
10 lat temu
dlaczego nie udziela wywiadu ? nie podziekuje kibicom publicznie za wsparcie dziwne i zagadkowe
gość
10 lat temu
Oby mu sie udało!!:)
gość
10 lat temu
pewnie trudno to zrozumiec, jesli sie nie mialo do czynienia za sportem, ale swiat sie konczy wlasnie poza torem, a przynajmniej to, co najciekwaszego ma do zaoferowania. smutne, ale prawdziwe.
gość
10 lat temu
Za 6 tygodni to on moze prowadzic samochodzik na sznurku i to nie kazdy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrvkRk
bECrvkRl
bECrvkRm
bECrvkRn
bECrvkRo
bECrvkQT