Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie nową Papierską? (RELACJA Z "TOP MODEL 2")

890
Podziel się:

"Rodzice nie mogą zapewnić mi podstawowych rzeczy!" - żali się 18-letnia Anna Bałon.

Będzie nową Papierską? (RELACJA Z "TOP MODEL 2")
bECmUqUR

Jeszcze przed rozpoczęciem emisji drugiej polskiej edycji _**Top Model**_ jurorzy chwalili się, że dziewczyny, które zgłosiły się na castingi, dokładnie wiedziały, jak wywrzeć na nich jak największe wrażenie. Wyciągnęły wnioski z tego, co zobaczyły w programie wcześniej i z wyjątkową determinacją wcieliły to w życie.

I nie chodzi tylko o przebojowe, krzykliwe czy pewne siebie nastolatki, które bez oporów będą wykonywały zadania zlecone przez sędziów, czasami bardzo dwuznaczne czy nawet upokarzające. Wiele wskazuje na to, że objawiła się już Paulina Papierska drugiego sezonu show. Anna Bałon ma 18 lat, a na swoim koncie występ w telewizji, w którym opowiada, jak jej rodzice nie są w stanie zapewnić jej "podstawowych rzeczy". Gratulujemy.

U mnie w domu z finansami aktualnie nie jest dobrze. Moja mama łapie się jakichś dorywczych prac, jak się uda, a tato ma pracę raz na tydzień - mówiła Ania ze łzami w oczach. Jak na coś potrzebuje, to na to składam, łapię się jakichś prac, jak roznoszenie ulotek, z tego też się utrzymuję, no to jest życie z ołówkiem w ręku, niestety. Rodzicom też ciężko z tą myślą, że nie mogą mi zapewnić podstawowych rzeczy, chociaż moja mama bardzo się starała.

bECmUqUT

Zastanawiamy się, czy takie łzawe historie są w tym programie naprawdę konieczne. Papierska wywoływała głównie irytację lub wesołość, a nie współczucie i zrozumienie dla jej trudnej sytuacji. Ciekawe, czy i kiedy usłyszymy opowieści o zawiedzionej miłości... Poza tym, jak czuli się rodzice tej dziewczyny, oglądając w telewizji taki materiał?

Na szczęście oprócz chwytających za serce wyznań na wybiegu pojawiły się również dziewczyny, które miały do zaoferowania kilka innych atutów. Była piękna, długonoga blondynka, Olga Kaczyńska, która oczarowała wszystkich jurorów. Musiała jednak przyrzec Joannie Krupie, że w następnym etapie pokaże, że "ma serce". Z kolei dla 29-letniej Grety Ludziejewskiej nagięto regulamin, który za górną granicę wiekową uznaje 26 lat. Mimo to Dżoana postanowiła widowiskowo rzucić za siebie wszystkie dokumenty ("aj dont ker, trołap de garbydż!") i wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską przyjąć dziewczynę do programu. Dalej dostały się też dwie siostry o oryginalnej urodzie, pochodzące z Armenii Lilith i Anna, a także gadatliwa i sympatyczna, ale raczej nijak nie nadająca się na top modelkę Gabrysia Pacholarz.

Macie już swoje faworytki?

bECmUqUZ
bECmUqVu
KOMENTARZE
(890)
gość
10 lat temu
żenujący jest poziom tej audycji
gość
10 lat temu
to bylo słabe.....
gość
10 lat temu
nie powinno być takich programów
bECmUqVv
gość
10 lat temu
nawet podobna do Papierskiej
gość
10 lat temu
ten sezon jest gorszy jeśli chodzi o traktowanie tych dziewczyn...
Najnowsze komentarze (890)
gość
10 lat temu
Anka jest beznadziejna ! do domu g****a . myślałą że jak przyjdzie i popłacza jaka ona to biedna bezbronna to zaraz wygra jak papierska anka nawet do pięt jej nie dorastasz!
gość
10 lat temu
Anka jest beznadziejna ! do domu g****a
gość
10 lat temu
ku r w a normalnie dzialaja na mnie jak plachta na byka..
gość
10 lat temu
I*****a niech juz ja wezma z tego programu
gość
10 lat temu
Ta cala Ania to podstawiona p**a z tvn bo kto by sie tak kompromitowal na oczach milionow ludzi weznie za ten cyrk kase i ma w du..e wszystko....
gość
10 lat temu
żałosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Ania jest bardzo ładna . Najładniejsza ze wszystkich ! W tej edycji nie ma ogólnie ładnych dziewczyn same brzydkie ! Tylko 1 wyjątek ! Ale na serio Ona przypomina z zachowania Papierską !
gość
10 lat temu
użytkowniku gość zgadzam się z tobą
bECmUqVn
yy
10 lat temu
ktoś zwrócił uwagę jak ten koleś napisał teks po angielsku???
Zacieesz.!;]
10 lat temu
one dwie takie beksyyy.! nie lubie ich we dwie nie nadają sie na mdelki ŻAL mi ich normalnie ! :))
gość
10 lat temu
Olga
gość
10 lat temu
Boże ta Ania rzeczywiście taka płaczka!!! OMG... próbuje ich wziąć na płacz i smutne historyjki o tym jak to jej rodzice i ona są biedni i po krzywdzeni przez los :((( nie powinni jej przyjmować do tego programu tylko dla tego, że jest skrzywdzona i ma w miarę ładną figurę... Ten program przez takie płaczki jak ona spada na psy...
gość
10 lat temu
moze ciało ma ładne , ale psychy w ogóle . reagować na kazdy zły komentarz łzami -zenada
gość
10 lat temu
ania ładniejsza od papierskiej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmUqWg
bECmUqWh
bECmUqWi
bECmUqWj
bECmUqWk
bECmUqVP